Kibeszélő Kincskeresés a Vadnyugaton!

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Lenne egy ötletem hogy lenne a "legigazságosabb" a leggyorsabb 10.

Ugye 10 jelentés kell.... a 10 jelentés között eltelt idő lenne a mérvadó. Tehát ha valaki az első tárgyat 12:50kor találja meg, a 10.et meg 13:50kor, akkor 1 óra lett... lenne egy másik nevező pl 12:20kor lett az első tárgya meg, a 10. meg 13:30 az akkor 1 ó 10p... :)

Picit érdekesebb lenne így szerintem, és ha pl az idő amit ment valaki nem tetszik neki, akkor újra is próbálkozhat (persze csak ha nem nevezett már pl az 1 ós idővel) :D
 

Titanilla

Veteran Member
Lenne egy ötletem hogy lenne a "legigazságosabb" a leggyorsabb 10.

Ugye 10 jelentés kell.... a 10 jelentés között eltelt idő lenne a mérvadó. Tehát ha valaki az első tárgyat 12:50kor találja meg, a 10.et meg 13:50kor, akkor 1 óra lett... lenne egy másik nevező pl 12:20kor lett az első tárgya meg, a 10. meg 13:30 az akkor 1 ó 10p... :)

Picit érdekesebb lenne így szerintem, és ha pl az idő amit ment valaki nem tetszik neki, akkor újra is próbálkozhat (persze csak ha nem nevezett már pl az 1 ós idővel) :D
szerintem ez nagyon jó ötlet, így annak is van lehetősége a 10 közzé kerüléshez, aki dolgozik, családozik és csak este jut ideje a játékra.
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Jelenlegi játékunk során nem tudunk módosítani a formátumon, de figyelembe vesszük majd a javaslatot ha ismételten tervezünk egy ehhez hasonló versenyt.
Hamarosan majd meglátjátok, hogy miért nem lehetséges :whistle:
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Miután részetekről érkezett visszajelzés, hogy a játékunk egy kicsit túl könnyűre sikerült, ezért az alábbi módosítás került hozzá:

Eme megtalált 10 tárgy közül mindet tudnod kell viselned egyszerre, ami azt jelenti, hogy lehet találtál kék övet, kockás övet és elegáns övet, szett darab övet, 2000$ feletti övet, de ezek közül neked kell egyet választanod, hogy melyiket szeretnéd a végén "felvenni" és ezzel az adott kategóriát hozzárendelni ahhoz a ruharészhez.
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
tehát akkor viselhetek olyan kék színű övet pl, ami van legalább 2000$

Éppenséggel igen, de akkor, ha az övet a kék kategóriába nevezed, kelleni fog egy másik legalább 2000$ értékű tárgy.
Úgy gondoltok jelenleg a 10 tárgyat, mint ahogy a kiírás is tartalmazza, hogy egy megtalált tárgy csak egy kategóriába számítódik bele.

Kategóriánként elégséges 1db, az adott kategóriának megfelelő jelentéssel rendelkezni, viszont 1 jelentést csak 1 kategóriában tudunk elfogadni! Tehát összesen 10db munkajelentést várunk tőletek, amik egyenként megfelelnek a fentebb lévő kritériumoknak!
 
Fent