Kazettákban talált tárgyak

DeletedUser16140

Vendég
A Cathay kabát még egészen jó..
Szerintem egyébként az új fényes kazetták tartalmaznak jobb tárgyakat...Ki kellene próbálni 1-2 fényes prémkazit.

én fényes prémiumra gyűjtök kötvényt 840-nél járok még el fog tartani egy darabig de ha majd meglesz feltétlen megosztom az eredményt.. :)
 

DeletedUser

Vendég
Benne van minden boltban kapható új cucc amit még eladni sem tudsz mert a szerveren három-négy ember tudja felvenni.
 

DeletedUser

Vendég
42GhDcJ.png
icGEjVk.png


Észreveszed a különbséget a definíciók között? :)
 

DeletedUser11829

Vendég
Én épp most vettem egyet Florin. George Custer kereskedőcsizmája volt benne. Cserélném Bufira amúgy :)
 

DeletedUser15876

Vendég
Egyedi értékes kazettában találtam Dakotán:
[Ülő Bika indián vadbőr kabátja]
[Blue Duck csontos nyakpántja]
 

DeletedUser16182

Vendég
ELDORADO :

Egyedi érékes kazi:POny Deal lóherés pisztolya,Frank Mcnab tengerészeti revolvere :) :P
 

DeletedUser8504

Vendég
800 rögös pörgetés ---> prémium kazetta ---> Harmonica lovaglónadrágja
 

DeletedUser10995

Vendég
800 rögös pörgetés ---> prémium kazetta ---> Harmonica lovaglónadrágja

Ezzel dicsekszel, vagy mérgelődsz :). Ha én kaptam volna 800 rögösböl prémium kazettát bármit nyitottam volna belőle ideg lennék, ezért is hajtok inkább a biztosra.
 

DeletedUser8504

Vendég
Ezzel dicsekszel, vagy mérgelődsz :). Ha én kaptam volna 800 rögösböl prémium kazettát bármit nyitottam volna belőle ideg lennék, ezért is hajtok inkább a biztosra.

nem mérgelődök, csak csalódott vagyok. igazából egyik szettre sem vetettem szemet, de egy lószállító nyugta mosolyt csalt volna a pofikámra :)
 
Fent