Kazettákban talált tárgyak

DeletedUser

Vendég
Fényes prém, 510k-ért vettem, nekem megérte. :)
 

Csatolmányok

  • bika.jpg
    bika.jpg
    9 KB · Megtekintések: 205

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Prémium kazetta - Ülő Bika talizmánja :blink:
Egyedi értékes kazi - James Marshall aranycsatos öve

Ilyenkor nem is tudom mit gondoljak :) A prémium kazettásra főleg... tudtam, hogy kárnak reménykedek, hogy egy távcsöves lesz benne, de erre nem számítottam volna. :mad:
 

DeletedUser

Vendég
http://prntscr.com/57atlk

5 perce nyitottam egy fényes prémet: Uly felöltő, és 40 egyedi értékeset, köztük 5 neves cuccal, amiből 4 már volt nekem.

Egyedi értékesből még fogok párat nyitni, csak már nem bírtam várni. :D

Arizona
 

DeletedUser12080

Vendég
Egyedi értékes kazi 17/2 neves pontosabban:Jim Baker terepkabátja,John Adam selyemnadrágja
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15876

Vendég
Prémium kazettában Ike katonai revolvere!!!

EZEK UTÁN NE CSODÁLKOZZON AZ INNO, HOGY ITT HAGYJUK EZT A JÁTÉKOT!!!!
 

DeletedUser15876

Vendég
A prémium kazetta melyik kritériumának nem felel meg az Ike?

A kritériumoknak megfelel az IKE, de az hogy 1500 rög/kötvénybe kerül, vagy nyered tombolán sok sok perec gyűjtögetése után, és cserébe kapsz egy olyan dolgot ami évek óta semmit sem ér a játékban, senki számára, ezt nem tartom elfogadhatónak.

Találhatsz benne howdah-t/aranytomát aminek még nagy értéke volt, de mára a fejlesztések után már ezek sem érnek semmit, csak a gyűjtőknek.

Ennyi erővel a különböző ládákat le kellene árazni a tizedére, akkor tartana a megfelelő szintjén.

Vagy rakjanak olyan tárgyakat a ládákba, ami miatt maradjon meg az emberben az izgalom élménye.

De az én véleményem szerint ezek mára elvesztek...
 

DeletedUser

Vendég
Nincs teljesen igazad Cherrug.

A feltételeknek noha tökéletesen megfelel,akárhogy nézzük manapság egy Ike nem ér többet 50 ezer dollárnál,ami azért nem ver a falhoz senkit.
Ha csak úgy kapsz egy kazettát ingyen (mert vagy olyan szerencsés,hogy oktoberfesten ingyenes körből pörgetsz egyet),akkor azt mondom,hogy egy szavad sem lehet.
De ha erre a szutyokra akár csak 25 rögöt is költesz,már nem éri meg,mert az több,mint egy sámán nullázás,amivel több pénzt spórolhatsz,mint egy Ike ára.
Ja,mi van akkor,ha perecekből nyitottad?Egy munka átlagban 400-at ad,ami 48000-rel elosztva 120 órát jelent (levonva a barátokat,ha vannak,legyen mondjuk 100-110 óra).Ez mit jelent?Több,mint 4 teljes ledolgozott napot.Hogyan lehetséges ez?Vagy hiperaktív vagy,és 4 óránként még éjjel is be tudsz állítani munkát (azért lássuk be,ilyen nincs),vagy röggel,esetleg medálokkal automatizálsz,több energiát aktiválsz,és akkor ott van ugye a rengeteg buff,amit felhasználsz a nemes cél érdekében.

Igen,ha 48-ast nyitsz,nyilván számolnod kell a legrosszabb lehetőséggel is,jelen esetben szerintem ennél rosszabb nincs.De azért tény,hogy nem jogos a dolog...legalább a befektetett energiát vagy pénzt hozná vissza...
 

Cherrug

Well-Known Member
Akkor már csak azt nem értem, miért nyitjátok ki, ha egyik benne található tárgy sem jó? :)

[SPOIL]Nem mondom, hogy jól van ez így, de 1. nincs beleszólásunk (a supportnak se), 2. nem nyitom ki, ha nyerek, hanem kiteszem piacra[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
A piacon mennyit ér?Nagyjából semennyit,néhány dollár eltéréssel,pontosan az említett okok miatt.
Fényes prémkazira igazán ki lehetne cserélni,de ez nem egyszer lett már kérve bétán is...
 

Cherrug

Well-Known Member
Egyébként valamelyik előző tombolán volt fényes prém kazetta is, reménykedjünk, hogy még visszatér.
 
Fent