Karácsonyi Banditák - kibeszélő téma

  • Témaindító DeletedUser15775
  • Kezdés ideje

DeletedUser17576

Vendég
A legkisebbet már nem támadhatom, a következőt még nem - 71-es PB. szintem van. :-(
 

DeletedUser17053

Vendég
Olyat esetleg nem lehetne bevezetni utólag, hogy akit játékos kiüt és 72-be rakja az a banditát üthesse tovább? Enélkül sajnos nagy lesz a lemaradása annak akit kiüt egy másik játékos.
 

DeletedUser16526

Vendég
a 350es pb szintű "A Szerzetes" picit kemény, 700 lövéssel éppen csak megkarcoltam
 

DeletedUser17012

Vendég
Most én egyet pb-ztem A Szerzetes ellen...kaptam egy rakat tp-t es parbaj tp-t..ha ezt elinditottam Akkor kezdhetem előről a várakozást hogy újra csökkenjen a pb szintem vagy ez nem számít bele
 

DeletedUser17479

Vendég
Most én egyet pb-ztem A Szerzetes ellen...kaptam egy rakat tp-t es parbaj tp-t..ha ezt elinditottam Akkor kezdhetem előről a várakozást hogy újra csökkenjen a pb szintem vagy ez nem számít bele
A párbajszint növekedni fog, mint egy normál párbajnál
 

DeletedUser17479

Vendég
Olyat esetleg nem lehetne bevezetni utólag, hogy akit játékos kiüt és 72-be rakja az a banditát üthesse tovább? Enélkül sajnos nagy lesz a lemaradása annak akit kiüt egy másik játékos.

Sajnos erre nincs lehetőség, december 30 éjfélig tart a játék, addig remélhetőleg sikerül párszor lenyomni :)
 

sirci

Active Member
Azt lehet tudni mennyi ép van nekik, vagy az titok? én egyikbe 43.235 -öt sebeztem eddig és az istennek nem akar kifeküdni :-(
 

deluigi

Well-Known Member
Megkerek egy GM-et, hogy speeden ne mozgassa a Jo-t, mert 2 ora amig oda-vissza megyek, legyen otthagyva a varosaban.
Elore is koszonom.
 

DeletedUser14816

Vendég
Sziasztok

Nekem az a gondom hogy Hawajon egyiketse engedi ez miért van a játékban anna1971 vagyok

elöre is köszönöm a választ
 

DeletedUser17479

Vendég
Sziasztok

Nekem az a gondom hogy Hawajon egyiketse engedi ez miért van a játékban anna1971 vagyok

elöre is köszönöm a választ


Ma délután finomítunk a beállításokon, próbáljuk a párbajszinteket úgy állítani, hogy mindenkinek elérhető legyen, az inaktívabb világokon csökkenteni az épét és az ellenállást..
Amint kész leszünk itt is jelezzük felétek
 

DeletedUser17012

Vendég
A párbajszint növekedni fog, mint egy normál párbajnál

Azt odáig értem, hogy növekedni fog (kitaláltam a pb jelentésből). De a kérdésem az lett volna, hogy ha ezt elindítottam akkor kezdhetem előről az 50 napos várakozást, hogy újra csökkenni kezdjen a párbajszintem?
 

DeletedUser17383

Vendég
Üdv!

Valamit a banditák párbajszint csökkenése érdekében is tenni kellene...450-es pszinttel lassan nem fogjuk elérni a 350-el indulót sem, ha nem növelik vissza neki.
 

DeletedUser17478

Vendég
Üdv!

Valamit a banditák párbajszint csökkenése érdekében is tenni kellene...450-es pszinttel lassan nem fogjuk elérni a 350-el indulót sem, ha nem növelik vissza neki.

Azok pár naponta vissza lesznek állítva :)
 

Kanyim

Veteran Member
Szerintem az épéjüket csak akkor csökkentsétek ha akkor gyakrabban is fogtok rájuk nézni ! Florin már 5x volt kiütve az egyik... persze akkor még többször lenne... de hát most is vannak üresjáratok. (este volt több óra, reggel is.. épp most ütötték ismét ko-ba amikor majdnem odaértem... most forduljak vissza, vagy várakozzak mint tegnap este órákat ? )
 

DeletedUser17479

Vendég
Szerintem az épéjüket csak akkor csökkentsétek ha akkor gyakrabban is fogtok rájuk nézni ! Florin már 5x volt kiütve az egyik... persze akkor még többször lenne... de hát most is vannak üresjáratok. (este volt több óra, reggel is.. épp most ütötték ismét ko-ba amikor majdnem odaértem... most forduljak vissza, vagy várakozzak mint tegnap este órákat ? )

Ha jelzitek 1-1 karakter kiütését akár itt akkor lehet hogy gyorsabban vissza tudjuk állítani
 

DeletedUser

Vendég
Hello.

Erre lennénk kíváncsiak, 2.28-as frissítés bejegyzését idézem: "Az elmúlt 45 napban a párbaj kezdeményezés nélküli aktív karakterek minden héten az aktuális párbajtapasztalatuk 3%-át elveszítik."

Érthető, ha kezdeményezek, akkor várhatok újra, de hátha ez most kivételes dolog. :P
 
Fent