Költözés - kibeszélő

DeletedUser15606

Vendég
Tisztelt Mindenki/Adminok/Supporterek/Macsek!

Ideje összevonni a világokat ismételten. Mert ha ez így megy tovább én befejezem az egészet. Arizonai helyzetet nézve lassan 2k játékos sem lesz. Aktív emberek száma közel 300 lehet a max, abból erödős 80, többi párbajos, és építész. Közel 450es pb szintemmel félév óta nem éri meg pbni, mert alig van ellenfél (Kb van 6 ember, abból 1-et érdemes ütni...). Erődözésnek még ennyi értelme sincs. Van 15-20 online játékos a többi off, és már egy kis erődnyi létszám is nehezen jön össze ezen a szerveren. Awe erődnél is szenvedések mennek sokszor...
Emelett a 2k játékos tekintve a maradékot akikről egy szót sem ejtettem eddig, eme játékosok zöme mind multi/inaktív/pénzcsere/termékbeszerző karakterek lennének. Kérdem én Mi értelme még játszanom, amit imádtam eddig? Közel 3/4 éve csak belépkedek, de nem tudom h miért teszem....
V1-Florida-Eldorado kivételével az összes többit egyre kellene már terelni, mert jelen formájában nincs értelme az egésznek. Szóval ha lehet vagy mód lenne rá, akkor valaki intézkedhetne...

Mert ez így már halál unalom.

Ulysses Grant

Támogatom, Egyet értek :shootout:
 

DeletedUser

Vendég
Mivel nekem a fő szeróm Eldó, és azt ugyebár nem érinti a dolog, nincs nagy rálátásom a dologra.

De logikusnak és ésszerűnek tűnik az összevonás, bár a problémát érthető okok miatt nem nagyon észlelem a keris karijaimmal. :)

Ami viszont érdekelne, hogy hogy lenne ez megoldva? Melyik lenne akkor a szeró, ahova mennek a többiről?
 

DeletedUser16101

Vendég
Egyetértek a felvetéssel.Ez így unalmas,rossz,szar.
Ha az inno nem csak rövid távon gondolkozna akkor megértené,hogy hosszú távon nem éri meg új világot nyitni.A régi világ veteránjai nem fognak még egy karit felrögözni és cuccal ellátni.Maradnak a régi megszokott helyükön,ami rendkívül unalmas,mert gyakorlatilag A-Dig egyik szerveren sem lehet normálisan erődharcolni. Párbaj? Arról jobb ha nem is beszélek,aki párbajozott 1-2 hónapnál többet már aktívan az tudja,hogy gyakorlatilag lehetetlen dolog. Kerizni meg építeni,meg öreganyámnak is mindegy,hogy hol milyen aktív világon csinálom.Még egyszer tessék nagyon sürgősen átgondolni ezt a költözés dolgot.A szerverek átlag népsűrűsége nem sokkal üti meg a 2000 főt.Egy kis matek kell hozzá,hogy rájöjjünk ezeken a világokon bizony 500nál több aktív játékos nincsen.Az az 500 meg lassan annyira unja a fejét,hogy rögöt se költ.Talán egy olyan aktívabb jobb világon,ahol érdemes berakni egy párbajhősnek a kari prémet,mert nem 3 oldal ellenfele van 6 órán belül,nagyobb lenne a rögfogyasztás? Nagyobb lenne! Jobban megérné? jobban megérné. Nem is tudom mire várunk,ha már ennyire nehezen megy,esküszöm csináljátok azt,hogy egy SMS-be kerüljön a költözés. Senki nem lepődne meg,hogy ez is pénzbe kerül :D És a legszomorúbb,hogy még az is kifizetné az SMS-t aki eddig nem költött a játékra,olyan unalmasak a szerverek.Szóval legyen már valami csinálva,persze persze tudom,folyik az egyeztetés :D A gyereket meg a gólya hozza....
 

hofitomi

Nemcsak harmonikázik,lőni is tud.
Csak úgy lesz újra aktív élet a westen, ha ezt meglépi az inno. Valószinü a legrégebbi és legújabb világ maradna a többit siman össze lehetne vonni.
 

DeletedUser15904

Vendég
[SPOIL]Tisztelt Mindenki/Adminok/Supporterek/Macsek!

Ideje összevonni a világokat ismételten. Mert ha ez így megy tovább én befejezem az egészet. Arizonai helyzetet nézve lassan 2k játékos sem lesz. Aktív emberek száma közel 300 lehet a max, abból erödős 80, többi párbajos, és építész. Közel 450es pb szintemmel félév óta nem éri meg pbni, mert alig van ellenfél (Kb van 6 ember, abból 1-et érdemes ütni...). Erődözésnek még ennyi értelme sincs. Van 15-20 online játékos a többi off, és már egy kis erődnyi létszám is nehezen jön össze ezen a szerveren. Awe erődnél is szenvedések mennek sokszor...
Emelett a 2k játékos tekintve a maradékot akikről egy szót sem ejtettem eddig, eme játékosok zöme mind multi/inaktív/pénzcsere/termékbeszerző karakterek lennének. Kérdem én Mi értelme még játszanom, amit imádtam eddig? Közel 3/4 éve csak belépkedek, de nem tudom h miért teszem....
V1-Florida-Eldorado kivételével az összes többit egyre kellene már terelni, mert jelen formájában nincs értelme az egésznek. Szóval ha lehet vagy mód lenne rá, akkor valaki intézkedhetne...

Mert ez így már halál unalom.

Ulysses Grant[/SPOIL]

Támogatom

:indian:
 

DeletedUser15823

Vendég
Hát igen, sajnos tényleg ez a helyzet. Kereskedni nem éri meg, mert kevés a vásárló, erődözni nem érdemes, mert kicsi a lelkesedés, párbajozni nagy szinten kevés ember van, építeni meg mindek annyi kiépített város van, hogy fölösleges újat kiépíteni, meg ha keresünk 100k feletti várost is találunk elhagyva :/ Legegyszerűb az lenne, ha egy új világot lenne létrehozva, vagy egy régit teljesen visszaállítani a 0-ra (városokat, erődöket) és ott lehetne folytatni
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Nekem a véleményem az egészről ennyi:

[SPOIL]Ha már ennyien olvassák, itt a reklám ideje :D
Pénzt, Bass nadrágot viszek Coloradorol V1-re.
Cullen csizmát Dakotáról, Arizonarol (ha jól emlékszem ott van olyanom :D)
Arizonarol Szappanopera övet, csizmát viszek V1-re. Ha már Szappanopera szett, szoknyát viszek még Coloradorol V1-re szintén.

Ha valami érdekel írj. Még Pat csizmát is viszek V1-re, Buffalorol ha jól tudom.


Egyébként titan megmondta a tutit :D

Ja és írj ha érdekel a fenti dolgokból valami! ;)[/SPOIL]
 
Utoljára szerkesztve:

Ex-odus

Member
Ezzel csak egy hiba van, már pedig az, hogy az összes világon ugyan az a nagyjából 300 ember aktív, tehát kiket akartok összevonni?
Vagy olyan világot akartok, ahol minden aktív emberkének 2-3 karaktere van?
 

DeletedUser16101

Vendég
Ezzel csak egy hiba van, már pedig az, hogy az összes világon ugyan az a nagyjából 300 ember aktív, tehát kiket akartok összevonni?
Vagy olyan világot akartok, ahol minden aktív emberkének 2-3 karaktere van?

Nincs igazad.
 

DeletedUser15763

Vendég
Én nem támogatom. Szerintem az egész ötlet hülyeség...

Ha kinyomsz egy-két-három karit egyszer maxra, akkor rájössz eme szavaimra, ha addig kitartó tudsz lenni még.... 2 hónapon belül megvan nekem a 150 pl arin... utána már végképp nem tudok mit kezdeni... se pb se erőd, se utazónak nincs értelme... craftolással jöhetsz az is 650 már jó ideje... ha egyszer eljutsz erre a szintre, így fogsz te is gondolkodni mint mi sokan mások...
Régen v2-v8 között szó nélkül döntöttek h költöznöd kell, ha szeretnél továbbra is játszani.... Most emeljünk mi hangot, h ideje költözni...
 

DeletedUser11468

Vendég
Hozzászólhatok,de úgyis tudom,hogy nem lesz semmi értelme,mégis megteszem.

Elsősorban az adminoknak szólok most,ha pár elolvassa akkor már megéri megírnom.Gondolom mióta benne vagytok félig meddig a szerveréletben ezekkel a jónak mondható erődharc ötlettel ami számomra meglepetés,hogy az eddig nem túl aktív magyar adminok hoztak be egy olyan újítást amit még eddig sehol.Mindegy,most nem is erről kell regéljek,hogy ez mennyire vált be meg stb...nyílván látjátok ti is,hogy nem a 120vs140 túljelentkezős harcok a túlnyomóak ahhoz képest,hogy én most csak Colorado világról tudok nyilatkozni mivel az ottani helyzetet ismerem,látom át.Kopaszkutya szimpatikus és akarja is látszik a dolgot,meghirdeti 3-4 nappal előtte a harcokat de eredménye nem sok van...Egy világ összevonás talán javítana a helyzeten mivel a veterán játékosok talán újrakezdenék mégegyszer a nulláról azért,hogy adjanak egy pofont a szarnak és talán még húzható 1 kis ideig jobb erődharcokkal esetleg párbajokkal a magyar nyugati élet különleges varázsát.Mindannyian tudjuk,hogy itt nem ti döntötök,de mint ahogy ezt az erődös játékot is megbírtátok csinálni talán tudtok beszélni a németek fejével akik végre belátják,hogy nem sok értelme van tovább húzni mivel sok mindent lehet mondani a magyarokra de azt,hogy veszélyhelyzetben ne fognának össze azt nem.Tehát mi is kitudjuk fejezni az elégedetlenségünket azzal,hogy nem csak nem költjük,de még vásárolni se vásárolunk semmit se...legyen az akár mennyire is über****a gönc vagy puska.

Részemről ennyi.Köszöntem a lehetőséget
 

DeletedUser16101

Vendég
Össze foglaltad, itt most kivételesen nem a 12 éves napközisek sírnak a költözés miatt,hanem azok akik komolyan játszanak és komolyan veszik és nem mellesleg költenek is a játékra.Amiért ők költenek azért te pedig ingyen játszol :P
 

DeletedUser16101

Vendég
Azt meg lehet kérdezni,hogy korábban is továbbítva lett? Vagy ez az első alkalom? :)
 

pistike18

Ai gonplei ste odon.
Én támogatnám két szerver bezárását (Coló és Dakota bár jelen helyzetben Coló helyett inkább buffaló). V1-en egyenlőre szerintem még van elég ember... csak nyár van. Bár szerintem beleférne kis erőd-harc tp emelés de ez már nem ide tartozik
 

DeletedUser15763

Vendég
Én támogatnám két szerver bezárását (Coló és Dakota bár jelen helyzetben Coló helyett inkább buffaló). V1-en egyenlőre szerintem még van elég ember... csak nyár van

V1-Florida-Eldoradon van élet. Ezeken nincs gond, csak a többit egyre kellene terelni... itt a gond... Leginkább...

Régen az volt az indok a költözésre h 2k alatt volt v2-v8 közötti világok játékosainak a létszáma, ezért köteleztek minket h költözzünk, se szó se beszéd vagy mész vagy meghal a karaktered féléven belül....
Ideje ezt a szabályt újra érvényesíteni, mert ha az aktívokat megnézzük... siralmas a helyzet...
 
Fent