Költözés - kibeszélő

krcsirke

el pollo diablo
Mondjuk egy új játék, ami hasonló lenne az erődharchoz, csak éppen mindenki számára? Vagy valami olyasmi, ami ide vonzaná az embereket játszani?

Erre annyit tudok mondani lehetséges, hogy várható valami ilyesmi jelen állás szerint, de ezzel is túl sokat mondtam. Az viszont, hogy ez vonzaná az embereket, az passz. Sajnos nagyon sok játék van manapság, igaz western, mint önállóan nem igen sok, főleg böngészős, emiatt is van, hogy még akadnak játékosok. Igaz kezd lenne egy-két vetélytárs, és az Inno is belátta, lépni kell. Netán kezdetek óta teljes gőzerővel ügyködtek volna, sikerjáték lehetne a west.
 

DeletedUser

Vendég
Leszögezném az elején, hogy én nem az összevonás ellen szólok!

De azért lássuk be, ennek semmi köze nincs az erődös felezéshez. Az erődös felezést azok szavazták le akiknek rohadtul semmi közük nincs az erődharchoz. De itt a 30-as szintű a kis karijával is költözne. Most itt hatalmas az egyetértés meg minden, de lássuk be, ez itt 50 ember, az elit. De van még pár ezer ember, akiknek pont ugyanannyi beleszólásuk van ezekbe.

Nem is beszélve arról, hogy akinek két prémezett karija van az mekkorát szívott. Kisebbek is elvesztik a városaikat... Meg lehet kövezni hogy ha nem játszok ott, ne pofázzak bele, ezért se állok egyik oldalra sem. Csupán jó lenne átlátni hogy nem azok az emberek játszanak 4 szerón, akiket most felhívtak ide véleményt nyilvánítani. És mivel ehhez a 4 szeró minden lakosának köze van ellentétben az erődözéssel, én megszavaztattam volna mielőtt továbbítva lett a németeknek...

Az meg, hogy ezután jó harc lesz azon az egyesült szerón, számomra elég elképzelhetetlen. :)

Persze előnyei is vannak, de azokat már túl sokan részletezték, csak ezek maradtak le.
 

DeletedUser16101

Vendég
Olyan jó,hogy anno amikor költözni KELLETT akkor mindenki leszarta,hogy mi mit akarunk.
Örülök,hogy most már foglalkoznak velünk! Törődés,béke és szeretet.
RESPECT!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Ezt részleteznéd? Azért vannak rossz harcok jelenleg Arin buffalón colón és dakotán mert kevés az ember.

Ha 4 szerverről összejönnének különböző stílusú, elvekkel rendelkező emberek, szerinted gördülékenyen lehetne harcolni? Szerintem nem. :)
 

DeletedUser

Vendég
Szerencsére abban a helyzetben vagyok hogy kijelenthetem, igen. Colón volt rá példa, három világról jött össze három szövetség a költözésekkor.

Jelenleg kijelenthetjük hogy a négy érintett világon buffaló kivételével (ott nem tudom mi van, nem játszom) nincsenek különösebb ellentétek elvi kérdésekben... Nem hiszem hogy ebből probléma lehetne.
 

kopoltyu

Active Member
egy dolog biztos..

Olyan megoldás ami mindenkinek jó, nem lesz...
Szavaztatni? ugyan már, egyszer már bebizonyosodott, hogy semmi értelme... ha az lett volna a kérdés hogy kapjon mindenki 1000 arabyrögöt? akkor is leszavazták volna.
A legvalószínübb a költözés megnyitása szerintem.. és talán egy vadiúj szerverre való költözés lenne a legigazságosabb. Nem v1-re, nem eldora hanem egy vadiújra.
Abban biztos vagyok ha a költözéses szerverek szövi vezetői összeröffennének és megbeszélnének egy két nyitott dolgot akkor meg is tudnának egyezni.. (pl. ki hova költözik a térképen, ki kivel ki ellen stb.)

Az inno üzleti szemmel nézi ezt a kérdést, nagyon remélem hogy jelenleg nincs akkor bevétele a magyar szerókról, hogy tényleg lépniük kelljen :)
 

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]Leszögezném az elején, hogy én nem az összevonás ellen szólok!

De azért lássuk be, ennek semmi köze nincs az erődös felezéshez. Az erődös felezést azok szavazták le akiknek rohadtul semmi közük nincs az erődharchoz. De itt a 30-as szintű a kis karijával is költözne. Most itt hatalmas az egyetértés meg minden, de lássuk be, ez itt 50 ember, az elit. De van még pár ezer ember, akiknek pont ugyanannyi beleszólásuk van ezekbe.

Nem is beszélve arról, hogy akinek két prémezett karija van az mekkorát szívott. Kisebbek is elvesztik a városaikat... Meg lehet kövezni hogy ha nem játszok ott, ne pofázzak bele, ezért se állok egyik oldalra sem. Csupán jó lenne átlátni hogy nem azok az emberek játszanak 4 szerón, akiket most felhívtak ide véleményt nyilvánítani. És mivel ehhez a 4 szeró minden lakosának köze van ellentétben az erődözéssel, én megszavaztattam volna mielőtt továbbítva lett a németeknek...

Az meg, hogy ezután jó harc lesz azon az egyesült szerón, számomra elég elképzelhetetlen. :)

Persze előnyei is vannak, de azokat már túl sokan részletezték, csak ezek maradtak le.[/SPOIL]

Szokásos erődharcosi kirekesztő gondolkodásmód, ami persze önzőségen alapul. :whistle:

[SPOIL]egy dolog biztos..

Olyan megoldás ami mindenkinek jó, nem lesz...
Szavaztatni? ugyan már, egyszer már bebizonyosodott, hogy semmi értelme... ha az lett volna a kérdés hogy kapjon mindenki 1000 arabyrögöt? akkor is leszavazták volna.
A legvalószínübb a költözés megnyitása szerintem.. és talán egy vadiúj szerverre való költözés lenne a legigazságosabb. Nem v1-re, nem eldora hanem egy vadiújra.
Abban biztos vagyok ha a költözéses szerverek szövi vezetői összeröffennének és megbeszélnének egy két nyitott dolgot akkor meg is tudnának egyezni.. (pl. ki hova költözik a térképen, ki kivel ki ellen stb.)

Az inno üzleti szemmel nézi ezt a kérdést, nagyon remélem hogy jelenleg nincs akkor bevétele a magyar szerókról, hogy tényleg lépniük kelljen :)[/SPOIL]

Miért kellene megegyezni róla? Majd a párbajosok lerendezik, erődösök elfoglalják, építők túlépítik stb. Ez sztem inkább élénkítené a játékot, mint hogy tiéd dél, enyém nyugat, övé észak stb.
 

DeletedUser

Vendég
Hát az biztos, hogy ha ez tényleg működne, tuti az lenne az első, hogy kerizés helyett erődre pontoznék pl a Dakós karimmal. :)

Az biztos, hogy a teljesen új szeróra való költözés lenne a legjobb, erre van esély?
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Aki 5 világon van fent, annak törölnie kell néhányat, és lehet hogy agyonig van fizetve a karakter.. Akkor meg mi értelme volt az egésznek? És ezek után ő még fizessen? Hát nem nagyon fog.

ezen kicsit felkacagtam, hányadik karaktereddel jöttél már vissza colora? Ha jól számolom, ez a 4. karaktered ott (és ezek azok, amik publikusak voltak)? :D Szerintem nem gáz ez, te bármikor szerzel egy újabb magas szintű karaktert, ettől én nem féltelek egy szálat se.





Na de hogy hozzá is szóljak érdemben:
Igazából mondtuk mi már ezerszer, hogy mi a helyzet, az inno gondolom úgy van vele, hogy kap a nép kéthavonta egy tombolát, aztán akkor jön a della, királyság van szerintük...

Ahogy nézem, mindent leírtatok már, ami opció lehet.

1. Új költözési útvonalak, akkor egy idő után összegyűlne az egyik helyen a banda, a másik helyen meg lecsökkenne a létszám, kiderülne, hogy melyik világ marad meg...
2. Egy új, költözős világ, ahová mindenhonnan mehetnének, az első ponttal kombinálva azok is 'megmenekülnének', akik több, magas szintű karakterrel rendelkeznek...
+1. azért ne felejtsétek el, hogy a pontvásárlós meg a nempontvásárlós szervereket nehézkes összevonni, én nem szeretnék olyan helyre menni, ahol ez lehetséges...
 

DeletedUser

Vendég
ezen kicsit felkacagtam, hányadik karaktereddel jöttél már vissza colora? Ha jól számolom, ez a 4. karaktered ott (és ezek azok, amik publikusak voltak)? :D Szerintem nem gáz ez, te bármikor szerzel egy újabb magas szintű karaktert, ettől én nem féltelek egy szálat se.

Mit is várhatnék egy olyan embertől, aki csak itt tud személyeskedni, de ha problémája van velem, akkor nem ám privátban írja le... Neem :) Legyek is blockolva továbbra is Coloradon, és még véletlenül se próbáld meg megbeszélni velem a bajaidat :) Mondjuk vannak olyanok, akiknek csak itt megy, viszont amíg én egy rossz szót nem mondok rólad, addig nem is várom vissza. Nem rólam van szó, nem magamról beszéltem, hanem általánosságban a költözésről.

Illetve erről a dologról annyit, hogy a rög beszél. Az InnoGames GMBH nem egy non-profit cég, és nem is Máltai Szeretetszolgálat. Amely világon van bevétel, azt hagyják. :)
 

DeletedUser

Vendég
És ha lehetne több bevétel? :)

Ha összerántanák a haldokló világokat újra lenne értelme rögöt venni + többet költenének a topok a tombola megnyerésére.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor sem azt a világot fogják bezárni, ahol a tombola majdnem elért a bétás szintre. Aláírom, van két világ ahol nem költenek, ezeket össze lehet vonni. De a többit nem nagyon fogják piszkálni :)
 

krcsirke

el pollo diablo
Akkor sem azt a világot fogják bezárni, ahol a tombola majdnem elért a bétás szintre. Aláírom, van két világ ahol nem költenek, ezeket össze lehet vonni. De a többit nem nagyon fogják piszkálni :)

Hazai szerverek közül egyiken se költöttek többet tombolán, mint bétán, messze álltak hozzá...
 

kopoltyu

Active Member
Szokásos erődharcosi kirekesztő gondolkodásmód, ami persze önzőségen alapul. :whistle:



Miért kellene megegyezni róla? Majd a párbajosok lerendezik, erődösök elfoglalják, építők túlépítik stb. Ez sztem inkább élénkítené a játékot, mint hogy tiéd dél, enyém nyugat, övé észak stb.

vau vau :D
 

kopoltyu

Active Member
Akkor sem azt a világot fogják bezárni, ahol a tombola majdnem elért a bétás szintre. Aláírom, van két világ ahol nem költenek, ezeket össze lehet vonni. De a többit nem nagyon fogják piszkálni :)

colon sincs már bevétel...
az hogy 2-3 ember versenyt tomboláz, nem jelenti azt hogy nagy bevétele van az innonak...
simán lehet hogy egy olyan világon ahol szerinted nem költenek, ott több rög fogy mint colon :)
 

DeletedUser16101

Vendég
Ez egy akkor hülyeség,hogy a tombolára alapozza valaki a rögköltést mint a ház.

Coloradon volt a legtöbb pörgetés. És????
Honnan tudod,hogy buffalón nem 10 ember küzdött a végsőkig csak mindegyiknek kevesebb röge volt? :)

Meg még valami.Nyilván itt aztán mindenki olyan okos,hogy az csak na és tudja a tombolanyertesek minden lépését,hogy ez csak 25-öst nyitott,az meg 25öst és 2db 800-ast.
Rohadtul nem. Akármilyen hihetetlen,lehet,hogy buffalón a nyertes végig 150-eseket nyitott.Egy kis matek kell hozzá és rájössz,hogy lényegesen több rög.(Mielőtt valaki ezt szentírásnak veszi ez csak egy példa volt.)
Szóval a itt ne papoljunk a tombola alapján.Mindegyik szerver rossz,össze kell vonni őket. Ezt már nagyon sokan kifejtették,hogy miért és a többségnek igaza van.
Aki ezt nem fogja fel,menjen fel norvég szerverre,ott van 400 játékos ott játszhat nyugodtan egy inaktív világon... építgethet kalandozgathat... csónakázhat.
De mi aktív párbajosok/erődharcosok ebből nem kérnénk ha lehet.
 

DeletedUser14678

Vendég
Azt is fel kéne fogni, hogy nem pár tucat ember fogja eldönteni mi legyen, mert ami van rossz, lehet hogy nekünk rossz, de lehet hogy a többségnek így is jó, nézőpont kérdése az egész. Lehet itt bármeddig vergődni, most még nem lesz változtatás ilyen szinten mint amit szeretnétek, összevonnák, ideig-óráig jó lenne, aztán megint elkezdődne a siránkozás.
 
Fent