Kérdések és válaszok

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
Szerintem valamit félre értettél. A fiókodat bármikor fel tudod támasztani, amíg a regisztrációd él. 3 év után, ha pontos az infó, akkor a komplett regisztrációd törlődik. Tehát ha 3 évig egyik szerverre se lépsz be, akkor végleg törlődsz az innogames rendszeréből. Mellékesen én úgy tudom 1 év elég ehhez, de mi előtt ez bekövetkezne, kapsz pár figyelmeztető e-mailt.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Szerintem valamit félre értettél. A fiókodat bármikor fel tudod támasztani, amíg a regisztrációd él. 3 év után, ha pontos az infó, akkor a komplett regisztrációd törlődik. Tehát ha 3 évig egyik szerverre se lépsz be, akkor végleg törlődsz az innogames rendszeréből. Mellékesen én úgy tudom 1 év elég ehhez, de mi előtt ez bekövetkezne, kapsz pár figyelmeztető e-mailt.
Ooooh, szóval ha eldóra belépek,soha nem töröl a luis karim végleg (persze ha a világ nem zár be)?
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Ooooh, szóval ha eldóra belépek,soha nem töröl a luis karim végleg (persze ha a világ nem zár be)?

Tapasztalataim alapján igen:

GgwyDE3.png
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Halottak napi szettek:
Valaki kiszámolja hogy jobb e mint paden?
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Beteg világot élünk, h pont Neki adsz igazat.. :P

Szerintem meg többet kellene játszania és kevesebb időt fordítania olyan dolgokra, mint munka vagy magánélet. ( gy.k. szarkazmus )
Etheryonnak mindig igaza van
Alig várom már hogy egy olyan játékosnak átadjam az eldós vagyonomat aki megérdemli.
Csinalj valami versenyt ahol a győztes kieerdemelheti
 
Fent