Kérdések és válaszok

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Nos a legyen wiki, frissítve sincs , a nemzetközin se találtam róla adatot, lehet csak az arculat váltással veszett el. De a németen megvan köszike.
A németeknél van egy 28-30 oldalas tw times fórumon minden hónapban... (lehet ott nem csak moderálnak a support tagok...)
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Nos a legyen wiki, frissítve sincs , a nemzetközin se találtam róla adatot, lehet csak az arculat váltással veszett el. De a németen megvan köszike.
A németeknél van egy 28-30 oldalas tw times fórumon minden hónapban... (lehet ott nem csak moderálnak a support tagok...)
tw timesrol jut eszembe

west times nem tér vissza?
 

pesmartin

Well-Known Member
Nyugodtan teszteld csak le, ha már ennyire benne vagy. :P
Érdekes egy hozzá állas részedről/részetekről…….
Elvégre ha van valami hozzátok tudunk fordulni nem? Majd ide böfögsz valamit amit próbálgasson az ember…. :)
Lehet nálam van a baj de én még mindig úgy gondolom hogy erre egy egyszerű magyarázat elég lett volna tőletek.
Vagy most pontosan miaz amit tényleg tudsz vagy csinálsz?! Csak mert nem túl meggyőző ez hozzáállás/válasz részedről :)
 

Logan

Game Master
The West Csapat
Game Master
Ha viccelni próbál az ember, az a baj. Ha 4-5 nap múlva jön válasz, az a baj. Valamibe mindig bele tudnátok kötni, az is biztos.

Napi szinten órákat töltötök itt a fórumon, sajnos nem minden esetben építő jelleggel. Ha a mérgetek egy részét máshol is hasznosítanátok, jobban járnátok.

A kérdésre megkaptam a magyarázatot fentebbi körökből. Mindenki tesztelheti saját ideje szerint. Nem hinném, hogy lehetetlen feladat. Amit tudok, illetve megosztanak velem, leírom ide.

Egyébként mi is teszteljük, ha lesz fix infó, úgyis megírjuk. Ne legyetek türelmetlenek kérlek.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Ha viccelni próbál az ember, az a baj. Ha 4-5 nap múlva jön válasz, az a baj. Valamibe mindig bele tudnátok kötni, az is biztos.

Napi szinten órákat töltötök itt a fórumon, sajnos nem minden esetben építő jelleggel. Ha a mérgetek egy részét máshol is hasznosítanátok, jobban járnátok.

A kérdésre megkaptam a magyarázatot fentebbi körökből. Mindenki tesztelheti saját ideje szerint. Nem hinném, hogy lehetetlen feladat. Amit tudok, illetve megosztanak velem, leírom ide.

Egyébként mi is teszteljük, ha lesz fix infó, úgyis megírjuk. Ne legyetek türelmetlenek kérlek.

Megszokhattad volna már, hogy ha viccelni akarsz, akkor tedd oda, h annak szántad, mert nem egyértelmű. Mint ahogy most sem volt az.

Adminként pedig különösen oda kell figyelj, hogy hogyan fogalmazz.

Építő jellegű hozzászólás volt.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Ha viccelni próbál az ember, az a baj. Ha 4-5 nap múlva jön válasz, az a baj. Valamibe mindig bele tudnátok kötni, az is biztos.

Napi szinten órákat töltötök itt a fórumon, sajnos nem minden esetben építő jelleggel. Ha a mérgetek egy részét máshol is hasznosítanátok, jobban járnátok.

A kérdésre megkaptam a magyarázatot fentebbi körökből. Mindenki tesztelheti saját ideje szerint. Nem hinném, hogy lehetetlen feladat. Amit tudok, illetve megosztanak velem, leírom ide.

Egyébként mi is teszteljük, ha lesz fix infó, úgyis megírjuk. Ne legyetek türelmetlenek kérlek.
Vicc vó't haha.
Igazad van, én kérek elnézést, hogy zavarni mertem 1 kérdéssel a köreiteket.
Mindkettő infó supporttól származik,mivel gondolom a német wikit is support tagok szerkeztik, még ha nem is Ti, nyílván Ők is felsőbb körökből kapták az infót...
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
A kérdésre megkaptam a magyarázatot fentebbi körökből. Mindenki tesztelheti saját ideje szerint. Nem hinném, hogy lehetetlen feladat. Amit tudok, illetve megosztanak velem, leírom ide.
Eredeti kérdésre visszatérve teszteltem és nem a párbajfegyver sebzésétől függ.......... , felsőbb körök magyarázatától függetlenül.......
Én sebzésem: 163-172
Övé: 197-202
Előtte: https://prnt.sc/hbbQjUe5N6im
Utána: https://prnt.sc/HGs6-qQvvJTJ
Kiteszem pár napig profilra ha valaki nekem nem hinné el...

Ui.: Bocs hogy a fórumot zavartam, annak használatával.
 
Fent