Kérdések és válaszok

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
tehát egy kisebb pb szintű hívott ki téged. neki az tisztességes volt. te meg így akkor ugye egy kisebbel pbztél, az becstelen dolog.
Ő hívott ki 15x , volt hogy nyert volt hogy vesztett, én is kihívtam de az inkább az én temetkezésimben látszódna nem az övében, gondolom.
Én is hívtam vagy 10x két kimenetellel , mégis csak 1 párbaj tiszteletreméltő. Szóval a kérdésem továbbra is fennáll.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Utána kérdezek pontosan mi lehet a szisztéma.

Esetleg ez minden infó, nem hagytál ki semmit? :)
Nem, konkrétan Láki Luk városa eldón, 3 vagy 4 napja hozta létre, azóta pbzünk egymással, sok más emberrel is pbzik.
Emiatt vettem észre hogy miért csak 1 becsületes pbje van. Én is úgy gondoltam az alapján van mit ti írtok, ezért nem értem.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Nem, konkrétan Láki Luk városa eldón, 3 vagy 4 napja hozta létre, azóta pbzünk egymással, sok más emberrel is pbzik.
Emiatt vettem észre hogy miért csak 1 becsületes pbje van. Én is úgy gondoltam az alapján van mit ti írtok, ezért nem értem.

A lényeg, h becstelen vagy, akármit is csinálsz. Nem kell ezt túlragozni. Szerintem Te provokáltad, hogy támadjon, ő az áldozat.
 

Achilleus1999

Well-Known Member
https://prnt.sc/9zeBHWpJvvHo
Ez mitől függ mert nem párbaj vagy rendes szinttől?
Tudom, hogy nem nagy segítség, de valamelyik ország wikijén egyszer megtaláltam, miután számtalan tesztelés után sem sikerült rájönni a titok nyitjára. Tippre a nemzetközi/német vagy a lengyelen lesz fent. A választ természetesen elfelejtettem, de egyáltalán nem úgy működik mint ahogyan elsőként gondolnánk.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Tudom, hogy nem nagy segítség, de valamelyik ország wikijén egyszer megtaláltam, miután számtalan tesztelés után sem sikerült rájönni a titok nyitjára. Tippre a nemzetközi/német vagy a lengyelen lesz fent. A választ természetesen elfelejtettem, de egyáltalán nem úgy működik mint ahogyan elsőként gondolnánk.
Akkor eljött az ideje a lengyel fordító használatának :D Köszike
 
Fent