Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Névváltás

Sziasztok. Azt szeretném megkérdezni, nem tudja valaki hol vagy hogyan tudom megváltoztatni a karakterem nevét?
 

DeletedUser

Vendég
Írj a Supportnak, és kérd a neved megváltoztatását.
Sokat gyorsítasz az ügymeneten, ha eleve választasz egy szabályoknak megfelelő, még nem foglalt nevet, és ezt alapból mellékeled.
 

Szani423

Member
húsvéti tojás!

Sziasztok!
Még mindig az lenne a kérdésem, hogy a negyedik tojást hol találom meg?? Egyáltalán van negyedik, vagy lezárhatom Mariánál a három tojással a kalandot???:unsure: Továbbá, meddig tart még a húsvéti tojás keresés??
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Még mindig az lenne a kérdésem, hogy a negyedik tojást hol találom meg?? Egyáltalán van negyedik, vagy lezárhatom Mariánál a három tojással a kalandot???:unsure: Továbbá, meddig tart még a húsvéti tojás keresés??

4. tojás? :unsure: Olyat hol láttál te?
 

DeletedUser13096

Vendég
Maria Roalstad: Csak három hímes tojást találtál? Kár... Mondjuk, még mindig több, mint a többieké! De egy tojás még hiányzik... De biztos vagyok benne, hogy valaki megtalálja.
 

DeletedUser

Vendég
Maria Roalstad: Csak három hímes tojást találtál? Kár... Mondjuk, még mindig több, mint a többieké! De egy tojás még hiányzik... De biztos vagyok benne, hogy valaki megtalálja.

Maria Roalstad: Hozd el nekem az összes hímes tojást, amit találtál. Aki a legtöbb tojást hozza, az kap egy kis meglepetést!
Igényel:
1. hímes tojás 1/1 (Kész)
2. hímes tojás 1/1 (Kész)
3. hímes tojás 1/1 (Kész)

Értsd jól a kalandszöveget :whistle:
Egyfajta tojáskeresés, te találtad a legtöbbet, hármat, a kaland nem is kér többet. Le tudod zárni, hárommal. Mellesleg beadja az eredményt is, tehát nincs rejtett kaland :P
Már vártam, hogy idén kinek szúr szemet először :P

Ez kb olyan, mint a
John Fitzburn, a seriff: Kellemes Húsvétot Bold Falcon! Kívánj te is a West egy másik polgárának "Kellemes Húsvétot" és tégy szert így még több jókívánságra! Nyom: Egy másik játékosnak a chat segítségével el kell küldened a "Kellemes Húsvétot" és ugyanezt kell kapnod viszont.

De ha gondolod, keresheted a negyedik tojást..
 

DeletedUser

Vendég
Maria Roalstad: Csak három hímes tojást találtál? Kár... Mondjuk, még mindig több, mint a többieké! De egy tojás még hiányzik... De biztos vagyok benne, hogy valaki megtalálja.

John Fitzburn, a seriff: Érzed ezt a bűzt? Undorító! Ó, ott egy hímes tojás, amit még senki sem talált meg, és már nagyon nem tűnik ehetőnek... Tessék, a tied. Csinálj vele amit akarsz.
 

DeletedUser13096

Vendég
John Fitzburn, a seriff: Érzed ezt a bűzt? Undorító! Ó, ott egy hímes tojás, amit még senki sem talált meg, és már nagyon nem tűnik ehetőnek... Tessék, a tied. Csinálj vele amit akarsz.

Igen, csakhogy aki ezt már megcsinálta tavaly az nem fog erre emlékezni mert ezt a kalandot nem kapja meg.

Amúgy én egy szóval sem mondtam hogy van 4. tojás csupán bemásoltam ide a szöveget ami miatt Szani gyanakodott egy 4. tojásra. :P


Nem mellesleg: A szellemváros (Ruha teszi a gazdag embert) kalandot ha lezárod ugyanúgy megkapod az eredményt, mégis utal az Aranypuskás kalandra, nahát. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3399

Vendég
Sziasztok!
Bocs, hogy kicsit eltérek a tojás témától:), de egy kis segítség vagy tanács kellene.Nem tudom legyőzni a Cree harcost Waupe kalandosztónál.
Tud valaki taktikát súgni?
Előre is köszi!
 

Szani423

Member
a 4. tojás

Köszi a hozzászólásokat! Valóban én már tavaly megszereztem a záptojást is. Valóban azért gondoltam, hogy van negyedik, mivel a "csak három?" "egy tojás még hiányzik" szöget ütött a fejembe. Akkor most lezárom a három tojással a kalandot.:)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Miért nem tudom kitenni a párbajos tetteimet a képem alá? Az áttekintésnél. Már megvan a megnyert 250 párbaj meg ilyenek, de még sem tudom kitenni.
 

DeletedUser

Vendég
Nyisd meg a jelentést amit akkor kapsz amikor megkapod az eredményt és pipáld ki a kis négyzetet a jobb felső sarkában. ;)
 

DeletedUser

Vendég
Mi ez a fb hiba?

Ez mi ez?
N_vtelen_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok.

megcsináltam a hernandó kardja küldetést a kardot később eladtam (az átok küldi mai is ott van) és találtam Allan borsszóró revolvert azt is eladtam.

a kérdésem az eredmények-tárgyak-gyüjteményekél miért nem jelzi hogy volt valamikor a birtokomba ilyen fegyverek?
 
Fent