Kérdések és válaszok

zsoki

Member
Hogy látják egyesek a keleti pontot? A mini térképen látszik, de mikor odalépek sehol nincs. Mikor lesz elerhető? ha kedden javitsák, akkor meddig lesz a kaland érvényes?
 

Cherrug

Well-Known Member
Kedves játékosok!

Elvileg a húsvéti kalandosztó bugot holnap javítják a németek, viszont aki siet, annak már most is van lehetősége a kalandot folytatni:

a címsorba egy javascriptet kell másolni:

Keleti pont:
Kód beillesztése:
javascript: AjaxWindow.show("quest_employer",{employer: 'east2', x: 48, y: 642}, 'east2'); void(0)
Nyugati pont:
Kód beillesztése:
javascript: AjaxWindow.show("quest_employer",{employer: 'west2', x: 988, y: 384}, 'west2'); void(0)

Az ismételhető kalandhoz (akik már tavaly vagy még azelőtt teljesítették):
Keleti pont:
Kód beillesztése:
javascript: AjaxWindow.show("quest_employer",{employer: 'east2_repeat', x: 48, y: 642}, 'east2_repeat'); void(0)
Nyugati pont:
Kód beillesztése:
javascript: AjaxWindow.show("quest_employer",{employer: 'west2_repeat', x: 988, y: 384}, 'west2_repeat'); void(0)

A kódok címsorba illesztésénél arra kell ügyelni, hogy a böngésző a javascript: előtagot kiszedheti, ezeket kézzel elé kell írni, hogy működjön.

Akinek ez kicsit bonyolultnak tűnik, nekik se kell sokat várni, holnapra ígérik a javítást, így remélhetőleg mindenkinél működni fog. :)

További jó játékot!
 

DeletedUser2234

Vendég
Kedves játékosok!

Elvileg a húsvéti kalandosztó bugot holnap javítják a németek, viszont aki siet, annak már most is van lehetősége a kalandot folytatni:

a címsorba egy javascriptet kell másolni:

Keleti pont:
Kód beillesztése:
javascript: AjaxWindow.show("quest_employer",{employer: 'east2', x: 48, y: 642}, 'east2'); void(0)
Nyugati pont:
Kód beillesztése:
javascript: AjaxWindow.show("quest_employer",{employer: 'west2', x: 988, y: 384}, 'west2'); void(0)

Az ismételhető kalandhoz (akik már tavaly vagy még azelőtt teljesítették):
Keleti pont:
Kód beillesztése:
javascript: AjaxWindow.show("quest_employer",{employer: 'east2_repeat', x: 48, y: 642}, 'east2_repeat'); void(0)
Nyugati pont:
Kód beillesztése:
javascript: AjaxWindow.show("quest_employer",{employer: 'west2_repeat', x: 988, y: 384}, 'west2_repeat'); void(0)

A kódok címsorba illesztésénél arra kell ügyelni, hogy a böngésző a javascript: előtagot kiszedheti, ezeket kézzel elé kell írni, hogy működjön.

Akinek ez kicsit bonyolultnak tűnik, nekik se kell sokat várni, holnapra ígérik a javítást, így remélhetőleg mindenkinél működni fog. :)

További jó játékot!

egy kérdésem lenne ehhez:
maria elküldött a szellemvárosba ott nem jelent meg nekem semmi (én tavaly megcsináltam), akkor is eltudok így menni a pontokhoz?
 

krcsirke

el pollo diablo
Vagy meglehet oldani egyszerűen így:

Firefoxban: Ctrl+Shift+K előjön egy konzol bemásolod azt amelyik kell és leütöd az Entert.

Chromeban: Crtl+Shift+J és ugyanaz mint Firefoxnál.
 

Cherrug

Well-Known Member
egy kérdésem lenne ehhez:
maria elküldött a szellemvárosba ott nem jelent meg nekem semmi (én tavaly megcsináltam), akkor is eltudok így menni a pontokhoz?

Valószínűleg akkor nem, mivel a keleti pont akkor jelenik meg, ha a szellemvárosban lévőt már lezártad. Esetleg ha talál valaki ahhoz is egy scriptet, akkor megoldható.
 

zsoki

Member
Kedves játékosok!

Elvileg a húsvéti kalandosztó bugot holnap javítják a németek, viszont aki siet, annak már most is van lehetősége a kalandot folytatni:

a címsorba egy javascriptet kell másolni:

Keleti pont:
Kód beillesztése:
javascript: AjaxWindow.show("quest_employer",{employer: 'east2', x: 48, y: 642}, 'east2'); void(0)
Nyugati pont:
Kód beillesztése:
javascript: AjaxWindow.show("quest_employer",{employer: 'west2', x: 988, y: 384}, 'west2'); void(0)

Az ismételhető kalandhoz (akik már tavaly vagy még azelőtt teljesítették):
Keleti pont:
Kód beillesztése:
javascript: AjaxWindow.show("quest_employer",{employer: 'east2_repeat', x: 48, y: 642}, 'east2_repeat'); void(0)
Nyugati pont:
Kód beillesztése:
javascript: AjaxWindow.show("quest_employer",{employer: 'west2_repeat', x: 988, y: 384}, 'west2_repeat'); void(0)

A kódok címsorba illesztésénél arra kell ügyelni, hogy a böngésző a javascript: előtagot kiszedheti, ezeket kézzel elé kell írni, hogy működjön.

Akinek ez kicsit bonyolultnak tűnik, nekik se kell sokat várni, holnapra ígérik a javítást, így remélhetőleg mindenkinél működni fog. :)

További jó játékot!

Köszi szépen, de nálam nem müködik sem ez sem a ctrl+shift+k.:(
Működik de csak explorerrel:)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Húsvét (Kellemes Húsvéti Ünnepeket!)

John Fitzburn, a seriff: Kellemes Húsvétot JonasKH! Kívánj te is a West egy másik polgárának "Kellemes Húsvétot" és tégy szert így még több jókívánságra! Nyom: Egy másik játékosnak a chat segítségével el kell küldened a "Kellemes Húsvétot" és ugyanezt kell kapnod viszont.


Ez mit is jelent? Kapni lehet még valami extrát vagy csak szimplán azt akarja hogy legyek kommunikatívabb? :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Valamikor feltettem egy kérdést, de nem találom, így nem tudom, mi a válasz rá!!
Ez az egyik!
A másik: rém unalmas ez a játék, így abba is hagyom, de nem tudom, hol kell magamat törölni!!!
Kösz a választ - ha lesz!!!
 

DeletedUser8504

Vendég
Sziasztok!
Valamikor feltettem egy kérdést, de nem találom, így nem tudom, mi a válasz rá!!
Ez az egyik!
A másik: rém unalmas ez a játék, így abba is hagyom, de nem tudom, hol kell magamat törölni!!!
Kösz a választ - ha lesz!!!
Ami kérdéseket feltettél, mind-mind bennevan a "segítség" útmutatójában - amit valószínüleg szerencsésen kiikszeltél. Igy ne várd el másoktól, hogy ez alapján végigkalauzoljanak a legalapvetőbb lépéseken, elég ha jobb lent a felkiáltójelre katintasz...
A törléshez szintén csak pár helyre kell kattintanod... annyit súgok, hogy a számtalan, megtévesztő, igen rendszertelen menürendszerből a "beállításokat" válaszd... egyszerüen még nekem is magas, hogy a fiókbeállítások, és a törlés miért nem pl a "póker" menüben van...
sok sikert, remélem segíthettem
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Valaki letudná írni nekem azt apontozást,amivel az összes munkát lehet végezni ?
Mert a régit tudom,amikor még nem volt 120-as szint,és újabb melók,de az nem jó,mivel már vannak új melók,és onnan lenne szükségem pár dologra :)
 

DeletedUser9419

Vendég
Köszi szépen, de nálam nem müködik sem ez sem a ctrl+shift+k.:(
Működik de csak explorerrel:)

Így sem mükszik, közli hogy nem vagyok ott. :(

Nem tudja véletlenül valaki, hogy tudom folytatni, és előbányászni a többi kocsmás ismételhető kalandot? 1/3 -a nagyjából megvan, de ott mitha végtelen ciklusba került volna, és egy csomót amit TW-db ír, nem tudok csinálni, már vettem 250 munkapointot, hogy tudjak salétromot is bányászni, de így is csak ugyanazok jönnek elő.
 

DeletedUser9419

Vendég
Valaki letudná írni nekem azt apontozást,amivel az összes munkát lehet végezni ?
Mert a régit tudom,amikor még nem volt 120-as szint,és újabb melók,de az nem jó,mivel már vannak új melók,és onnan lenne szükségem pár dologra :)

Én személy szerint ezt használom:

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Nem tudom van e olyan amikor mindent tudsz csinálni, de szerintem nem. A képen látható az is mi és mennyire nem végezhető ezzel.
a http://tw-db.info/?strana=calc -al használatával, jól összehozható amit szeretnél.

Úgy lett összeállítva, hogy a 250 munkapontos lapba mind beleférjen. :) Így mondhatni, hogy mind belefér, csak up kötvény, vagy aranyrög kérdése.
Az életpontból még elvehető. :) Bár én hozzátennék. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Így sem mükszik, közli hogy nem vagyok ott. :(

Igen, mert ha a térképen megnézed, 2 fehér pont van a Keleti pontnál és a Nyugati pontnál is. Ha kiadja a küldit, először katt a sétára, másfél percre vagy a másik helytől. Ha odaértél, akkor tudod megcsinálni...
 

DeletedUser

Vendég
Valamelyik admin segítsen.

Üdvözletem
A barátom felhasználója ez , én nem tudtam
belépni fórumra.
Eltudnák-e küldeni a regisztrációs adataimat
az email címemre: lezsan97@freemail.hu
Próbáltam a jelszóváltoztató módot de a felhasználómat és a jelszavam se tudom mert régen játszottam.

Köszönöm
 
Fent