Kérdések és válaszok

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
zsákmányra gondolt de azt nem irta oda hogy már 1 évvel ezelőtt volt és másik karakterén.

írok akkor
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok. Az új receptek közül a 9500$-os vételárúakat melyik melónál találjátok leginkább?Utazó kereskedő vagy kereskedőiroda?
 

DeletedUser3632

Vendég
csak iroda lehetséges

geón 500 körüli kereskedelemmel is 8600 az utazó

állatokkal bánással 130 fölött jó szettel talán a west felfedezése és a fargo dobná
 

DeletedUser

Vendég
Lehet utazó kerivel is, nekem jött lámpás reci. Kereskedőirodával pedig 2 új reci jött, holott jóval többet nyüstölöm.
Full keri + rowe +AQ fegyó szett, vagy azték ruha + AQ fegyó szett + jesse ló szett.
 

DeletedUser15763

Vendég
csak iroda lehetséges

geón 500 körüli kereskedelemmel is 8600 az utazó

állatokkal bánással 130 fölött jó szettel talán a west felfedezése és a fargo dobná

Simán jöhet a vén karaktereknek utazókeriből recept. Anno a szakácsot így találták meg nekem Arin. Cartloszett+Aztekruhaszett+Pat fegyoszettel 9575 körül vagy. Rámegy egy kis mézbor, máris 9650 körül van a vén karaktereid. :)
 

DeletedUser3632

Vendég
sajna nem tudom kombinálni 25 eurós paysafejeim

vki vmi megoldást tud erre?
írtam supportnak de nem akarom 25ből 20 elvesszen és akkor is csak 4k jönne 5800 helyett
2x25+3x10et terveztem de 30 alatt 1 pint küld csak
 

DeletedUser17383

Vendég
Azt szeretném kérdezni, hogy mi a logika abban, hogy a párbajos sebzősbuffok leütik az erődösöket? Teszem azt egy 5 használatos nyugatit kidobok az ablakon, ha napközben párbajozom és használni szeretnék ott is valami növelőt. Nem lehetne ezeket valahogyan külön szedni? Visszaélés sincs vele, mert nincs közük egymáshoz.
 

DeletedUser12080

Vendég
Azt szeretném kérdezni, hogy mi a logika abban, hogy a párbajos sebzősbuffok leütik az erődösöket? Teszem azt egy 5 használatos nyugatit kidobok az ablakon, ha napközben párbajozom és használni szeretnék ott is valami növelőt. Nem lehetne ezeket valahogyan külön szedni? Visszaélés sincs vele, mert nincs közük egymáshoz.

Ezt támogatom bajonett buffot kidobni polírkőért nem éri meg és nincs átfedés semennyire...
 

DeletedUser

Vendég
Etika ugyan már :D tavaly ebben az időszakban kaptam a legtöbbet...(meg adtam is :D)
 

arisztella

Member
Az lenne a kérdésem, hogy a kereskedő iroda leszokott az adományozásról? Ugyanis minden variációban próbálkoztam, hetek óta nyomatom, és sehol semmi. :(
 
Fent