Kérdések és válaszok

Deleted User - 779988

Vendég
hát azt én is szeretném tudni :D az nap regeltem,de se eredményben,se munka jelentésben nem találtam
 

DeletedUser15622

Vendég
Akkor végül is megnyílik az út Colorádoról V1 fele vagy ez még a jövő titka ? :D
 

nikolaus74

Member
karácsonyi erődharcok

Felmerült a kérdés legyen-e erődözés az ünnepek alatt.Úgy emlékszem volt "tűzszünet" tavaly,vagy ez csak önkéntes alapon volt? :tiszt:
 

DeletedUser10206

Vendég
Tisztelt Cherrug!

Coloradóról lehet problémamentesen költözni Floridára? És miért nem?

Köszönöm!
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
?

kb, mikor lesz a következő frissítés? mert akkor lehet javítják ezt is a fejlesztők, remélem legalábbis, mert két hajnal eltelt és még mindig nem költöződött át. :(

egyszerűen nem engednek át a határon, mintha valami bevándorló vagy menekült lennék hopp már itt is a migránsválság van :D
 

Deleted User - 779988

Vendég
[item=50004000] Valamelyik ütőfegyver
Valaki elmondaná ez mi a rosseb?
 

DeletedUser15763

Vendég
kb, mikor lesz a következő frissítés? mert akkor lehet javítják ezt is a fejlesztők, remélem legalábbis, mert két hajnal eltelt és még mindig nem költöződött át. :(

egyszerűen nem engednek át a határon, mintha valami bevándorló vagy menekült lennék hopp már itt is a migránsválság van :D

Szerintem most már csak újév után, ha csak nem lesz egy kis adag szerencse, és a jövőhét elején neki látnak kijavítani a hibát.
 

DeletedUser13096

Vendég
Vannak ilyenek is: :)

deVnrmR.png
4TkgapJ.png
GJaoFsf.png
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
?

szerintetek ha már folyamatban van a költözés eldóra lehet regisztrálni új karival arira vagy még várjam meg amíg átmegy? :(
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser15763

Vendég
szerintetek ha már folyamatban van a költözés eldóra lehet regisztrálni új karival arira vagy még várjam meg amíg átmegy? :(

Szerintem a legegyszerűbb megoldás az, hogy írsz a Supnak, ők elmondják, ha tudják, hogy mit tehetsz meg ilyen esetekbe.
 

Cherrug

Well-Known Member
http://prntscr.com/9gf2y9 Most nézzétek meg:

Ha hiba most mondjátok meg!!! Kettőt kapok de csak 1 van a zsákomban és hozzá nem értem a keribácsihoz... mi ez ha nem hiba a többinél is ez lesz? Hogy kettőt kapok erre 1 kerül a táskába?

plusz ez http://prntscr.com/9gf53t

Mi lenne, ha írnál a supportra előbb? :)

A zsákány az zsákmány vagy csákány? Ha előbbi, akkor oda mennék én is; ha csákány, akkor szintén -> support
 
Fent