Kérdések és válaszok

DeletedUser16928

Vendég
az ünnepi szetthez küldiből megszerezhető záptojás is eladható lesz?
csak mert kb 1-2 szintel kisseb leszek a végén mint ami kéne a megszerzéséhez :(
 

DeletedUser16928

Vendég
a teljesítményeknél véletlen kijelöltem egy teljesítményt és azt mutatja hogy ahhoz még mennyi kell, hogy tudom elérni hogy újra a szükséges xp-t mutassa?
 

DeletedUser13117

Vendég
2.22-es frissítés

Üdv!

Bétán a fent említett frissítéssel együtt bekerült az is, hogy az erőd és város épületeinek a fejlesztését normál melók energiájára csökkentik, azaz 12/óra. Ez nem fog rendes világra bekerülni?

Web
 

Kanyim

Veteran Member
Attól nem félek hogy nem lesznek eladhatóak, mert azzal a szépen jövedelmező tombolákat íziben kinyírná az inno. De az tényleg röhejes hogy egy 3 hetes tombolánál (amit gondolom nem előtte 1 héttel kezdtek szervezni) nem lehet mondani egy konkrét dátumot hogy pl április 25.-től lesznek eladhatóak a cuccok.
Ezzel csak az a gond hogy az inno maga alatt vágja a fát. Ilyen borzalmas kommunikációval és információk visszatartásával csak magát égeti. (még rosszabb ha ők sincsenek tisztában a dolgokkal-tervekkel)


Ha jól nézem kivették a mozit. Erről lehet tudni hogy visszakerül még valaha ?
Valamint a kraftolásnál, azáltal hogy beállítok sok terméket.. ha jól nézem a duplázódást megszüntették. Beállítottam 50-t és 50-t is kaptam. (no innentől már csak barátoknak gyártok hozott alapanyagból :D )
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser16389

Vendég
A párbajos frissítésről nincs információ? (24/72, max párbaj szint 450, párbajszint csökkenése egy idő után, ha nem párbajozunk)
 

Dart Tyrannus

Well-Known Member
Jó sok értelme volt ennek a frissítésnek :D
Bejött a kaland és ki is vették, tombolás cuccok eladása nem lehetséges holott volt rá 3 hét hogy megoldják de hát megszoktuk, azt is, hogy mi hiába akarunk bármit abból sose lesz semmi
 
Utoljára szerkesztve:

Kanyim

Veteran Member
Hát most ha tényleg több hetet kell várni hogy eladhatóak legyenek a cuccok.. nem írom hogy mi jut az eszembe mert bannolnak iziben.
Eleve mi ez hogy nem lehet alatta kereskedni.. de még várjunk utána jó sokat hogy kb elfeledjék a tombolát, csökkenjen a spanoltságuk.. és amikor már kicsi az érdeklődés, majd akkor eladhatják.. Csak én nem értem az inno-t ? (az emberek fele úgyis rühellte a tombolát.. most azokat is összezavarják akik kedvelik)
 

Cherrug

Well-Known Member
Nekünk is azt mondták, hogy kell várni. 2 vagy 4 hét múlva jön a következő frissítés és az tartalmazni fogja. Kivéve ha nem, ugye. Nem is értem...
 
Fent