Kérdések és válaszok

Nationalelf

Well-Known Member
Hali!

A hálósipkámat az első napon felfejlesztettem,de már ugye nem engedi a rendszer...

Csak egy bajom van vele, hogy nem tudom használni :(

A Supportnak kell írnom hogy visszaállítsák?

Minden világon külön-külön? :mad:
 

DeletedUser16101

Vendég
Vagy vegyél egyet 1000 dolcsiért... ezt meg rakd el dísznek,elég egyedi darab. :)
 

DeletedUser5006

Vendég
Dupla eladhatatlan tárgyak

Sziasztok mit lehet az olyan tárgyakkal csinálni , amiből több darab is van nálam , és eladhatatlanok, gondolok itt pl a "Szent Patrik kése, Pinter kalapja, Eastwood Stetsona" tárgyakra.
support esetleg kiveszi a feleslegeseket?
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Sziasztok mit lehet az olyan tárgyakkal csinálni , amiből több darab is van nálam , és eladhatatlanok, gondolok itt pl a "Szent Patrik kése, Pinter kalapja, Eastwood Stetsona" tárgyakra.
support esetleg kiveszi a feleslegeseket?

Szia! Ha V1n van a Szent Patrik kése, én megveszem tőled, ha lehetséges annak a tárgynak is az áthelyezése. :laugh: Egyébként dísznek megfelelő a legtöbb tárgy, a mostani eventes cuccok meg az event vége után árverezhetőek lesznek.
 

DeletedUser5006

Vendég
Szia! Ha V1n van a Szent Patrik kése, én megveszem tőled, ha lehetséges annak a tárgynak is az áthelyezése. :laugh: Egyébként dísznek megfelelő a legtöbb tárgy, a mostani eventes cuccok meg az event vége után árverezhetőek lesznek.

Dakotán van
 

DeletedUser16928

Vendég
A mr. húsvéti nyúl megtalálása küldiben volna szükségem egy másik törött tojásra de azt hogy tudok szerezni?
Esetleg a húsvéti párbajt elkéne veszítenem?
 

DeletedUser16928

Vendég
és vajon kb mekkora az esélye hogy végre hozzámvágja a játék tojást?
 

Kanyim

Veteran Member
Nekem 1 olyan kérdésem lenne hogy a mostani tombolás cuccokat majd csak utána lehet eladogatni. Azt már lehet tudni hogy ez pontosan mit is jelent ? (azaz amint vége van azonnal ellehet ? vagy pl másnap 10kor jön egy frissítés és utána ? vagy még nem tudni pontos dátumot, lehet csak utána 5 nappal,stb..) Bocsi ha már valahova ez le volt írva.
 

Cherrug

Well-Known Member
Nekem 1 olyan kérdésem lenne hogy a mostani tombolás cuccokat majd csak utána lehet eladogatni. Azt már lehet tudni hogy ez pontosan mit is jelent ? (azaz amint vége van azonnal ellehet ? vagy pl másnap 10kor jön egy frissítés és utána ? vagy még nem tudni pontos dátumot, lehet csak utána 5 nappal,stb..) Bocsi ha már valahova ez le volt írva.

Szerintem meg kell várni a frissítést. Ami remélhetőleg azonnal érkezik. :)
 
Fent