Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Nekem csak egy olyan egyszerű kérdésem lenne, hogy kb mikorra várhatjuk a z1.31-es frissítést? Tudom pontos adatot nem lehet mondani sose, engem csak annyi érdekelne, hogy idén még várható vagy csak jövőre?
 

DeletedUser

Vendég
kérdés

az lenne a kérdésem az elöbb mutatott rajongói oldalon a ravaszkodóba azokat a recepteket hogyan lehet megcsinálni?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Én még csak zsenge 22-es vagyok, és csak kapkodom a fejem miről is szól a kérdezz-felelek:). Meg az is a bajom, hogy rengeteg anyag van itt a fórumon, ha azt most mindet elkezdem átböngészni, soha nem jutok 5-ről a 6-ra:).
Ezért kérdezem én a nagyoktól, merre induljak el az Arany sólyom feladatért?
Köszönöm a választ.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem csak egy olyan egyszerű kérdésem lenne, hogy kb mikorra várhatjuk a z1.31-es frissítést? Tudom pontos adatot nem lehet mondani sose, engem csak annyi érdekelne, hogy idén még várható vagy csak jövőre?
Idén mindenképpen. :)

az lenne a kérdésem az elöbb mutatott rajongói oldalon a ravaszkodóba azokat a recepteket hogyan lehet megcsinálni?
Az 1.31-es frissítéssel jönnek, olvasgass itt: http://forum.the-west.hu/showthread.php?t=1307. ;)

Sziasztok! Én még csak zsenge 22-es vagyok, és csak kapkodom a fejem miről is szól a kérdezz-felelek:). Meg az is a bajom, hogy rengeteg anyag van itt a fórumon, ha azt most mindet elkezdem átböngészni, soha nem jutok 5-ről a 6-ra:).
Ezért kérdezem én a nagyoktól, merre induljak el az Arany sólyom feladatért?
Köszönöm a választ.
Nézz körül itt: http://217.146.89.165/index.php?strana=quest&serie=qs_14
 

DeletedUser3632

Vendég
Nekem csak egy olyan egyszerű kérdésem lenne, hogy kb mikorra várhatjuk a z1.31-es frissítést? Tudom pontos adatot nem lehet mondani sose, engem csak annyi érdekelne, hogy idén még várható vagy csak jövőre?

http://west-help.weebly.com/131es-verzio.html

itt megvannak az újdonságok
ami még hátra van belőlük bétán is:
-póker- ebben a formában csak szórakoztatás
-kraft és kaland design és pár apróság
-facebook app fejlesztése
-aranypuska és fejlesztések körüli gubancok tesztelése

szóval idén biztos bevezetik, szóval nem olyan túl sok, főleg grafika

az lenne a kérdésem az elöbb mutatott rajongói oldalon a ravaszkodóba azokat a recepteket hogyan lehet megcsinálni?

http://west-help.weebly.com/crafting.html

itt leírtam pár dolgot a ravaszkodásról
 

DeletedUser

Vendég
Ha a húsvéti kalandnál mindent teljesitettem kivéve Henrynél az 5 T-BONE Steak,illetve a halak beszerzését,akkor még lehetséges-e megkapnom a záptojásokat?

Nekem húsvét után is engedte lezárni, nem kell jövő húsvétig várni.
 

DeletedUser13538

Vendég
Ha a húsvéti kalandnál mindent teljesitettem kivéve Henrynél az 5 T-BONE Steak,illetve a halak beszerzését,akkor még lehetséges-e megkapnom a záptojásokat?

Szia!
A fiam vasárnap zárta le a kalandsorozatot és megkapta a záptojást! Én is valamikor a hét közepén zártam le és megkaptam!!

A hibával kapcsolatban: Nekem is t-mobile netem van, googlet használok és visszadob a főoldalra ( V10, V9 ).
 

DeletedUser13863

Vendég
Szia!
A fiam vasárnap zárta le a kalandsorozatot és megkapta a záptojást! Én is valamikor a hét közepén zártam le és megkaptam!!

A hibával kapcsolatban: Nekem is t-mobile netem van, googlet használok és visszadob a főoldalra ( V10, V9 ).

Értem!Köszönöm.Akkor még van esélyem :)
 

DeletedUser2905

Vendég
Sziasztok!

Tudom hogy ez állandóan előjövő kérdés de azért megkérdezem hátha azóta valaki rájött, jelenleg van olyan pontozás amivel mind a régi mind az új munkák mennek vagy csak olyan van amivel a régiek+pár új munka megy?
 

DeletedUser9614

Vendég
Sziasztok!

Tudom hogy ez állandóan előjövő kérdés de azért megkérdezem hátha azóta valaki rájött, jelenleg van olyan pontozás amivel mind a régi mind az új munkák mennek vagy csak olyan van amivel a régiek+pár új munka megy?

Tudtommal nincs olyan pontozás amivel az összes meló menne. Régi és új együtt.
 

DeletedUser

Vendég
A portya kalandnál melyik lehetőséget célszerűbb elfogadni? Szóval a banditásat vagy a seriffeset? Mert igazából akkor örülnék ha valaki leírná mire jó az egyes kulcs illetve nem lehet-e máshogy megszerezni vagy hogy milyen nehéz. Tudom lehet hogy sokan kérdezték már de nem gyakran járok fórumozni.:S
 

DeletedUser13878

Vendég

DeletedUser9614

Vendég
A portya kalandnál melyik lehetőséget célszerűbb elfogadni? Szóval a banditásat vagy a seriffeset? Mert igazából akkor örülnék ha valaki leírná mire jó az egyes kulcs illetve nem lehet-e máshogy megszerezni vagy hogy milyen nehéz. Tudom lehet hogy sokan kérdezték már de nem gyakran járok fórumozni.:S

A Portya kalandban lehet megszerezni az 2. kulcsot.
A Műkincsrablás kalandban tudod megszerezni a 1. kulcsot.
A 3. kulcsot pedig Sírrablásnál vagy Munkavállalás utazó kereskedőként.

Ha megvan mind a 3 db kulcs akkor tudod megszerezni Az Aranypuskát ami igen csak jó fegyver erődharcban.
Remélem segítettem.
 

DeletedUser

Vendég
A portya kalandnál melyik lehetőséget célszerűbb elfogadni? Szóval a banditásat vagy a seriffeset? Mert igazából akkor örülnék ha valaki leírná mire jó az egyes kulcs illetve nem lehet-e máshogy megszerezni vagy hogy milyen nehéz. Tudom lehet hogy sokan kérdezték már de nem gyakran járok fórumozni.:S

Ha az első, csatlakozásos lehetőséget választod, esélyed nyílik a második kulcsra, ami mellé, ha megszerzed az elsőt (ezzel a kalanddal) és a harmadikat (erődharcon ládában, vagy full vándorkereskedő munkára pontozva), akkor megszerezheted az Aranypuskát, ami a játék legjobb megszerezhető erődharcos fegyvere. Ha nem vágysz rá, tanulmányozd a Matt által belinkelt oldalt, és dönts belátásod szerint. :)
Az első és második kulcsot csak egyszer lehet megszerezni.
 

DeletedUser9614

Vendég
Ha az első, csatlakozásos lehetőséget választod, esélyed nyílik a második kulcsra, ami mellé, ha megszerzed az elsőt (ezzel a kalanddal) és a harmadikat (erődharcon ládában, vagy full vándorkereskedő munkára pontozva), akkor megszerezheted az Aranypuskát, ami a játék legjobb megszerezhető erődharcos fegyvere. Ha nem vágysz rá, tanulmányozd a Matt által belinkelt oldalt, és dönts belátásod szerint. :)
Az első és második kulcsot csak egyszer lehet megszerezni.

:P na jól van az én leírásom már nem is jó :P
 

DeletedUser

Vendég
Bocsánat, hogy lehet letörölni pl. a tw pro bővítményt?:blink::blink:

Ha Firefox4-et használsz:

Eszközök/Greasemonkey/Parancsfájlok kezelése, és ott a script neve mellett a letiltásra kattintasz, de ha már sosenem szeretnéd használni, akkor eltávolítás.
Ha nem, akkor is azon a helyen, csak az eltávolító gomb van máshol.
 
Fent