Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Sztem erre, igen :) Ez is ilyen időről-időre felvetődő kérdés, főleg most, hogy komoly tétje is van a dolognak (GG).
 

DeletedUser11818

Vendég
Sziasztok!
Van egy kaland a bosszúálló ( Tomas ) A Térképen 4. helyen található meg, és a kérdésem az lenne most végig kell járni mind a négy helyet vagy csak 1 bizonyos helyre elég elmenni? És melyik helyen található?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Van egy kaland a bosszúálló ( Tomas ) A Térképen 4. helyen található meg, és a kérdésem az lenne most végig kell járni mind a négy helyet vagy csak 1 bizonyos helyre elég elmenni? És melyik helyen található?

1 helyre kell elmenni, és azthiszem a déli lesz az, de nem biztos(már rég csináltam..)
 

DeletedUser

Vendég
lehet 1, de lehot mind a 4 attol függ elsőre megtalálod e
én mind a 4et körbejártam,de am sztem nem biztos hogy elég egy hejre menni
mer ahol nincs ott ott is kapsz egy kalandot, ami ad tp-t
 

DeletedUser

Vendég
A déli a valós, a többi kamu, és csak azt írja, Thomas most nincs itthon.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok, találtam egy térképdarabot:D és még kéne pár darab, viszont sehol sem találok erre leírást, megköszönném ha valaki leírni, vmit linkelne, köszönöm:D
 

DeletedUser

Vendég
A térkép 4 darabját megtalálhatod: Kincskeresés, Sírrablás, Erőd védelme, Drágakövek keresése melónál, a darabokat pedig Térítéssel lehet egyesíteni. Ha vagy már 40-es, akkor menj Henry-hez a kocsmába ott folytatódnak a kalandok.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!hogy tudom megszerezni Kate gyűrűjét?elöre is köszönöm a választ:)
 
Fent