Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Statisztika felhasznált cuccokról

Nem ismer valaki olyan segédprogit, vagy megoldást, ahol a saját cuccaimra vonatkozóan statisztikát kaphatok arról, hogy melyik ruhát, tárgyat, fegyvert hányszor használtam, és utoljára mikor?

Gyűlnek a hátizsákomban a dolgok, és a kiürítéséhez hasznos lenne tudnom, hogy pl. az Elegáns skót sapkát eddig összesen kétszer használtam, vagy pl. nem használtam január vége óta.

Gyanús, hogy van a zsákomban van jó pár holmi, amiket nem hordok, de egy ideje már képtelen vagyok fejben tartani :(, hogy mik a gyakran használt cuccaim.

A West-Stat-ot használom, de azon nem találtam ilyesmit.

Köszi!
 

DeletedUser7170

Vendég
Elég hosszú ideje egyenesítgetem a folyómedreket, mégsem hajlandó meghajlott koszos fémdarabot adni. Meddig kell rá várnom? (Igen, 21:00 után fejezi be)

Teendő?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13761

Vendég
Lenne egy kérdésem:
Ezek mik?:Gatling Fegyver Sebzés:240-360 és tw_times_extra .
Ezeket hogy lehet megszerezni?:RakétateknősSebesség:19900%

Remington 1890 Sebzés 86-114 Párbajfegyver (Lőfegyver) Amúgy szerintem gyönyörű:D

Ezer igazság kardjaSebzés 666-1337 Párbajfegyver (Ütőfegyver)
 

DeletedUser

Vendég
Adventi naptárat minden évben kapunk? Ha igen, akkor utána a szánkó is meglehet, vagy azt már nem? (olvastam hogy ünnepi sorozatok csak egyszer vannak, de szerintem a szánkót igazán adhatná még egyszer:))
 

DeletedUser7170

Vendég
Szerintem ezek vázlatrajzok néhány javaslathoz vagy Humorheroldok Képekkel Való Megnyilvánulásai c. témában is láthatsz ilyeneket.
 

DeletedUser

Vendég
Na, az ezer igazság kardját, és a rakétateknőst nem lehet megszerezni, csak a West fejlesztőinek van bétán.
A The West Times meg egy nyereményjáték jutalma volt, nem Magyarországon.

A Gatling-ról és a Remmington-ról nem tudok semmit se:(! (a remington egy hajápolási cuccos márka is, nekünk otthon van hajszárítonk olyan! :laugh: )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7170

Vendég
Off:
[SPOIL]Elég szomorú hogy ez jut róla eszedbe :([/SPOIL]


On:
Hol lehet megtekinteni őket? :)

A Gatling fegyver egyébként a javaslatoknál volt, gondolom ahhoz egy vázlatrajz, a Remington meg be fog kerülni a játékba, gondolom.
 

DeletedUser

Vendég
nem!csak akkor lehetett ha az adventi naptárt heylesen nyitottad!majd jjövő karácsonykor megszerezheted!
 

DeletedUser13878

Vendég
Sziasztok. Amint belépek Buffalo-ba 2 perc múlva azt írja ki:
"Végzetes hiba"
Vissza a kezdőoldalra
Na most mi lehet???:eek::eek:
 

DeletedUser12382

Vendég
Buffalo Szerver-hiba??

Második napja 20 óra környékén szinte használhatatlan Buffalo világa.
Legalább valami tájékoztatást nem kéne adniuk a problémákról??
 

DeletedUser

Vendég
Második napja 20 óra környékén szinte használhatatlan Buffalo világa.
Legalább valami tájékoztatást nem kéne adniuk a problémákról??
egyik szövitársam érdeklődött, azt a választ kapta, h hamarosan kijatvítják a hibát
 

DeletedUser13761

Vendég
Hát ez szép majdnem olyan mint április elsején:mad:Csak ott legalább írtak is valamit. Itt meg azt se mondják hogy kapd be a f:censored:eek:m:(
 

DeletedUser7820

Vendég
Jó lenne mert b@szott idegesítő hogy egy átöltözéshez 5x kell belépni
 
Fent