Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Szerintem viszont annyira nem éri meg most a semmiből kezdeni, én már 3 héttel ezelőtt gyűjtögettem, és a T-Bone Steak nagyon ki:censored: velem, nehéz volt szerezni! (nem tudom miért!) Én már beadtam minden terméket, és már csak 3 óra 48 perc, és Hello záptojás! :laugh:
 

DeletedUser

Vendég
Valószínűleg rajtam kívül millióan kérdezték már és valószínűleg unjátok is de visszaolvastam és meg kell kérdezzem: megcsináltam az összes húsvéti kalandot de nem adja be a záptojásokat. Mit kellene tennem?:blink:
 

DeletedUser

Vendég
Úgy tudom a Maria-s kaland nem szükséges a tojásokhoz csak az hiányzik(a 3. tojás). Nem tudom ha ezzel kész leszek talán meglesz..:S
 

DeletedUser

Vendég
azt is meg kel csinálni!akkor azért nem tudod lezárni!az egészet meg kell a tojásosat is!
 

DeletedUser13761

Vendég
Nekem is kéne egy válasz.
Ezt: (szelleműző talizmán) Hogyan lehet megszerezni?:blink:(Biztos valami kalandnál de nem tudom a kaland nevét.)


Szellemváros(Nyugodjék Békében)Kalandnál kell a copfot a szellemvárosba vinned,és kapsz 1000 TP-t + a Szelleműző talizmánt.:cool:
 

DeletedUser13878

Vendég
Szeretnék kérdezni valamit.
Fekete hegyek (Ki az?)
Szükséges:
Nyerj ellene: Gazember

A gazembernek milyen fegyvere van?:unsure:
 

DeletedUser

Vendég
Szeretnék kérdezni valamit.
Fekete hegyek (Ki az?)
Szükséges:
Nyerj ellene: Gazember

A gazembernek milyen fegyvere van?:unsure:

Nem tudom, de nem vészes a tag. Abból a küldisorból nempárbajos pontozás esetén is csak Mugridge-vel meg esetleg Jakabbal gyűlhet meg a bajod.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
A portya kalandnál van valami trükk, hogyan kellene legyőzni az árulót? Igaz hogy minden körben betalálok, de van pár kör, ahol akármit csinálok, annyit sebez rajtam, hogy mindig én veszítek.
 
Fent