Kérdések és válaszok

minyon

Well-Known Member
Én már semmin, mióta nincs időm felmenni a játékba 1 percre is akár, tök jól érzem magam. Plusz nem zavar annyira mikor kiderül, hogy már ez a brigád is teng leng a semmiben. Hamar megtanulták a szokásokat.

Ami jó dolog, legalább fizikailag is úgy érezhetitek magatokat, hogy nem érdekel senkit semmi. :)

LDuck

Well-Known Member
Hali, észrevettem, hogy v1-en az este 1/2 11-re hívott erőd mára átkerült este 9-re :) A kérdésem, hogy ezt más szervereken is meg lehet csinálni ha mégsem jó nekem az az idő amikorra kihívtam vagy kihívták, vagy csak v1-en van admin szövivezetőként?
A levélből azt látom ez már előre tervezett átrakás volt, mert 22:49-kor már 21:00-ra lett meghirdetve a meccs :D

LDuck

Well-Known Member
Hali, észrevettem, hogy v1-en az este 1/2 11-re hívott erőd mára átkerült este 9-re :) A kérdésem, hogy ezt más szervereken is meg lehet csinálni ha mégsem jó nekem az az idő amikorra kihívtam vagy kihívták, vagy csak v1-en van admin szövivezetőként?
A levélből azt látom ez már előre tervezett átrakás volt, mert 22:49-kor már 21:00-ra lett meghirdetve a meccs :D
Látom adminék csak lájkolni tudnak, válaszolni nem. Pedig eléggé jó lenne.

Syntex

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Látom adminék csak lájkolni tudnak, válaszolni nem. Pedig eléggé jó lenne.
Amennyiben bármilyen kérdésed van nyugodtan kereshetsz minket az ügyfélszolgálati rendszeren keresztül, és amennyiben tudunk örömmel leszünk a segítségedre. A support akkor változtatja meg egy erődharc időpontját, ha arra megalapozott indok van, és csak különleges esetekben van rá lehetőség.