Kérdések és válaszok

Törölt tag 18099

Vendég
Én már semmin, mióta nincs időm felmenni a játékba 1 percre is akár, tök jól érzem magam. Plusz nem zavar annyira mikor kiderül, hogy már ez a brigád is teng leng a semmiben. Hamar megtanulták a szokásokat.

Ami jó dolog, legalább fizikailag is úgy érezhetitek magatokat, hogy nem érdekel senkit semmi. :)
 

LDuck

Veteran Member
Hali, észrevettem, hogy v1-en az este 1/2 11-re hívott erőd mára átkerült este 9-re :) A kérdésem, hogy ezt más szervereken is meg lehet csinálni ha mégsem jó nekem az az idő amikorra kihívtam vagy kihívták, vagy csak v1-en van admin szövivezetőként?
A levélből azt látom ez már előre tervezett átrakás volt, mert 22:49-kor már 21:00-ra lett meghirdetve a meccs :D
 

LDuck

Veteran Member
Hali, észrevettem, hogy v1-en az este 1/2 11-re hívott erőd mára átkerült este 9-re :) A kérdésem, hogy ezt más szervereken is meg lehet csinálni ha mégsem jó nekem az az idő amikorra kihívtam vagy kihívták, vagy csak v1-en van admin szövivezetőként?
A levélből azt látom ez már előre tervezett átrakás volt, mert 22:49-kor már 21:00-ra lett meghirdetve a meccs :D
Látom adminék csak lájkolni tudnak, válaszolni nem. Pedig eléggé jó lenne.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Látom adminék csak lájkolni tudnak, válaszolni nem. Pedig eléggé jó lenne.

Amennyiben bármilyen kérdésed van nyugodtan kereshetsz minket az ügyfélszolgálati rendszeren keresztül, és amennyiben tudunk örömmel leszünk a segítségedre. A support akkor változtatja meg egy erődharc időpontját, ha arra megalapozott indok van, és csak különleges esetekben van rá lehetőség.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
szapetit miért nem tiltjátok ki?

Saját maga ismeri el, hogy lop, angolul káromkodik, provokál és undorító módon megkárosítja több tíz embernek a játékát. Valahogy fel kéne lépni kedves support csapat.

Amennyiben kommunikációs szabálysértést tapasztalsz, kérlek a megfelelő módon jelentsd be nekünk, a sértő magatartás jelentése opcióval. A fórum nem alkalmas más játékosok feljelentésére vagy szabálysértéses ügyek kitárgyalására.
 
Fent