Kérdések és válaszok

DeletedUser17843

Vendég
Macbeth is elég :D

.neten írják, hogy akik fejlesztették a zöld szoknyát a változás miatt (0,2 helyet 0,02 ügyesség lesz) "refundot" kapnak. Erről van hír, hogy nálunk is várható valami hasonló? Zöld anyagot is megvették páran rögért, velük mi lesz?
Igen, a frissítéssel a zöld szoknya bónusza is változni fog mindenhol.

A Zöld szövet ügye, nos hát elég érdekes...

Egyrészt nem volt drága, így 25 rögért szerintem teljesen felesleges "sírni". Több szerveren is láttam, hogy játékosok hirdetik, hogy ne vegyék meg rögért, mert javítva lesz, ennek ellenére mégis van aki megvette. Pedig egyértelmű, hogy kötvényes, bétán is az volt és soha nem is volt kalandtárgy - és nem is lesz - csak rögért kapható az UP boltban. Ugyanis ez élesen ellenkezne a szabályzattal. - De ez csak a személyes véleményem, ezt kiemelném.

Hivatalosan azonban nincs információnk a helyzet kezeléséről, annyit tudunk, hogy amikor fordítva volt, hogy shopba berakott tárgyat kötvényért lehetett megvenni egy hiba folytán rög helyett, akkor sem vették el a játékosoktól azt amit kötvényért vett.
 

krcsirke

el pollo diablo
A Zöld szövet ügye, nos hát elég érdekes...

Egyrészt nem volt drága, így 25 rögért szerintem teljesen felesleges "sírni".

Egyszeri 25 rögös tétel valóban nem, de 11 szervernél 275 sok lenne, emiatt kivárásra mentek rá sokan. Nem tudom mennyien játszanak minden világon egy accounttal és vették meg rögért, remélhetőleg elég kevesen, hogy ha kell, lehessen őket kárpótolni kézileg.

Hivatalos ha majd lesz, annak örülnénk ha lenne valami formája (illetve ha nem is lenne hivatalos válasz mondjuk 1 hét múlva sem, annak is, hogy tudjuk azért nem lettünk elfeledve általatok), közlési módja felénk. Hisz valóban nem vették el a lószettet vagy az avatárt sem, attól függetlenül biztos lennének páran akik örülnének a rögnek (ki nem ;)).
 

DeletedUser17843

Vendég
Egyszeri 25 rögös tétel valóban nem, de 11 szervernél 275 sok lenne, emiatt kivárásra mentek rá sokan. Nem tudom mennyien játszanak minden világon egy accounttal és vették meg rögért, remélhetőleg elég kevesen, hogy ha kell, lehessen őket kárpótolni kézileg.

Hivatalos ha majd lesz, annak örülnénk ha lenne valami formája (illetve ha nem is lenne hivatalos válasz mondjuk 1 hét múlva sem, annak is, hogy tudjuk azért nem lettünk elfeledve általatok), közlési módja felénk. Hisz valóban nem vették el a lószettet vagy az avatárt sem, attól függetlenül biztos lennének páran akik örülnének a rögnek (ki nem ;)).
Igen ez természetes :)

A rögnek valóban mindenki örül, de ne feledjük, aki megtehette, hogy megvette X számú világon rögért, annak biztos nincs szüksége arra a rögre.

1) A kaland 11.11-ig tart, nem kellett az első nap megvenni a szövetet
2) A kaland nem vihető tovább a 3. küldetésnél, a javításra várni kell

Ezen két ok alapján, aki megvette, annak hivatalos joga sincs visszakérni a rögöt - milyen alapon? :D - , de persze tudom, hogy ezzel ők nem fognak egyet érteni.

Éppen ezért is emelem ki, hogy ez csak az én véleményem, nem hivatalos, ne legyen ebből probléma :)
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Igen ez természetes :)

A rögnek valóban mindenki örül, de ne feledjük, aki megtehette, hogy megvette X számú világon rögért, annak biztos nincs szüksége arra a rögre.

1) A kaland 11.11-ig tart, nem kellett az első nap megvenni a szövetet
2) A kaland nem vihető tovább a 3. küldetésnél, a javításra várni kell

Ezen két ok alapján, aki megvette, annak hivatalos joga sincs visszakérni a rögöt - milyen alapon? :D - , de persze tudom, hogy ezzel ők nem fognak egyet érteni.

Éppen ezért is emelem ki, hogy ez csak az én véleményem, nem hivatalos, ne legyen ebből probléma :)



milyen alapon?
vannak emberek, akik 10 év után mondjuk már csak arra mennek rá, hogy elsők legyenek egy kaland lezárásában, egy eredmény elérésében. Vagy újoncok és azért. Bekerül a játékba pár óra késéssel és ne vedd meg? Aztán kifutsz az időből.. :D
2. nem vihető tovább
Oké, ezt illik tudni mindenkinek, hogy ha bekerül valami a játékba, az nem lesz jó :D De nehogy már ezzel érveljünk.
Én elköltöttem v1en 25 rögöt, pár napja írtam, hogy sikerült 150-nel is megrövidíteni egy félreklikk miatt, nem annyira zavar, mert nem annyira használom, nem veszem meg a prémes cuccokat, stbstb, próbálok kimaradni a paytowin játékból, mert nekem így kihívás :D Amúgy 25 rögért egy lasszó meg ne legyen már senkinek se sok... :D

Probléma az nincs, csak gondoltam én is közbeszólok, mert mért ne :D

Old
 

Vaimo

Veteran Member
milyen alapon?
vannak emberek, akik 10 év után mondjuk már csak arra mennek rá, hogy elsők legyenek egy kaland lezárásában, egy eredmény elérésében. Vagy újoncok és azért. Bekerül a játékba pár óra késéssel és ne vedd meg? Aztán kifutsz az időből.. :D
2. nem vihető tovább
Oké, ezt illik tudni mindenkinek, hogy ha bekerül valami a játékba, az nem lesz jó :D De nehogy már ezzel érveljünk.
Én elköltöttem v1en 25 rögöt, pár napja írtam, hogy sikerült 150-nel is megrövidíteni egy félreklikk miatt, nem annyira zavar, mert nem annyira használom, nem veszem meg a prémes cuccokat, stbstb, próbálok kimaradni a paytowin játékból, mert nekem így kihívás :D Amúgy 25 rögért egy lasszó meg ne legyen már senkinek se sok... :D

Probléma az nincs, csak gondoltam én is közbeszólok, mert mért ne :D

Old



Szia

Talán valami szúrja a szemed? o_O:D:D:D
 
Fent