Kérdések és válaszok

DeletedUser17605

Vendég
Lucifer?

Már várok egy ideje DaN érdemi válaszára, de, már attól tartok, hogy kicsúszok az időből, ami az eventet illeti. :(

Mi lehet a probléma?

Van sejtelmetek Support részről legalább? :(

Üdv. Krisz :(

Én is egy hete várok... Ha DaN-nel szeretnél beszélni ahhoz türelem kell, nem is kevés. ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17605

Vendég
"türelem?"

mindenhonnan ez a szó ömlik csak...

azért, ha prémiumvételi ügyben keresem a Supportot alapvetőnek tartanám, hogy mihamarább el legyen hárítva a hiba előlem, hiszen, hogy várják el, hogy vásároljunk, ha mindenhonnan ezt a kis szót veszem észre, hogy: türelem.

Nem akarok, most nagy szófacsarást, de a türelemnek is van mértéke, határa, hiszen benne is van magában a szóban: Tűr

Csak tűrünk csak tűrünk, de milyen elem ez tulajdonképpen, ha, már nem vagyunk képesek tűrni, mert ki lesz fordítva a szó értelme.


Akkor leírom, hogy a hawaii szettes ügyem közben volt hogy 1 hónapig vártam a válaszra... aztán hol 1, hol 2 hetet. Az egész 2 hónap után zárult le. A végén már úgy voltam, hogy: ha nem kapom meg keddig akkor törlök. :D aztán végül megkaptam, de nyilván nem a törléssel fenyegetőzés segítette előre a dolgot :D
 

DeletedUser

Vendég
Krisz, igyál meg egy pálinkát vagy könnyíts magadon... Feleslegesen túl sokat stresszelsz egy játékon.. Ráadásul ezen a vackon.. :D Azért, mert rendszeresen panaszkodunk, nem lesz jobb.. Ez nem az a része az életnek. :) Fel a fejjel, még ha csak pont az lóg ki a carból. :)
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
A magyar mentalitás, az a mindenen-mindig hisztizni inkább! :)
Ha Mr. T miatt vagy ideges az már régen rossz. (Az is, hogy nem tudsz rögöt venni) :)
A supportos beszélgetésbe nem tudunk rátenni egy lapáttal, itt igen. Te választottad a nyilvánosságot, hát a hátrányait is vállald ;)
 

DeletedUser17605

Vendég
ti könnyen beszéltek...

én még mindig csak egy kérdést tettem fel: mikor lesz perecvásár a rög mellé vagy hogy lesz-e, erre nos megkaptam, hogy engem az mit érdekel, ugyis kifogom a hibát... nos akkor kérdem ezek után..... érdemes itt bármit kérdezni, ha az embert lehurrogják egyszerre ?

az meg már más kérdés, hogy ebből fakadóan persze hogy felhúztam magam hozzáteszem jogosan valamelyest... de lehet csak én érzem jogosnak ezt is, hiszen nem ti vagytok az én cipőmben nem ti élitek át azt amit én ti veletek minden rendben van

de ez az dobjatok csak rám virtuálisan még ennél is több követ, ha mást, már, úgy se tudtok tenni..................... döfjetek hátba nyugodtan minden probléma nélkül :D

sebaj, már megszoktam! :)

Krisz, biztosan lesz perec a rög mellé. Első és utolsó hétvégén szokott lenni, ha jó emlékszem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17851

Vendég
sziasztok! az lenne a kérdésem, hogy a "foci esemény" kalandsor elérhető lett nekem, de nem tudom, hogy kell a színes krétákat megszerezni. ezt szeretném megtudni. válaszotok előre is köszönöm
 

DeletedUser17851

Vendég
sziasztok. elérhető még a "fociesemény" kalandsor,de nemtudom a színes krétákat, hogy kell megszerezni. válaszotok előre is köszönöm.
 

DeletedUser17605

Vendég
sziasztok! az lenne a kérdésem, hogy a "foci esemény" kalandsor elérhető lett nekem, de nem tudom, hogy kell a színes krétákat megszerezni. ezt szeretném megtudni. válaszotok előre is köszönöm

A 250 db kék kártyából lehetett szerezni, próbálj meg venni valakitől, valakiknek csak akad még a táskájában 1-1db. De ha megmondod melyik világon kell, lehet én is tudok adni. ;)
 

DeletedUser

Vendég
Tényleg ennyire véletlen lenne, hogy Floridán mostanában kéthetente egyszer van ezüst keri iroda, míg más világokon heti többször, ráadásul van, ahol mindkettő az... Érdekes. :)
 
Fent