Kérdések és válaszok

DeletedUser17605

Vendég
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Csak halkan félve megkérdezem, hogy megint hol van DaN? Egy hónapra eltűnt, majd válaszolt a levelemre... De most megint eltűnt, 3 napja várok megint! Valaki kerítse elő, és rendezze már le az ügyemet, aztán bújócskázhat tovább.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

ui: egy perccel a megírás után jelentős szerkesztésen esett át a levél...
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
sziasztok
valaki tudja, hogy az aranyszablya 2-nel bugos vagy sokszazadikra adja az elso receptreszt?
elore is koszi
uj aranycolt mar megvan

szia,
van akinek bedobja 10.re van akinek 300.ra..
Nekem az első azt hiszem hamar jött, a többivel szórakoztam elég sokat..

viszont:
Üzleti ötleteknél nem akarja bedobni a kötőtűt a munkavállalás páholyként.. +munkapont, sok-sok meló, kaland elfogadva.. Valaki tud erről valamit?

Köszi!
Old
 

deluigi

Well-Known Member
szia,
van akinek bedobja 10.re van akinek 300.ra..
Nekem az első azt hiszem hamar jött, a többivel szórakoztam elég sokat..

viszont:
Üzleti ötleteknél nem akarja bedobni a kötőtűt a munkavállalás páholyként.. +munkapont, sok-sok meló, kaland elfogadva.. Valaki tud erről valamit?

Köszi!
Old

koszi szepen, akkor tolom tovabb
kototut amugy nekem beadta sokkal regebben, nezd meg, nincs-e az inventorydban
 

DeletedUser17614

Vendég
Sziasztok!

45 napja nem hívtam ki senkit (ma van a 46. augusztus 13-án) és nem kezdett el esni a szintem. Miért?
 
Miért nem tudok 2 napja új városlogót feltölteni? Régebben is volt ez a hiba, de akkor megoldódott 1 nap alatt. Most meg már szenvedek egy ideje.. :D
Valaki tudja mit lehet ezzel kezdeni ?
 

DeletedUser17478

Vendég
Miért nem tudok 2 napja új városlogót feltölteni? Régebben is volt ez a hiba, de akkor megoldódott 1 nap alatt. Most meg már szenvedek egy ideje.. :D
Valaki tudja mit lehet ezzel kezdeni ?
Ez mindig macerás volt :) töröld a régi, majd zárd be a város ablakokat, frissíts - akár egy sörrel :P - s újból belépve ha már nem látod a régit talán menni fog. Ha nem, írj suppra egy levelet és segítünk.
 
Na eljutottam addig ,hogy Opera böngészőn az újat mutatja , Chromeon meg a régit. Fél siker, de talán idővel átvált Chromeon is.. :D


SZERK.: Közben böngésző előzményeket töröltem, ez teljesen megoldotta a problémát. :D
 
Utoljára szerkesztve:
Fent