Kérdések és válaszok

DeletedUser17478

Vendég
Pédául hogy ne nyitogassanak 40-nél több Hógolyót ;)
Szívesen várom annak a nevét aki 40-nél többet tudott nyitni, örömmel átnézem a karakterét, hátha én is rájövök a titokra :P Ha meg nincs ilyen név, akkor felesleges az ilyen jellegű infókat itt elindítani, mert csak úgy járnak mint az ördögszekerek a pusztán :)
 

DeletedUser17053

Vendég
Szívesen várom annak a nevét aki 40-nél többet tudott nyitni, örömmel átnézem a karakterét, hátha én is rájövök a titokra :p Ha meg nincs ilyen név, akkor felesleges az ilyen jellegű infókat itt elindítani, mert csak úgy járnak mint az ördögszekerek a pusztán :)

Kazetta statisztika volt és 42-t mutatott valakinél, neve képről nem derült ki, nekem is csak mutatták. :)
 

DeletedUser17665

Vendég
Én eddig egy embernél láttam 41-es számot hógolyónál, de az is kazettastatisztikában, valami bug lehetett a scriptben.

Kazetta statisztika volt és 42-t mutatott valakinél, neve képről nem derült ki, nekem is csak mutatták. :)

Kérdésre a válasz. Valószínű, hogy bugos a statisztika. :) 40.nél többet sajnos nem ad, próbáltam egész délután 15mpvel. :)
 

Pribo

Member
Sziasztok!

Bocsi a tudatlanságomért de mit lehet kezdeni azzal a rengeteg térképdarabbal amit a hógolyók adnak a küldetéseket már régen megcsináltam de a térképek csak jönnek jönnek :-) inkább kötvények esnének .-)
 

DeletedUser17665

Vendég
Sziasztok!

Bocsi a tudatlanságomért de mit lehet kezdeni azzal a rengeteg térképdarabbal amit a hógolyók adnak a küldetéseket már régen megcsináltam de a térképek csak jönnek jönnek :) inkább kötvények esnének .-)

Talan jovore ismet le lehet zarni, akkor jo fog jonni. :)
 

DeletedUser17665

Vendég
Szia!
Bármelyik munka. Javasolni tudom a tök-paradicsom-burgonya-áfonya-bogyó és társaikat, így csökken annak az esélye, hogy az életed elfogyjon munkavégzés közben, illetve a 15mp munkát javasolnám. Durván 300-700 db15mpből megvan a 40 db hógolyó. :)
 
Fent