Kérdések és válaszok

DeletedUser12080

Vendég
A mágikus kalandnál elveszi a terméket amik kellenek a festékeknél (dohánylevél,bogyó stb) és a lezáráshoz is kell még 1 nem tudom h bugg-e vagy szándékos.
 

DeletedUser17665

Vendég
A mágikus kalandnál elveszi a terméket amik kellenek a festékeknél (dohánylevél,bogyó stb) és a lezáráshoz is kell még 1 nem tudom h bugg-e vagy szándékos.

Innen meg nem mondom, hogy mire gondoltál. Kérlek dobj egy levelet a Supportra, hogy megnézhessük a problémádat. :)
 

Kanyim

Veteran Member
Fejlesztők döntése, jó kérdés, hogy árverezhető lesz-e. Bétán is így jelent meg. Sajnos többet mi sem tudunk róla, hogy tervezik-e később az árverezhetőségét. :)

Bétán elsőre a tökök sem voltak árverezhetőek, ezért reménykedtünk hogy ennél is megváltoztatják.
Szerintem rossz döntés hogy nem árverezhetőek. A tököknél eléggé felpezsdültek a világok, mindenki szedte és mentek a csereberék. Most hogy a hógolyók nem eladhatóak sokkalta kisebb az érdeklődés irántuk. Akikkel beszéltem csak összeszedik a fő világukon azt csókolom. Tartalék karaktereiknél nem mozdulnak rá.
Esetleg tudnátok inno felé jelezni hogy gondolkozzon el ezen és esetleg változtassák meg az eladhatóságukat ?
 

DeletedUser17665

Vendég
Bétán elsőre a tökök sem voltak árverezhetőek, ezért reménykedtünk hogy ennél is megváltoztatják.
Szerintem rossz döntés hogy nem árverezhetőek. A tököknél eléggé felpezsdültek a világok, mindenki szedte és mentek a csereberék. Most hogy a hógolyók nem eladhatóak sokkalta kisebb az érdeklődés irántuk. Akikkel beszéltem csak összeszedik a fő világukon azt csókolom. Tartalék karaktereiknél nem mozdulnak rá.
Esetleg tudnátok inno felé jelezni hogy gondolkozzon el ezen és esetleg változtassák meg az eladhatóságukat ?

Meglátjuk.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Nekem is elvette a lótuszt.. Mivel csak 1 volt nem engedte lezárni.. Szóval feladtam a kalandot, és fél nappal később x 15sec után mire dobott 2 lótuszt tudtam csak lezárni :D
Kellemeset a hasznossal mondhatni, nem probléma, csak fura!
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master


Tényleg jó lenne a hawgolyhó árverezhetősége, mert előfordulhat, így olyan is, akinek nem gyűlik ki az összes térképrészlet vagy az inkább csak szívjon, mint a torkosborz ?

A pénz meg mellékes, a térképdarabok miatt lenne legjobb az eladhatóság főképpen.

Nyilván van olyan, aki eladná inkább az egy világra összetermelt sok havat, de kérem gondoljunk azokra is, akiknek nem sikerül a térképrészeket összegyűjteni 40 golyóból..................
sore.png


Köszöntem a figyelmeteket
smile.png


krisz
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Ettől függetlenül más érvet, már én is nehezen bírok felhozni arra, hogy miért legyenek árverezhetőek a hógolyók...

Lehet, hogy a pénz nem minden ebben az esetben, de ott van, még rengeteg más ajándék, amit rejt a hó. Kötvények, amelyek valljuk be mindig jól jönnek az embernek, buffok szintén és szettládák, amiknek az értéke lehet, hogy egyre csak romlik, viszont a cél az lenne egy-egy világ szintjén, hogy minél többet nyisson az illető... és hogy miért? Hogy mindenki fel lehessen szerelkezve a régmúlt újdonságaival. Hogy az elkövetkező eventeket akadálytalanul vegye mindenki teljes szettekben.

Nem beszélve arról az elhanyagolható tényről, hogy 420 tököt annak idején sokkal élvezetesebb volt nyitni, mint puszta negyvenet............. És akkor a passzív világokon, amit kinyitok megy a kukába, azért ez sem elhanyagolható...

de különben meg nekem teljesen mindegy, ha rám hallgattok azt csináltok, amit akartok ( :) )

ha nektek jó így hogy csak negyvenet nyissatok áldás rajta ! :P
 
Fent