Kérdések és válaszok

DeletedUser15763

Vendég
Sziasztok tudna nekem valaki segíteni, a Wogon törzsfőnök kalandot most csinálom és adott egy olyan feladatott hogy "Üsd ki Wogon főnök-t,,
Párbajban le is győztem de nem kaptam meg a jutalmat próbáltam fegyver nélkül is de úgy se adta meg.Valaki tudna ebben segíteni köszönöm.

Vidd le az épedet 100-200ra (15mp veszélyes munkával sima), s úgy menj neki. Másolós típus, azaz másolja az épedet, és a taktikádat is. Szóval 100-200on legyen az éped, és úgy menj neki.
 

DeletedUser17053

Vendég
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy csak én nem tudok belépni a westbe vagy más sem?
Ahogy bejelentkezek ezt az ablakot dobja ki: http://prntscr.com/fds9no
Nem tudom, hogy a játék a hibás vagy magamnál keressem a problémát.

Előre is köszi a segítséget :)
 

DeletedUser17652

Vendég
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, ugyanis miután bejelentkezek Hawaii szerverre azt írja ki, hogy: "Regisztrációs azonosítód lejárt. A játék folytatásához újból be kell jelentkezned a főoldalon! ". Már számtalanszor próbálkoztam és semmi sem segített, mindig ezt írja ki. Van valami ötletetek mi lehet a megoldás?
 

DeletedUser17478

Vendég
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, ugyanis miután bejelentkezek Hawaii szerverre azt írja ki, hogy: "Regisztrációs azonosítód lejárt. A játék folytatásához újból be kell jelentkezned a főoldalon! ". Már számtalanszor próbálkoztam és semmi sem segített, mindig ezt írja ki. Van valami ötletetek mi lehet a megoldás?
Volt egy kis hiba, de mostanra már megoldódott.
 

DeletedUser16182

Vendég
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy a wright repcsit idén is meg lehet-e majd vásárolni? Csak, mert tavaly lemaradtam róla, és kellene. :)
 

DeletedUser16182

Vendég
Igen-igen, sajnos nekem is van egy ilyen sejtésem. :/


Pedig szerintem 2. alkalommal is szép bevétel lenne Nekik, nem értem miért gondolkodnak így... :D

Ha esetleg bedobnak egy brutál védekezést adó "lószettet", azonos áron, akkor még talán hajlandó vagyok megbarátkozni a gondolattal... :D illetve kíváncsi vagyok, hogy barátpontos jutalomként kérhető-e a repcsi, a 10 item egyikeként? :D :D
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Igen-igen, sajnos nekem is van egy ilyen sejtésem. :/


Pedig szerintem 2. alkalommal is szép bevétel lenne Nekik, nem értem miért gondolkodnak így... :D

Ha esetleg bedobnak egy brutál védekezést adó "lószettet", azonos áron, akkor még talán hajlandó vagyok megbarátkozni a gondolattal... :D illetve kíváncsi vagyok, hogy barátpontos jutalomként kérhető-e a repcsi, a 10 item egyikeként? :D :D


nem lószett, de ez is jó lesz talán:

https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/yarr.3125/
 

strategicfan

Active Member
Sziasztok a 2.55 frissítés leírásában található tárgyakat honnan lehet megszerezni? A munka közben, azt takarja bármilyen munka adhatja? Illetve a küldetés jutalomként, milyen küldetésre gondol? Olvastam hogy "részletek hamarosan a fórumon", de nem találtam róla hírt.
 

Kanyim

Veteran Member
Sziasztok a 2.55 frissítés leírásában található tárgyakat honnan lehet megszerezni? A munka közben, azt takarja bármilyen munka adhatja? Illetve a küldetés jutalomként, milyen küldetésre gondol? Olvastam hogy "részletek hamarosan a fórumon", de nem találtam róla hírt.

A középen lévő melókat csinálgasd.. de türelemmel mert legtöbbször rengeteget kell próbálkozni. (nekem volt olyan ami bőven 500+ után esett be)
Külföldi fórumon adminok elmondták hogy nem segítenek jobban, legyen már kis kihívás és találás élvezete is. (de nem nagy ördöngösség mert van 17 tárgy és kb 24 meló középen :D )
A kalanddal kaphatók egy része már benne van a játékban és aki csinálgatja a kalandokat már rég találkozott velük.
(pl szellem megújulása 1, üzleti ötlet, űr az új határ)
 

DeletedUser17053

Vendég
Hány ilyen "rejtettt" tárgy van? Valamint mindegyiket különböző munka adja vagy egyfajta munka adhatja az összeset?
 

DeletedUser17053

Vendég
Azt esetleg lehet tudni, hogy a 20-án megjelenő kalózos küldisorozat mit fog tartalmazni? Azaz mi lesz a jutalom a végén?
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Van esély rá, hogy ezt: [item=185146000](=írógép) még valamikor lehet nyerni pl. egy esetleges lottós játék alkalmával? :)
 
Fent