Kérdések és válaszok

dinorex

Member
Hi all!
Nekem csupán egy kérdésem lenne. Tudom írhatnám ezt a Supportnak is egyenest, de ez csak egy kérdés:
- korábban lehetett tombolán megszerezni a Tlingit szett darabjait...(2016 Húsvét)
kérdés: - Lesz mégegyszer lehetőség arra, h. a Tlingit szett darabjait újból meg lehessen szerezni?
 

DeletedUser15763

Vendég
Hi all!
Nekem csupán egy kérdésem lenne. Tudom írhatnám ezt a Supportnak is egyenest, de ez csak egy kérdés:
- korábban lehetett tombolán megszerezni a Tlingit szett darabjait...(2016 Húsvét)
kérdés: - Lesz mégegyszer lehetőség arra, h. a Tlingit szett darabjait újból meg lehessen szerezni?

http://prntscr.com/facjg6
Erre gondoltál?
Csak egyszeri alkalommal lehetett megszerezni, 2016 Húsvétján. Csak azon az 1 tombolán voltak elérhetőek, se előtte, se utána nem lesz rá lehetőség.
 

Kanyim

Veteran Member
Hi all!
Nekem csupán egy kérdésem lenne. Tudom írhatnám ezt a Supportnak is egyenest, de ez csak egy kérdés:
- korábban lehetett tombolán megszerezni a Tlingit szett darabjait...(2016 Húsvét)
kérdés: - Lesz mégegyszer lehetőség arra, h. a Tlingit szett darabjait újból meg lehessen szerezni?


Röviden: nem lehet már többet megszerezni. (ha erre gondoltál : http://prntscr.com/faclhn)
ha erre gondoltál: http://prntscr.com/faclr5 .. ezt sem lehet már megszerezni.. ez azon a tombolán a tombola győztesek jutalma volt.. szóval 9db van összesen a játékban.. más tombolákon más tombola győztes fegyók vannak, azokat sem lehet később újra megszerezni... de majd nyáron (júl 4 fele) lesz újabb tombola és ott az aktuális győztesnek járó fegyószettre rányomulhatsz.
 

Kanyim

Veteran Member
grat inno ! Csak így tovább ! :(

2015: GEO => most a legkihaltabb világ a 4 költözőt leszámítva
2016: HAWAI => nincs most teli közepes harc, és jön az új világ => geo sorsára jut
2017: IOWA => na mi lészen ott 1 év múlva ? :D
 

Pachee

Well-Known Member
Sziasztok!

Iowa szerintem nem túl nyerő ötlet, így se vagyunk sokan, nem hiszem, hogy az új világgal nőni fog a játékosok száma, személy szerint még egy világ, amire regisztrálok eventezni, én ennyi fantáziát látok benne sajnos. Rengeteg a kihalt világ így is, ahol csak lézengenek az emberek, erre kéne valami megoldást találni, nem új világokat nyitni. Szerintem...

Illetve lenne egy olyan kérdésem, amire valószínűleg tudom a választ, de csak felteszem. Bár a 2.56-os frissítés leírása nem tartalmazza, de vajon javítva lesz-e a Pat szett (és Cook szett) sebzésbónusza, vagy arra még várni kell?
 

Mr. T.

THE DEVIL
sziasztok,

nem értitek az Inno koncepcióját.. ezt hívjuk rövid távú befektetésnek.. hiszen egy világba viszonylag sokan regisztrálnak, sok ember pont itt akarja majd megmutatni, h ő a legjobb.. meg sok a kezdő, aki még költ rá..
nem fejlesztenek, hanem a régihez nyúlnak.. jobban megéri.. nekik..

T.
 

DeletedUser15763

Vendég
Sziasztok!

személy szerint még egy világ, amire regisztrálok eventezni, én ennyi fantáziát látok benne sajnos.

Nah én meg ennyi fantáziát sem látok benne már. :D

Ezeket a táskákat és egyéb bigyókat, hogy lehet megszerezni? Mármint melyik munka adja be, és mi kell hozzá?

Fix munkák adják, de hogy melyik, pontosan nem tudom (Aligátor-Iroda biztosan). Érdemes lenne a fórumon új topicot nyitni, és hirdetni, hogy ide osszák meg az emberek a tapasztalataikat, az alapján se perc alatt meglenne minden munka, ami adja ezeket az új holmikat.
 

DeletedUser15763

Vendég
grat inno ! Csak így tovább ! :(

2015: GEO => most a legkihaltabb világ a 4 költözőt leszámítva
2016: HAWAI => nincs most teli közepes harc, és jön az új világ => geo sorsára jut
2017: IOWA => na mi lészen ott 1 év múlva ? :D

Kalifornia, vagy Kansas, vagy Kentucky‎. :oops:
 

Kanyim

Veteran Member
Fix munkák adják, de hogy melyik, pontosan nem tudom (Aligátor-Iroda biztosan). Érdemes lenne a fórumon új topicot nyitni, és hirdetni, hogy ide osszák meg az emberek a tapasztalataikat, az alapján se perc alatt meglenne minden munka, ami adja ezeket az új holmikat.

Ezzel elveszne a felfedezés varázsa..a kihívás.. én pl 100-100 próbálkozásokkal tesztelem a melókat amióta bejöttek :)
 

DeletedUser15763

Vendég
Ezzel elveszne a felfedezés varázsa..a kihívás.. én pl 100-100 próbálkozásokkal tesztelem a melókat amióta bejöttek :)

Akkor a kalandokhoz sem kell wiki. Mindenki magától csinálja a kalandokat, és nem kell útmutató. Ha varázsra van szükséged. :rolleyes:
Én mindenesetre örülnék, ha lenne egy lista, mert pl letoltam az Aligátornál 300 energiát nem adta, míg más letolt 100at és megkapta. Szóval 100-100 munka kevés, és a sokadik próbálkozásnál már elmegy a kedved tőle, én jobban örülnék annak, ha lenne fix lehetőség, és nem kéne barkobázni h ez a munka adja-e vagy se. :)
 

Kanyim

Veteran Member
Külföldi fórumokon is rászóltak az adminok azokra akik ezt kérték.. hogy azért van hogy legyen kis kihívás amíg rájönnek az emberek, mert mindig sírtak hogy nincs semmi kihívás...
középső melókat kell csinálgatni nagy elánnal :) (tudok olyanról akinek majd 500 próbálkozás után adta)
 
Fent