Kibeszélő Júniusi Lottó

Robert117

Legendary player (Retired)
Elsőként mégiscsak jöjjön egy kritika:
Ha már a speed szerver kapcsán megjegyeztem, akkor -hű maradva magamhoz- itt is szóvá teszem.
A "Júniusi Lottó" megnevezés furcsa, hiszen az előző hónapokban nem volt ilyen nyereményjáték. Abban az esetben viszont indokoltnak látom, ha most kerül bevezetésre és ez a következő hónapokban is vissza fog köszönni, lesz folytatása. :hmf:(Más esetben logikátlan lenne a hónappal történő megnevezés azok időtartamára, gyakoriságára és mennyiségére való tekintettel.) Habár EB tippjáték nem érkezett, legalább egy jó dolog jött.

A kritikán túl persze nem lehet elmenni amellett, hogy a készítői oldal eleget tett a játékosok kérésének, és foglalkozott a közösség játékélményének fokozásával. Nem egy túlságosan gyakori gesztus ez, de örülök hogy sikerült megtenni. (Itt azért leszögezném, tisztában vagyok vele, hogy általában nem a Support csapat, hanem a fejlesztők jelentik a szűk keresztmetszetet.)
Remélem a jövőben több hasonló precedensre lesz példa, hiszen ezek üde színfoltok a játék mindennapjaiban! :up:
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Az 5 találat nyereménye fix, vagy a nyertesek között oszlik? (Ha már "mindenki ismeri a lottó szabályait". :p)
Fix, aki eltalálja a számokat az az adott kategória jutalmában részesül.

Elsőként mégiscsak jöjjön egy kritika:
Ha már a speed szerver kapcsán megjegyeztem, akkor -hű maradva magamhoz- itt is szóvá teszem.
A "Júniusi Lottó" megnevezés furcsa, hiszen az előző hónapokban nem volt ilyen nyereményjáték. Abban az esetben viszont indokoltnak látom, ha most kerül bevezetésre és ez a következő hónapokban is vissza fog köszönni, lesz folytatása. :hmf:(Más esetben logikátlan lenne a hónappal történő megnevezés azok időtartamára, gyakoriságára és mennyiségére való tekintettel.) Habár EB tippjáték nem érkezett, legalább egy jó dolog jött.

A kritikán túl persze nem lehet elmenni amellett, hogy a készítői oldal eleget tett a játékosok kérésének, és foglalkozott a közösség játékélményének fokozásával. Nem egy túlságosan gyakori gesztus ez, de örülök hogy sikerült megtenni. (Itt azért leszögezném, tisztában vagyok vele, hogy általában nem a Support csapat, hanem a fejlesztők jelentik a szűk keresztmetszetet.)
Remélem a jövőben több hasonló precedensre lesz példa, hiszen ezek üde színfoltok a játék mindennapjaiban! :up:
A jelzőt csupán azért tettem hozzá, hogy könnyebben lehessen emlékezni rá, valamint hogy mutassa, ebben a hónapban tartjuk. Na meg így jobban is hangzik. A következő hónapban egészen biztosan nem lesz Lottó, mivel ezért "nem kell tenni", csupán tippelni öt darab számot. Azonban, nem úgy tervezem hogy ismét x év eltelte után veszem elő ezt a játékot, a közeljövőben még lesz majd lottó.

Régi avi helyére nem választhat mást akinek van? :x
Meg az is, akinek nincs, de esetleg nem szeretné? Ha már itt tartunk...
(nekem ezzel kapcsolatban azért volt negatív tapasztalatom korábban, ahol sajnos kevésbé sikerült rugalmasan hozzáállni)
Úgy gondolom, hogy többségben vannak azok a játékosok, akik örülnének annak, ha ők nyernének ilyet. A klasszikus avatar nagy népszerűségnek örvend és ritkának is számít nyereményként. Aranyrögöt sokkal több alkalommal lehet szerezni.

Igyekszünk mindig változatos játékokkal készülni, a következő havi The West Times is egy ilyet fog tartalmazni. :)
 

S.Cruz

Well-Known Member
Úgy gondolom, hogy többségben vannak azok a játékosok, akik örülnének annak, ha ők nyernének ilyet. A klasszikus avatar nagy népszerűségnek örvend és ritkának is számít nyereményként. Aranyrögöt sokkal több alkalommal lehet szerezni.

Nem is írta senki, h vegyétel le a listáról hanem, h tegyetek egy alternatívát mellé, mert akinek már van annak semmit nem ér szinte, az a nyereményopció :)
 

Trawers

Well-Known Member
hm.. bármit is csinálnak, sose-semmi-se jó nektek.. ha nincs az a baj, ha van, akkor miért csak ennyi.. :D annyira látszik a magyar mentalitás.. :(
A programozó csapaton is :D Jobban járnánk, ha kinába vinnék a fejlesztő központot. Akkor biztos, hogy nem csak 5 számot tippelhetnénk, és ritkább avatar ikonokat is nyerhetnénk.
 
Fent