Kibeszélő Játékszabály változások 2020: Kérdések az új szabályokkal kapcsolatban

Kasza1987

Veteran Member
Ahogy fejlődik a játék ez tetszett
Igen látjuk vagy 5 éve nem történt semmi, és erődharc képletből kiindulva nem is fog sok minden történni az idén.

Már leírtam egyszer, komolyan az elmúlt hetekben???
Minden napra jutott egy fél bekezdés, vagy hogy sikerült, ilyen hitetlenül gyorsan dolgozni.
Vagy minden inno játék szabály át lett olvasva és 2 napba került egy játék szabályzatának átolvasása?

1. Én eddig úgy tudtam, hogy tilos megosztani a jelszót másokkal. Akkor honnan tudjam, hogy más játékosnak nem ugyanaz jelszava mint nekem?Nem tudatosan csak tudat alatt.

2. Zsír most már csak extrém politikai megnyilvánulás van tiltva, akkor szolid szabad?

3. Azt tudom, hogy Kínában személy igazolványos azonosítással lehet csak játszani lassan. Itt még elég egy kattintás, hogy elmúltam 16 mint a egyes oldalaknál mikor megkérdezi a 17,5 évest, hogy elmúlt e már 18 éves?

4. Ez kattingatásos dolog, jobb ha szíveket, perec stb srcipt küldi, mert kevésbé leterhelő szervernek mintha én akarnám 10 másodperc alatt elküldeni 100 barátnak és 2 szer tilt közbe :D
Remélem ez inkább arra vonatkozni, hogy ne legyen olyan hogy srcipt minden csinál helyetted pl 9 szer beteszi a kerit 10 percenként motivációt tölt, következő 10 percben energiát.

ui:
Nem a magyar supportot szeretném bántani, és elnézést kérek ha valamelyik posztban sikerült magamra haragítani bármelyik tagot is.
Sajnos mindig levél hordó kapja legrosszabbat :(

A 4. pont tényleg érdekel.
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Script/makró/bot témához én annyit gondolnék, hogy amit eddig se tiltottak, azt most se fogják - én legalábbis így hiszem. Ennyi erővel az összes, de szó szerint az összes scriptet tiltani lehetne, hiszen a játékélményt hivatottak növelni és - az egyébként már ezerszer játékba kerülhető - kényelmi funkciókat ad, ami szigorúan nem váltja ki pl az automatizálás 20 szettjét. Hiszen akkor illegális előny az, ha én nem 4x4-ben látom a termékeket, hanem nagyobb ablakban, vagy a buffjaim rögtön kategorizálva vannak ahelyett, hogy el kéne tekerjek a 25. oldalig. De ha rosszul gondolom, akkor remélem kijavít valaki a színesebb nevűek közül. Az mondjuk biztos, hogy ha mindennemű scriptet tiltólistára tesznek, akkor én itt fejeztem be a játékot, tuti nem tudnék visszamenni a vanilla nézethez. Amúgy sokszor a fejlesztő"gárdának" csak meg kéne néznie ezeket a scripteket és ez alapján fejleszteni a gémet... Sok játéknál ezt nem érzik cikinek és a játékosok is értékelik...
1. Én eddig úgy tudtam, hogy tilos megosztani a jelszót másokkal. Akkor honnan tudjam, hogy más játékosnak nem ugyanaz jelszava mint nekem?Nem tudatosan csak tudat alatt.

3. Azt tudom, hogy Kínában személy igazolványos azonosítással lehet csak játszani lassan. Itt még elég egy kattintás, hogy elmúltam 16 mint a egyes oldalaknál mikor megkérdezi a 17,5 évest, hogy elmúlt e már 18 éves?
Ajj nemár, ez így komolytalan :D

2. Zsír most már csak extrém politikai megnyilvánulás van tiltva, akkor szolid szabad?

Igazából ez is. Igenis előkerülhet egy város/szövichaten egy ilyen téma, de amíg nem a vadhajtások/kuruc szintjére süllyedő beszélgetésről van szó, addig mi lenne a baj vele? (papíron) 16 felettiek játszanak, a játékosállomány pedig öregszik.
 

Kasza1987

Veteran Member
Ahogy fejlődik a játék ez tetszett
Igen látjuk vagy 5 éve nem történt semmi, és erődharc képletből kiindulva nem is fog sok minden történni az idén.

Már leírtam egyszer, komolyan az elmúlt hetekben???
Minden napra jutott egy fél bekezdés, vagy hogy sikerült, ilyen hitetlenül gyorsan dolgozni.
Vagy minden inno játék szabály át lett olvasva és 2 napba került egy játék szabályzatának átolvasása?

1. Én eddig úgy tudtam, hogy tilos megosztani a jelszót másokkal. Akkor honnan tudjam, hogy más játékosnak nem ugyanaz jelszava mint nekem?Nem tudatosan csak tudat alatt.

2. Zsír most már csak extrém politikai megnyilvánulás van tiltva, akkor szolid szabad?

3. Azt tudom, hogy Kínában személy igazolványos azonosítással lehet csak játszani lassan. Itt még elég egy kattintás, hogy elmúltam 16 mint a egyes oldalaknál mikor megkérdezi a 17,5 évest, hogy elmúlt e már 18 éves?

4. Ez kattingatásos dolog, jobb ha szíveket, perec stb srcipt küldi, mert kevésbé leterhelő szervernek mintha én akarnám 10 másodperc alatt elküldeni 100 barátnak és 2 szer tilt közbe :D
Remélem ez inkább arra vonatkozni, hogy ne legyen olyan hogy srcipt minden csinál helyetted pl 9 szer beteszi a kerit 10 percenként motivációt tölt, következő 10 percben energiát.

ui:
Nem a magyar supportot szeretném bántani, és elnézést kérek ha valamelyik posztban sikerült magamra haragítani bármelyik tagot is.
Sajnos mindig levél hordó kapja legrosszabbat :(

A 4. pont tényleg érdekel.


Igazából tudom jól, hogy egy átlagos játékos életet nem fogja befolyásolni, és inkább kötekedés lenne.
Az első két mondat hála sikerült kiprovokálni a dolgot, "ahogy fejlődik játék" és az "elmúlt hetekben"
Nem mondom, hogy nem kell szabályok módosítása. (változnak az uniós szabályok is)

Szerintem sokan várják, mi lesz az erődharc képlettel amivel már lassan 4 hónapja dolgoznak.
Az új erődharcos szett, lesz legjobb erődharcra, vagy pedig a egy átlagos szettet.

A másik pedig, hogy közel két hónapja volt egy nagy bejelentés, hogy végre kapunk vmi jót, érdemi fejlesztést de azóta csak Syntex adott róla információt amit köszönünk szépen. Elhiszem, hogy ő se tud többet mint mi, és ha van valami tényleges információ elmondja. Nincs kedvem már uborka szezonhoz, és szerintem 10 év után meguntam az egészet. Régen mindig volt vmi játék tartalmi fejlödés, de mióta bekerült az mpi, nem igazán történt előre lépés játékba.
 

DeletedUser17653

Vendég
Mit takar a pushing? Ezt még mindig nem tudjuk.

Ja és jut eszembe. Erre egy külön frissítést tudna csinálni valaki fentebb körökben? Már a karakterek száma is több, mint egy frissítés leírása, s végre jó lenne valami olyan frissítést látni, ami hosszú. Még ha annak semmi értelme se lenne továbbra sem.
 

t.p.p.

A megmondó ember
Üdv , engem ez a pushing dolog érdekelne, mert ez alatt az Arató esemény alatt csak azt láttam kocsma chaten, hogy "200k-t fizetek egy egy találatosért" és sokan azt mondták ez rendben van, de ha én jól értelmezem akkor ez MÉG mindig nem engedélyezet.....
Valaki fel világosítana akkor ez most , hogy is van?
Kösz!
 
Üdv , engem ez a pushing dolog érdekelne, mert ez alatt az Arató esemény alatt csak azt láttam kocsma chaten, hogy "200k-t fizetek egy egy találatosért" és sokan azt mondták ez rendben van, de ha én jól értelmezem akkor ez MÉG mindig nem engedélyezet.....
Valaki fel világosítana akkor ez most , hogy is van?
Kösz!
Hiába fizettek mások, még így is én lettem az első :3
 

Kasza1987

Veteran Member
Nem lehetne leírni, melyik scriptek a kifejezetten tiltottak? Volt olyan script ami adott egy kis automatizálást vagy mi? :D

  • illegális előnyt adó vagy prémium funkciókat helyettesítő programok használata.

Valahol láttam leírva őket. De rövidebb a lista mit nem szabadna használni.
Arany ezüst munka keresőt
Tw Inventory reloaded (bár avval csak annyi bajuk van hogy piac kereső motorja leterheli szervert)
Meg az automata munka berakos srciptet.


Nem engedélyezett más játékos azonosítójával játszani vagy felügyelni. Egy azonosítóval csak egy ember játszhat.

Szóval akik ezt csinálták eddig azok nem kapnak büntetést, hanem kapnak egy időkorlátot ameddig befejezhetik a tevékenységeiket?
Tudjuk kik vótak azok ám..
@Kenneth G @Lyrinx. Ti tujjátok nem? :D

Az eddig is benne volt szabályzatban az nem módosult.

Üdv , engem ez a pushing dolog érdekelne, mert ez alatt az Arató esemény alatt csak azt láttam kocsma chaten, hogy "200k-t fizetek egy egy találatosért" és sokan azt mondták ez rendben van, de ha én jól értelmezem akkor ez MÉG mindig nem engedélyezet.....
Valaki fel világosítana akkor ez most , hogy is van?
Kösz!

Ők arra voltak csak kíváncsiak, hogy van e olyan játékos aki 200 alatti ép van és nincs a hotelban.

Ha minden szabályt extra szigorral vennék akkor nem maradna játékos westen. Lenne 1 darab 600 fős nemzetközi szerver.

Ez a pushingolás meg arra vonatkozik szerintem, hogy csak azért ne hozz létre egy karaktert, hogy egy játékost segíts minden téren.
Mondok egy példát haverod szól hogy ezen reflinken regelj be szedj nekem minden termékből 500 darabot és pénz is az enyém meg minden tárgy termék, eventes cucc is, ha meg úgy van segítesz kalandban.

Szóljatok ha nagyot tévednék, mert ez pushongolás elég érdekes dolog. (mert akkor meg nagy karaktereket is ki lehetne zárni aki felesleges cuccait oda adják kicsiknek hogy könnyebben haladjanak)
 

t.p.p.

A megmondó ember
Nem egy dologról beszélünk Kasza :)
"A "Pushing" a játék olyan kihasználására értendő, ami más azonosítókat előnyhöz juttat bármilyen módon (tapasztalat, pénz, tárgyak, stb). Egy játékos sem vehet részt előre megbeszélt párbajon, vérdíjban, erődharcon vagy kalandon abból a célból, hogy az eltervezett kimenetel miatt előnyhöz jusson. "
Ha jól értelmezem akkor nem fizethetsz vkinek azért, hogy kiüthesd 1 ütésből , mert az eltervezett kimenetel!
 

Mr. T.

THE DEVIL
1. Én eddig úgy tudtam, hogy tilos megosztani a jelszót másokkal. Akkor honnan tudjam, hogy más játékosnak nem ugyanaz jelszava mint nekem?Nem tudatosan csak tudat alatt.

Ha jól sejtem, akkor a közös jelszó önmagában nem tiltott, hiszen bárkinek lehet ugyanolyan jelszava.. valószínűleg itt is több oldalról megvizsgálják, h még mi a közös ( főleg az IP ).. ha mégsem, akkor komoly gondok vannak :)

--

Egy meg nem nevezett nem Inno-s játékban van külön thread az adminok által létrehozva az engedélyezett scriptekről. Itt lehetséges lenne egy ilyen oldal? A kezdőknek- és a jelenleg aktív játékosoknak is hasznos útmutatást adna.
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Ha jól értelmezem akkor nem fizethetsz vkinek azért, hogy kiüthesd 1 ütésből , mert az eltervezett kimenetel!
Elvileg nem, gyakorlatilag meg senkit nem fog érdekelni, a suppot se szerintem. Egy kivételt tudnék talán mondani, ez a vérdíj - teszem azt valaki nagyon gonosz mindenkivel, kap egy csillió vérdíjat a fejére, nem ő rakta magára, hanem mások rá. Ha ott lebeszélné, hogy kiütteti magát valakin és osztoznak a lóvén, az nagyon nem lenne oké. Az egytalálatoshoz meg csak annyit, hogy szerintem senkinek nem lett volna meg a 30/30 érme, ha nem beszéli ezt le valamilyen formában. Január óta játszom újra, tegnapelőtt volt az első nem megbeszélt egytalálatosom...
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Ha jól sejtem, akkor a közös jelszó önmagában nem tiltott, hiszen bárkinek lehet ugyanolyan jelszava.. valószínűleg itt is több oldalról megvizsgálják, h még mi a közös ( főleg az IP ).. ha mégsem, akkor komoly gondok vannak :)

--

Egy meg nem nevezett nem Inno-s játékban van külön thread az adminok által létrehozva az engedélyezett scriptekről. Itt lehetséges lenne egy ilyen oldal? A kezdőknek- és a jelenleg aktív játékosoknak is hasznos útmutatást adna.
A német fórumon van egy ilyen bejegyzés.
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Nem beszéltem le senkivel, meglett. Okosan kell az ellenfelet lesebezni gyengébb fegyverrel 1 lövésnyire, és két párbajból meg is lehet...
Akkor szerencsésnek mondhatod magad :D Ugyanis nem látod, hogy mennyi élete volt eredetileg és éppen aktuálisan mennyi van még neki. Ez ugyanúgy lutri... És akkor még nem vettem hozzá azt, hogy olyan ellenfelet kell találni, akit tuti elsőre fejbecsapsz stb stb...
 

Deleted User - 797122

Vendég
Nem lutri. Egy irisnek tudod mennyi élete van + beregelsz erődre megnézni kinek mennyi épje van, hogy tutira menj. Nekem volt hogy egy nap 2 is volt, majd az utolsónál éjfél után 15 perccel meg is lett. Semmi sem lehetetlen. :)
 
Fent