Játék hibák

DeletedUser17483

Vendég
igen, lincoln kabát .. de nem tudom hogy miért az került oda ....
töröltem a gyorsítótárat és most jó
 

krcsirke

el pollo diablo
Mindig is tudtam, hogy Geo mágikus világ, de azt nem, hogy ott kettőkor nem tölt motit a sírrablásnak(karma, mi?):

8DTbwsF.jpg
 

DeletedUser17665

Vendég
Igen, elvileg hajnali 2 körül van a váltás. Továbbítva a probléma.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

S.Cruz

Well-Known Member
Az új kalandsorral kapcsolatban:
  • A tojásokat nem adja hanem helyette lencséket (főoldalon lévő link segítségével lehet hozzájuk jutni)
  • A gyűrűket folyamatosan nyeli be a 2935 és 2936-os ID-vel ellátott része (nekem 3-at nyelt be de hallottam, hogy valakinek 4-et is)
  • A női karakterek nem kapják meg a végén a ládát míg a férfi karakterek igen
 

DeletedUser17665

Vendég
Az új kalandsorral kapcsolatban:
  • A tojásokat nem adja hanem helyette lencséket (főoldalon lévő link segítségével lehet hozzájuk jutni)
  • A gyűrűket folyamatosan nyeli be a 2935 és 2936-os ID-vel ellátott része (nekem 3-at nyelt be de hallottam, hogy valakinek 4-et is)
  • A női karakterek nem kapják meg a végén a ládát míg a férfi karakterek igen

Továbbítva.
 

Kenneth G

Kroki-fan
A húsvéti kaland, ami az ünnepi revolvert adja (régen tojás), értelmetlen, mert az egész kaland a romlott tojásra épült. Tehát vagy új kalandot kell csinálni az ünnepi revolverhez vagy a romlott tojást visszatenni. (egyébként helyesebb megnevezés a záptojás lenne)
 

krcsirke

el pollo diablo
A húsvéti kaland, ami az ünnepi revolvert adja (régen tojás), értelmetlen, mert az egész kaland a romlott tojásra épült. Tehát vagy új kalandot kell csinálni az ünnepi revolverhez vagy a romlott tojást visszatenni. (egyébként helyesebb megnevezés a záptojás lenne)

Na ez egy érdekes dolog lesz. Sokan kifogásolták, hogy a revolver miért ütőfegyver. Emiatt cseréltek nevet és képet. Számomra érdekes lesz, végül mire jutnak majd, megoldás terén.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Na ez egy érdekes dolog lesz. Sokan kifogásolták, hogy a revolver miért ütőfegyver. Emiatt cseréltek nevet és képet. Számomra érdekes lesz, végül mire jutnak majd, megoldás terén.
A sebzésén és a bónján is alakíthatnának, hisz' ugyanannak a szettnek az eleme, mint a tojásnak, aztán a tojást érdemesebb használni.
 

DeletedUser17665

Vendég
Szerintem egyiket se érdemes használni :D Semmire se jók

Nana.
Egy új szerón, vagy olyan szerón, ahol nincsen sok pénzed, v nem tudsz átvinni pénzt se, hogy vmilyen szerencse göncöt vásárolj, abban az esetben az egyik legjobb alternatíva, akár olyan karaktered alatt is jó, ahonnan, csak pénzt viszel és tárgyakat. Szóval, sokan használják még most is a szettet. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17053

Vendég
Eddigi tapasztalataim és a súgóban olvasottak alapján hajnali 2-kor kellene váltaniuk az ezüst munkáknak. Nos ez nem tudom pontosan mióta de egy ideje nem történik meg ekkor. Nem tudom hogy az óraátállítás vagy mi lehet ennek hátterében...
 

DeletedUser17665

Vendég
Eddigi tapasztalataim és a súgóban olvasottak alapján hajnali 2-kor kellene váltaniuk az ezüst munkáknak. Nos ez nem tudom pontosan mióta de egy ideje nem történik meg ekkor. Nem tudom hogy az óraátállítás vagy mi lehet ennek hátterében...

Valószínű, hogy az óraátállítás miatt vált később.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Nem hogy nem adja be a rögvásárlási bónuszt, de Nem is lehet rögöt vásárolni, most jelenleg. Vagy valami központi hiba, mert bétán se engedi az ablakot megnyitni vagy kifogytak a rögből a vásárlók részére... :(

szerkesztés: NO PARA!!! Megjavult!!!
 

DeletedUser17665

Vendég
Nem hogy nem adja be a rögvásárlási bónuszt, de Nem is lehet rögöt vásárolni, most jelenleg. Vagy valami központi hiba, mert bétán se engedi az ablakot megnyitni vagy kifogytak a rögből a vásárlók részére... :(

szerkesztés: NO PARA!!! Megjavult!!!

Továbbítva.
 
Fent