Játék hibák

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
a hawaii nadrág árverezhetősége lesz javítva ?? jelenleg az nem árverezhető :)
 

DeletedUser7602

Vendég
Valakinek van tapasztalata a Hawaii szett szandáljának plusz (párbaj)sebzését illetően? Ugy látom mintha nem "adná" be...

Kis fegyverrel (buff nélkül) is próbáltam, de semmi...
 

DeletedUser17665

Vendég
Nem tudok arról (játékosként írom), hogy kijavították-e a hibát (simán lehet, csak nem kaptam róla infót), de korábban pl.: az idegen szett esetén, nem működött a sérülési bónusz a párbajok során.
 

DeletedUser7602

Vendég
Nem tudok arról (játékosként írom), hogy kijavították-e a hibát (simán lehet, csak nem kaptam róla infót), de korábban pl.: az idegen szett esetén, nem működött a sérülési bónusz a párbajok során.
Értem.... akkor elvileg jó az elgondolás, hogy megiscsak párbajhoz adja a sebzést?

Ha igen... akkor ezt lehet jelezni feléjük, hogy perpill nem működik?
 

DeletedUser17483

Vendég
hawaii övhöz hasonlóan a vörös focilabda se jól adja sebességet fejlesztve, szintén elsőn megduplázza (vagy csak simán +100%) és utána semmi változás ...
 

DeletedUser17478

Vendég
Ma reggelre többeknél nem jelent meg a kocsmában a Feladatoknál a kék kártyát kapható kaland. A hibát jeleztem, ha válasz érkezik itt jelzem, addig is türelmeteket kérjük.

Illetve még egy hibát jeleznék ami ma jött elő. Azoknál akiknél januárban a Weit Point kaland hibásan megjelent, előfordulhat hogy most nem dobta be és nem tudják csinálni. A hiba jelezve lett.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17614

Vendég
Ma reggelre többeknél nem jelent meg a kocsmában a Feladatoknál a kék kártyát kapható kaland. A hibát jeleztem, ha válasz érkezik itt jelzem, addig is türelmeteket kérjük.

Illetve még egy hibát jeleznék ami ma jött elő. Azoknál akiknél januárban a Weit Point kaland hibásan megjelent, előfordulhat hogy most nem dobta be és nem tudják csinálni. A hiba jelezve lett.
Van már valami infó, hogy mikor lesz kijavíta?
 
Fent