Kibeszélő II. HFBC - Kibeszélő

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Sziasztok, én nem csapatvezetőnek jelentkezek, de indítanák egy csapatot ahol nincs semmi követelmény, csak annyi hogy prémes parbajhős legyél és full épes. Ha érdekel valakit írjon nekem, ha nem leszünk meg 45en akkor max 23an is meglehetünk az indulásra hogyha mindenki elég elszánt lesz ( 2 acc / résztvevő). Csak akkor írj flon ha érdekel ez a fajta pontozás és karakterosztaly.
 

Kanyim

Veteran Member
"...Ezt követően az általunk kiküldött levélre 48 órán belül válaszoljanak az érintettek..."

Ezt az időintervallumot kicsit növeljétek mert bárki életében előállhat olyan állapot hogy 2 napig nem tud a játékra nézni.
 

Tekergő

Member
További kérdések merültek fel:

Milyen szettek állnak rendelkezésre a játékosok részére? Irányításra / életerőre pontozó karakter szempontjából is érdekel a válasz.

A kijelölt csapatvezető egyben az irányító is lesz a harcokon?

A csapatvezető jelöli ki, hogy melyik játékosnak melyik karakterosztályt és milyen pontozást kell választania?

A szintemelés is felvet néhány kérdést:
250 szint lesz a maximum elérhető szint az eseményszerveren? Ha igen, akkor ezt a regisztrált játékosok hogyan fogják tudni elérni? Mennyi lesz a karakter felkészítési ideje, hogy a lehetséges maximum szintet elérjük?
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Szerintem ne legyen semmilyen ruha, csak egy bolti balos ami csak sebzést ad, pontokat nem, így mindenki egyenlő lesz és csak a kép pontok adják az erődharcos bónuszt. Csak a tehetség és az irányító + a játékosok mozgása döntene nem az hogy kinek milyen ruhája van.
 

pistike18

Ai gonplei ste odon.
Szerintem ne legyen semmilyen ruha, csak egy bolti balos ami csak sebzést ad, pontokat nem, így mindenki egyenlő lesz és csak a kép pontok adják az erődharcos bónuszt. Csak a tehetség és az irányító + a játékosok mozgása döntene nem az hogy kinek milyen ruhája
monkaGIGA
 

Titanilla

Veteran Member
További kérdések merültek fel:

A kijelölt csapatvezető egyben az irányító is lesz a harcokon?

A csapatvezető jelöli ki, hogy melyik játékosnak melyik karakterosztályt és milyen pontozást kell választania?
Nem feltétlen a csapatvezető az irányító.
Tapasztalatom szerint a csapatvezető pár tapasztalt, harcedzett játékossal közösen dönt az irányító személyéről (akár harconként más-más is lehet). Ők osztják be azt is, hogy ki milyen karaktert és pontozást válasszon.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kanyim

Veteran Member
Ha az előző ilyen erődharcos eseményből indulunk ki akkor kb minden hasonló kérdésekre választ kapunk. (kétlem hogy nagy változtatások lennének)

Az előzőnél ugyebár úgy volt hogy a benevezett játékosok beléphettek a speed szerverre és a hátizsákjukban megtaláltak mindent amire szükségük volt. Mindenki ugyanazt a felszerelést kapta. Tehát kapott ilyen-olyan féle erődös hacukákat, 1db pontozó lötyit, és elég TP lötyit hogy felnyomhassa magát azonnal 0ról a 150es szintre. (így ténylegesen csak a játékosok mozgása és az irányító képessége döntött a harcokról)
Az hogy ki milyen kasztot választ és így majd miként pontoz megbeszélik maguk között a vezetőikkel. (hisz végső soron ők a vezetők, ők fogják össze a csapatot.. aki különcködik és nem tartja be a dolgokat az nem kap rangot a harcon..)
Eleve nem is értem azt a kérdést hogy most mennyi idő van elérni a szinteket.. most a mai szintek között valaki azt gondolja hogy előtte van néhány hónap hogy 0-ról 150-re feljussunk egy erődharcos versenyen és ezt tömegek hajlandóak lennének megcsinálni ?
A csapatvezető meg csapatvezető, nem irányító.. majd a közösség eldönti hogy ki viszi a harcaikat.. de összeszokott társaságoknál kétlem hogy bármiféle félreértés vagy probléma lenne ezekben a kérdésekben.
(ha jól rémlik akkor egyedül a megkapott kicsi erődöket kellett kiépítenünk magunknak)
 

Aston*

Well-Known Member
A játékosok erődharcra való toborzásából kiindulva a többség 20 óra után ér rá biztosan (sokan munkahely miatt többek közt én is). Vártam hogy valaki felteszi a kérdést de nem lenne jobb a 20:00 tól kezdődő harcok?
több időzónát kell összeegyeztetni, már romániában is +1 óra van, szóval azért nem lehet csak ránk szabni :)
 

Tekergő

Member
Eleve nem is értem azt a kérdést hogy most mennyi idő van elérni a szinteket.. most a mai szintek között valaki azt gondolja hogy előtte van néhány hónap hogy 0-ról 150-re feljussunk egy erődharcos versenyen és ezt tömegek hajlandóak lennének megcsinálni ?
A kérdés arra vonatkozott, hogy hány hét áll rendelkezésre elérni a maximum szintet. Rajtad kívül senki nem beszélt itt hónapokról és nem is feltételezek ilyesmit. A korábbi erődharc versenyen is az első harc előtti órákban érték el többen is a maximum szintet és akadt olyan játékos is, aki csak a második harcra... És azóta a szint is emelkedett 250-re. A tapasztalatot adó lötty nyitogatása, nem igazán szórakoztató időtöltés.

Minden kérdésemre választ kaptam. Köszönöm.
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Milyen szettek állnak rendelkezésre a játékosok részére? Irányításra / életerőre pontozó karakter szempontjából is érdekel a válasz.

Szettekről bővebb információt várhatóan a következő héten tudunk megosztani.

A kijelölt csapatvezető egyben az irányító is lesz a harcokon?

Ezt a csapatvezetők döntik el, hogy ki lesz náluk az irányító.

A csapatvezető jelöli ki, hogy melyik játékosnak melyik karakterosztályt és milyen pontozást kell választania?

Kijelölheti számodra igen, hiszen csapatjáték. Szerintem minden vezető a legjobb tudása alapján fog felállítani egy taktikát és mindenki számára kijelöl majd szerepeket, feladatokat.

250 szint lesz a maximum elérhető szint az eseményszerveren? Ha igen, akkor ezt a regisztrált játékosok hogyan fogják tudni elérni? Mennyi lesz a karakter felkészítési ideje, hogy a lehetséges maximum szintet elérjük?
@ChickenMcGuy a ruhákról mikor lesz hivatalos infó?

Mindenki ugyanannyi felszereléssel és tapasztalati szinttel fog indulni, bővebb információt ismét a következő héten tudunk majd megosztani.

Terveztek az "éles" szerver előtt egy gyakorló szervert nyitni, hogy kipróbálhassuk a ruhákat, stb. mint az IFBC előtt? :)

Tervben van mindenképpen, hogy legyen pár bemelegítő harc, mint a legutóbbi HFBC-n volt.

A játékosok erődharcra való toborzásából kiindulva a többség 20 óra után ér rá biztosan (sokan munkahely miatt többek közt én is). Vártam hogy valaki felteszi a kérdést de nem lenne jobb a 20:00 tól kezdődő harcok?

Erről tervezünk egyeztetni a vezetőkkel majd, hogy mérjék fel, mi lenne az optimális idő. 19:00 és 21:00 közötti harc kezdés szokott lenni az optimális a többségnek, ebben természetesen benne van a 20:00 is, mint kezdési időpont.

A tapasztalatot adó lötty nyitogatása, nem igazán szórakoztató időtöltés.

Jelenleg az van terveinkben, hogy mindenkinek mi állítjuk be a szintet majd, így nem lesz szükség nyitogatásra.
 

-*CuBe*-

Cube Bonaparte
A kérdés arra vonatkozott, hogy hány hét áll rendelkezésre elérni a maximum szintet. Rajtad kívül senki nem beszélt itt hónapokról és nem is feltételezek ilyesmit. A korábbi erődharc versenyen is az első harc előtti órákban érték el többen is a maximum szintet és akadt olyan játékos is, aki csak a második harcra... És azóta a szint is emelkedett 250-re. A tapasztalatot adó lötty nyitogatása, nem igazán szórakoztató időtöltés.

Minden kérdésemre választ kaptam. Köszönöm.
Akkor azok valamit nagyon nem jol csinaltak...
 
Fent