Kibeszélő Halottak napja 2023

Mr. T.

THE DEVIL
Lehetséges, ha legalább a 3as szintig eltudnák jutni (úgy hogy ott is egy tárgyat nyissak és ne halált), lehet más lenne a véleményem. De mikor elsőre halált nyitok, vagy ha véletlen sikerül átjutnom az első szinten és másodikra nyitom ki azt, azért az egy picit elgondolkodtató, hogy pusztán a szerencsén múlik-e az egész... Ez a kártya nyitogatás lényegében kaszinózás, és mint tudjuk mindig a ház nyer... :D

Alamo-n eddig többször is el lehetett jutni 3-as szintig, szóval lehet még neked is szerencséd ;)
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
tiszteletteljes és további kifejtést nem igénylő költői kérdésem a következő: wtf?
valaki csukja be az ajtót mögöttem légyszi, mert jönnek a hűvösebb idők és sietnem kell..

4525 bővítmény megtekintése
Ha arra szeretnél utalni hogy már megnyitáskor halál, akkor arra van magyarázatom. Ha megzárod mikor nyitottál valamit, nem enged újranyitni kövi megnyitáskor hanem megjelentíti az "utolsó" nyitást. Nekem is ezt csinálja, ez nem gondolnám hogy hiba
 

Figura

(Kizárva)
Speed győztes 2022
jajj ne v1n elsőre halál, aztán relfexből már a sikeres első szint után is a begyűjtésre mentem :(
1698571023886.png
:D:D:D:D
 

Zaszi

Veteran Member
Nekem 5 nap alatt a 10 ingyenes nyitásból 1x nem volt elsőre halál v1-en, mondhatjuk, hogy nem volt szerencsém, de 2008 óta játszok és ilyen soha nem volt. Értem én, hogy kell a rögvásárlás de kizárt, hogy ezzel engem rögköltésre motiváljanak, majd megszerzem 2024 karácsonykor a szetteket.
 
Fent