Kibeszélő Halottak napja 2023

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
2650 rög volt floridán kinyitni a két szettet, hát nem tudom… tavaly ugyanezt nagyjából 1000 ráfordításával megugrottam. Tudom, biztos harmadannyi volt a szerencsém…
Florida rika béna, dupla nyitással, 0 röggel flón eddig van 1 kalapom és 1 kígyóm, összes világ közül a legrosszabb mióta játszok bármilyen eventen is.
 
Sziasztok!

Csak így az esemény margójára: Nekem még a 2 kártyás időszakban kezdett feltűnni, hogy az elméleti 50% kaszás esély a gyakorlatban nálam inkább 70%.. Most, hogy már 3 kártya közül lehet választani, kezdi megközelíteni az 50%-ot. :D
Viccet félretéve, itt egy kis személyes statisztika.. (A tavalyit nem tettem közzé, de kb ugyanígy nézett ki.)

DOTD2023.jpg
Persze az én "szerencsém" legendás, szóval az lenne a kérdésem, hogy mennyi rögöt kellene vennem ahhoz, hogy legalább a papírforma szerinti esélyeim meglegyenek? :P
 

Zaszi

Veteran Member
Üdv. Nekem a végén a 40 ingyenes nyitásból v1-en 19x elsőre halál
v1.jpg
az 47,5%-ban elsőre halál.

Bétán 26 ingyenes nyitásom volt az event alatt, ott 7x halál elsőre
beta.jpg
az 26,92%-ban elsőre halál.

Több világon nem vagyok így más összehasonlításom nincs. Egyformán random módon nyitottam, mind2 világon, lehet a magyaroknak adtak egy kis "ajándékot", hogy jobban költsék a rögöt, mert ~2x annyi halált nyitottam elsőre magyar világon mint a bétán.
 
Fent