Figyelem! Vigyázzatok!

DeletedUser15030

Vendég
Ez a válaszidő korántsem rekord :P
Szerencsére valamit azért lehetett csinálni, kérlek írj a nevemre egy levelet a supporton és elmondom mit.

Hajrá lehet próbálkozni a szintidő megdöntésével :cool: elküldev 17:02-kor éééééssss nem sikerült...:whistle: Viccet félretéve még nem csináltam ilyet remélem megkapod az üzimet.
 

DeletedUser16140

Vendég
Nekem volt ,hogy 4 perc volt a válasz ideje, de azt hiszem Lacx-et nem lehet űberelni.
 

DeletedUser16881

Vendég
Sziasztok!
Engem SYLER54 lopott meg!!
cseten megbeszéltük, hogy Colon adok neki ott egy téli lovat amit Buffon fizet.
Természetesen nem kaptam pénzt a paciért amit megkapott.
Köszi SY
Vigyázzatok vele!!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kenneth G

Kroki-fan
Van egy Spíler21 nevű játékos El Doradon (máshol nem tudom), aki pénzcserét ajánl fel, de nem fog fizetni!

Ui: kecske05 se megbízható. :D
 
Van egy Spíler21 nevű játékos El Doradon (máshol nem tudom), aki pénzcserét ajánl fel, de nem fog fizetni!

Ui: kecske05 se megbízható. :D

Georgián is játszik. Azt mondta 3 felderítő lova van és cserélni akart. :)

ui: Miutan kozoltem vele, hogy egy csaló, azt írta, idézem: ".opd le anyádat" persze ő cenzúra nélkül írta. Ezt jelentettem a supportnak ,de ők nem ítélték szabálytalannak. Drága magyar vezetői csapat. Picit el lehetne gondolkodni, mert én egy cenzúrázott idiótáért büntetést kaptam.... :)
 
Utoljára szerkesztve:

Cherrug

Well-Known Member
Georgián is játszik. Azt mondta 3 felderítő lova van és cserélni akart. :)

ui: Miutan kozoltem vele, hogy egy csaló, azt írta, idézem: ".opd le anyádat" persze ő cenzúra nélkül írta. Ezt jelentettem a supportnak ,de ők nem ítélték szabálytalannak. Drága magyar vezetői csapat. Picit el lehetne gondolkodni, mert én egy cenzúrázott idiótáért büntetést kaptam.... :)

Drága Szmogos, nem tudom min kéne elgondolkodni, mert nem látom hogy bármit jelentettél volna. :P Ha érdekelne a részlet, akkor írj a supportra.
 

Dart Tyrannus

Well-Known Member
Red* v1 és floridán, eldon Mekong Delta nevű tag ugyan az, ne cseréljetek vele
400k-val lopott meg kifizettem neki eldon a pénzt ő lelépett v1-n azóta se küldte...
 

Kenneth G

Kroki-fan
Részeg Útonállóval (Eldo) és MC-Soonnal (Geo) érdemes vigyázni pénzcserekor, ugyanaz a kari, másfél millát lopott valakitől, régebben Rettegett Dani néven játszott Geon, gondolom ugyanilyen okok miatt tiltották. :D
 

strategicfan

Active Member
Floridán Stif nevű ("játékos") lopott meg egy John Wesley balossal, több embert is meglopott. Állítólag, visszaadta az embereknek :D mint ahogy nekem is... sehogy. Senki nem segített örömteli hogy előfordulhat még ilyen..
 
Fent