Figyelem! Vigyázzatok!

DeletedUser

Vendég
Mostanában sokat hallani ilyenről.

fa20.png

Basszus, ez az az IP cím!!! Mit lehet ilyenkor tenni???
 

krcsirke

el pollo diablo
Egyszerű adathalász, célja ellopni a jelszavadat és az email címedet, utána az email fiókodba is megpróbál esetleg betörni, adatokat ellopni, majd végül a fekete piacon minden megszerzett infót, mennyiségtől függően 0,02-0,05$/db-ért értékesíteni. Nem hangzik soknak lehet, de sok sikeres adathalász támadáskor akár több 10 vagy százezer adatot is ellophatnak, igaz olyan komoly akciót úgy szervezik meg, hogy legalább bankkártya infókat is találjanak, máris növekszik így az értékük, úgy minimálisan kb. negyed dolcsira.
 

DeletedUser

Vendég
Egy undorító, barátait hátba szúró, csaló jár köztetek! A neve H-val kezdődik és eista a vége! :)
Egy becstelen hazudozó, ne bízzatok meg benne! :) szerk.. Buffalon található eme remek ember

hm, eldon a szövitársam
amúgy eldon van egy defron nevű emberke, aki az egyik embertől george nacit lopott el
 

DeletedUser

Vendég
Egy undorító, barátait hátba szúró, csaló jár köztetek! A neve H-val kezdődik és eista a vége! :)
Egy becstelen hazudozó, ne bízzatok meg benne! :) szerk.. Buffalon található eme remek ember

Biztos úgy van ahogy mondod :) Csak tudnám mi az ami ennyire fáj neked? :) Hogy ilyen szennyeket irkálsz rólam...

Szerk: Kérlek fedd fel játékos neved had beszéljük meg a problémát :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12540

Vendég
Zsoldos006 nevezetű játékosféleség vert át engem és még sokmindenkit V1-en, de mindenhol megtalálható. Ne bízzatok meg benne!
 

DeletedUser

Vendég
Huhh..engem csak próbáltak átverni...

10k akart kilopni :D Azt mondja adjam oda és majd eldon ad 100k-t...elég vicces ..egy 0- több :D jelntettem is és ezért nem de más szabálysértésért tiltották :D
 

DeletedUser16526

Vendég
.Snepster. nevű játékossal vigyázzatok ( Mr.Jobbkéz volt a régi neve), Dakotán is fent van, de főleg Eldorádón és Floridán. Zolo666-tól csalt el egy wm nadrágot, amit hord és zolot állítja csalónak (sajnos nem volt tg az üzletről). Ne üzleteljetek vele!
 

DeletedUser

Vendég
.Snepster. nevű játékossal vigyázzatok ( Mr.Jobbkéz volt a régi neve), Dakotán is fent van, de főleg Eldorádón és Floridán. Zolo666-tól csalt el egy wm nadrágot, amit hord és zolot állítja csalónak (sajnos nem volt tg az üzletről). Ne üzleteljetek vele!

Igen, igazad van, régebben is kitiltották lopás miatt. Engem is feljelentett egyszer, én is őt, szóval ki lett zárva Eldóról és Floridáról is. Eldón már volt egy 5 napos tiltása, remélem ez örök-kizárás lesz. :)
 

DeletedUser11829

Vendég
Hali! :)

Béta szerveren játszik Glod nevű játékos. Több magyar szerveren benny99 néven van fenn. Alamogordon vadászik magyar honfitársaira, pénzcserét ígérve. Tőlem 320K-t vitt el, persze én voltam a madár, na meg nem is nagyon érdekel az a szeró :P :D Csak szóltam... :)
 

DeletedUser11829

Vendég
Sziasztok! Mostanában rám jár a rúd :( Dakotán 250K-t csumizott el tőlem KingOfMyColt. Utaltam neki, aztán el is tűnt. A gabonám Bufin még mindig kinn 250-ért, aki akarja viheti XD Amúgy minden világon megtalálható, leginkább Dakira akar cipekedni. John C. Lestert is utánam 3 perccel verte át, tőle 300K-t vitt.
 

DeletedUser16762

Vendég
Hali!

Colorádó világ... "Mas Lee" gerinc nélküli karakter...:)
Tegnap hirdetett pénzcserét a chaten.... Buktam rajta 400 K-t... Túlélem, jó kis tanulópénz.
Viszont ma újra megjelent a chaten, ugyanazzal a hirdetéssel... Vigyázzatok vele!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14678

Vendég
Üdv!

Szeretném jelezni mindenkinek itt is, hogy van egy "játékos" Colorádon, a neve: Mas Lee
áprilisban már véghezvitt egy csalássorozatot, számolatlanul vert át sajnos jóhiszemű játékosokat, amit akkor lehetett megtettünk, körüzenet, szövetségi fórum(ott folyamatosan), megyechat, szövetségi chat, mindenhol kint volt a neve, vérdíj került rá.
Nevet változtatott, eltűnt, most visszatért és pillanatok alatt átvert több játékost. Sajnos a support tehetetlen, erre nincs szabály s büntetlenül ússza meg az újabb és újabb csalásait, ezzel tönkretéve a jóérzésű játékosok eddigi munkáját.
Aki tud róla több információt hol van még karaktere melyik szerveren, az figyelmeztesse a játékostársait hogy semmilyen körülmények között ne üzleteljen ezzel a csalóval mert rosszul jár!

Közben megoldódott a probléma, a support gyors és rendkívül korrekt eljárása nyomán, külön köszönet Kopaszkutyának is, a játékosok nevében!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hamza8202 egy csaló, ne cseréljetek vele! Azt fogja mondani, hogy nem bízik senkiben, de nem fog utalni!
 

DeletedUser15030

Vendég
Először is szeretnék egy új magyar rekordok kategóriát bevezetni leggyorsabb support válaszidő : 8 perc 12 másodperc :D

Másodszor szeretném felhívi a figyelmeteket belacska13 játékosra. LOD szövetség tagja Coloradon (nem sokáig). Felvásárolt egy egész névre szolóan SZÖVETSÉGI piacra kitett előre le TG-zet JJ ruha szettet és azóta lapít mint kutyaszar a fűben. A vezetőség leveleit mely jobb belátásra bírná elolvassa de baszik reagálni rá. probálkoztam supporton hátha vissza tudják szolgáltatni a cuccaimat, de semmit sem tehetnek (akarnak tenni ?) lévén csak azonos világokon előre le TG-zet CSERÉRE vonatkozóan tudnak lépéseket ezközölni... WUT ?! Szóval jah legyen szó akár cseréről vagy szimpla eladásról szövi/városi piacról, névre szolóan le TG-zve nem számít, ha azt egy 3. fél vásárolja fel mert a support csak pislogni tud mint hal a szatyorban ebben az esetben.... :szénaboglya:

Szóval még egyszer: belacska13 játékost Coloradon NE vegyétek fel semmilyen városba, semmilyen szövetségbe, erődharcokon nyugottan adjatuk árulóit neki, párbajozzátok le mert megtorolva senki által nem lesz, értékes tagja sohasem lesz a közösségnek amelybe csatlakozna.
 

Cherrug

Well-Known Member
Ez a válaszidő korántsem rekord :P
Szerencsére valamit azért lehetett csinálni, kérlek írj a nevemre egy levelet a supporton és elmondom mit.
 

DeletedUser

Vendég
Ez a válaszidő korántsem rekord :P
Szerencsére valamit azért lehetett csinálni, kérlek írj a nevemre egy levelet a supporton és elmondom mit.

Nem rég, 2,5 perc alatt válaszolt az egyik support a levelemre, nálam ez a rekord. :P
 
Fent