Figyelem! Vigyázzatok!

DeletedUser13600

Vendég
Sziasztok!

Buffalo szerveren játszok. Szeretnék elmesélni egy történetet, hátha mással is próbálkozik az illető.

Igaz, értesüléseim szerint néha nevet vált, és más szervereken is van karaktere.

Írt nekem az illető – suttogva, mivel kizárólag így kommunikál, hogy ne maradjon nyoma – nem érdekelne-e pénzcsere, vagy ritka cucc csere.
Válaszoltam, hogy a pénz nem, de a ritka cuccok igen.

Megállapodtunk, hogy cserélünk. Közben az egyik barátom figyelmeztetett, hogy ő már hallott erről a karakterről, és átvágott már másokat is. A support felé azért nem jelezték eddig, mivel kizárólag suttogva kommunikál, amit nem fogadnak el bizonyítékként.

Az illető belépett a városunkba, hogy a belső piacon megoldjuk a cserét.
Írtam neki TG-t, és kértem, ott folytassuk a megállapodást, erősítsük meg írásban is a cserét.

Erre az illető kilépett a városból, majd befejezett minden kommunikációt. Biztos megsértődött, hogy valakit nem sikerült lenyúlni.

Pár print az eszmecseréről:

.George._1_www.kepfeltoltes.hu_.png

.George._2_www.kepfeltoltes.hu_.png

.George._3_www.kepfeltoltes.hu_.png


A TG szövegét csak bemásolom, de a levél meg van, nem töröltem.

Válasz
Duvall
2012.04.20.-án 19:13 órakor
Tehát akkor:
én neked adom Wyatt Earp colt bountlineját. Te cserébe nekem adod William Tilghman pisztolyos övét. Mindezt a városom belső piacán bonyolítjuk le. Mindketten a termékeinket a minimál áron rakjuk ki, a másik nevére.
Kérlek jelezz vissza, hogy ha ezt így elfogadod, és megértetted.
.George.
2012.04.20.-án 19:11 órakor
OKÉ MOST VAGYOK
Duvall
2012.04.20.-án 18:16 órakor
Szia!
Jelentkezz kérlek, amint tudsz. Este erődharcra megyek. Jó lenne minél hamarább lebonyolítani a cserét.
 

DeletedUser10267

Vendég
Thomas5 játékosra hívnám fel a figyelmet.
Ha egyáltalán lehet játékosnak nevezni...
Pénzcseréket bonyolít a világok között, vagyis csak kiszedi a pénzt mástól és ő nem utal.
Ezért ne is álljatok le vele üzletelni.
 

DeletedUser12080

Vendég
.Geroge negem is meghúzott 150K val aztmondta csree kell beni Buffalótól V7 re belemntem és taccs...
V7 es neve Bill Hunter
 

DeletedUser13388

Vendég
Sajnos én is rászaladtam a jégre... :( A tag neve : STRlCY (arizóna) ott adtam 100K-t, h Eldoradón kapok cserébe, hát 2 napja nem kapom, és még csak az üzeneteket sem olvassa, azt hiszem úszott a pénzem :(

VIGYÁZZATOK!
 

DeletedUser15638

Vendég
Sajnos én egy acélkazettával lettem szegényebb Coloradon. Egy -Toma- nevű játékos kisírt tőlem egy kazit, azzal a szöveggel, hogy most nagyon kell neki, és később visszaadja ... Több mint 2 hete ígérget, de újabban már nem is válaszol a suttogásaimra ...

Azthiszem túl naiv voltam ...
 

DeletedUser16101

Vendég
Sajnos én egy acélkazettával lettem szegényebb Coloradon. Egy -Toma- nevű játékos kisírt tőlem egy kazit, azzal a szöveggel, hogy most nagyon kell neki, és később visszaadja ... Több mint 2 hete ígérget, de újabban már nem is válaszol a suttogásaimra ...

Azthiszem túl naiv voltam ...

Beszélek vele ismerem... mással is csinálta ezt... aztán 1 hónap múlva nagy nehezen vissza adta.... reménykedjünk :)
 

krcsirke

el pollo diablo
Sajnos én egy acélkazettával lettem szegényebb Coloradon. Egy -Toma- nevű játékos kisírt tőlem egy kazit, azzal a szöveggel, hogy most nagyon kell neki, és később visszaadja ... Több mint 2 hete ígérget, de újabban már nem is válaszol a suttogásaimra ...

Azthiszem túl naiv voltam ...

Én az ilyeneket aki kér tőlem valamit, tiltom általában és sose leszek rövidebb semmivel. Apró tanács.
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Sajnos én egy acélkazettával lettem szegényebb Coloradon. Egy -Toma- nevű játékos kisírt tőlem egy kazit, azzal a szöveggel, hogy most nagyon kell neki, és később visszaadja ... Több mint 2 hete ígérget, de újabban már nem is válaszol a suttogásaimra ...

Azthiszem túl naiv voltam ...

remélem nem a modern talking kazettádat adtad neki, azért én is ölnék
 

DeletedUser14678

Vendég
"Sajnos én egy acélkazettával lettem szegényebb Coloradon. Egy -Toma- nevű játékos kisírt tőlem egy kazit,..."

Gondolom a kazi és az acélkazetta egy és ugyanazt jelenti a szövegkörnyezet alapján.
Bár tudomásom szerint a Modern Talkingnak nem jelent meg acélkazettája. :)
 

arisztella

Member
Sajnos én is rászaladtam a jégre... :( A tag neve : STRlCY (arizóna) ott adtam 100K-t, h Eldoradón kapok cserébe, hát 2 napja nem kapom, és még csak az üzeneteket sem olvassa, azt hiszem úszott a pénzem :(

VIGYÁZZATOK!

Ő velem is megpróbálta. Beregizett Dakotára, majd péncsere ürügyén megkeresett. Gyanús volt az 1-es szintű karija, így mondtam neki, előre sohasem utalok. Rám vágta rendessen az ajtót. De azután még pár napig láttam a megye cseten, hogy reklámozza a péncserét. Ott is figyelmeztettem mindenkit a lehetséges átverésröl, így egy kis idő után már nem láttam többé a nevét.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem mark8-al, szluki-val és mr.redbull-lal voltak negatív tapasztalataim.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Aki nem tud olvasni ne westezzen

Sajnos én egy acélkazettával lettem szegényebb Coloradon. Egy -Toma- nevű játékos kisírt tőlem egy kazit, azzal a szöveggel, hogy most nagyon kell neki, és később visszaadja ... Több mint 2 hete ígérget, de újabban már nem is válaszol a suttogásaimra ...

Azthiszem túl naiv voltam ...

Ki volt írva a profilomra Feketen ne keress mert rossz a chat tg ben írj ha szeretnél valamit cimü felirat Rasta Joker nem írt tgt úgy hogy nem tudtam hogy most kell neki a kazi de 3 napra rá adtam neki 76kt a kaziiért most már megint 1 hete nem elérhető úgyhogy nem kell neki hinni :whistle:
tisztára mostam a nevem -Toma-
 

DeletedUser1023

Vendég
Többször is kaptam ilyen e-mailt.
És ha kitalálja a jelszavam,mit kezd vele? Írogat a nevemben a fórumra? :whistle:


"Kedves Agamor,

A The West Fórum fórum tagságid pillanatnyilag le van tiltva, mert valaki megpróbált belépni rossz jelszóval több mint 5 alkalommal. 15 perc elteltével ismét megpróbálhatsz belépni.

A személy aki megpróbált belépni a tagságiddal a következő IP címet használta: 188.143.234.14

Ne felejtsd hogy a jelszavad kis és nagybetű érzékeny. Ha elfelejtetted a jelszavadat akkor a következő linket használd:
http://forum.the-west.hu/login.php?do=lostpw

Köszönettel,
The West Fórum csapata"
 
Fent