• Nem szereted a havat? Kapcsold ki:

Kibeszélő Függetlenség napi speed

Aviendha

Active Member
" A nyereményeket természetesen bármely világra lehet kérni azon a néven amelyen játszottatok, viszont nem adhatóak át más karakternek/játékosnak! "
Tehát ha megyek LDuck-al nem kérhetem Avira a nyereményt? Szóval az én 2 karim között sincs átjárási lehetőség?
Ezt a fele amúgy nagyon nem tetszik, a fórumos részen sem, hiszen az egyik nevemmel felépítek egy "karriert", és azért kell másikkal (meg harmadikkal meg negyedikkel) is jelen lennem, hogy esetleg oda kérhessem.
Ugyan így a speed szerókon, lehet, hogy direkt mennék egy névvel, sőt, akár egy újjal, mert mondjuk az egyik nevemet sokan szeretik/nemszeretik, és el akarok bújni. De akkor ez így le van korlátozva, meg van tiltva, hiszen így nem kaphatom meg értelmes helyre a nyereményt?

Shadow Bandit

Well-Known Member
1 darab tárgyat lehet nyerni,ha megnyernék 1 kategóriát?hát ez nagyon kicsi nyeremény,minimum 1 egész szett kéne
meg 300 rög?az kb 2ezer forint,az se valami sok..
Kinek mi a sok ... szerintem ne legyünk kapzsik ! Örülni kell ennek is. 22 napra minek adjanak egy egész szettet ? De mindegy is, szerintem sem magas, de sokkal jobb mintha semmi nem lenne.

Robert117

Senior Member
1 darab tárgyat lehet nyerni,ha megnyernék 1 kategóriát?hát ez nagyon kicsi nyeremény,minimum 1 egész szett kéne
meg 300 rög?az kb 2ezer forint,az se valami sok..

Szerintem adjanak jobb nyereményt a speedre mint az eventgyőztes és a rögös fegyverek, meg ne kelljen hozzá 22 napig játszani, legyenek csak 1 hetesek.
300 rögöt inkább ki se számolom mennyi idő után lehet megszerezni napi belépéssel, nehogy már csak annyi legyen a nyeremény; minimum 20 évnyi folyamatos napi belépési bónusz értékét ki kellene osztani.
Az is felháborító, hogy csak 5 kategóriában díjaznak és csak az első 3-at, minimum 14 kategória kellene és az első 20 játékost kellene mindben díjazni.
Szerintem Freedgessnek igaza van, egy játékban ahol szórakozunk, nehogy már csak 2 ezer forintnyi nyereményt lehessen kapni, hát a focisták is mennyit keresnek, annyit legalább kellene adni -persze már csak a részvételért is-.

irónia

freedgess

Active Member
Szerintem adjanak jobb nyereményt a speedre mint az eventgyőztes és a rögös fegyverek, meg ne kelljen hozzá 22 napig játszani, legyenek csak 1 hetesek.
300 rögöt inkább ki se számolom mennyi idő után lehet megszerezni napi belépéssel, nehogy már csak annyi legyen a nyeremény; minimum 20 évnyi folyamatos napi belépési bónusz értékét ki kellene osztani.
Az is felháborító, hogy csak 5 kategóriában díjaznak és csak az első 3-at, minimum 14 kategória kellene és az első 20 játékost kellene mindben díjazni.
Szerintem Freedgessnek igaza van, egy játékban ahol szórakozunk, nehogy már csak 2 ezer forintnyi nyereményt lehessen kapni, hát a focisták is mennyit keresnek, annyit legalább kellene adni -persze már csak a részvételért is-.

irónia
értem az íróniát,de hülyeség amit írsz
az innonak semmibe nem kerülne,ha nagyobb nyereményt adnának,nem értem,hogy miért nem lehet nagyobb a nyeremény
ha nagyobb lenne a nyeremény,akkor többen is jönnének,és nagyobb lenne a verseny
az előző speeden is kevesebben voltak,és sokkal kevesebben érték el a 150et,mint a decemberi speeden
és miért?mert nem volt olyan értékes a nyeremény

szölőcukor

Active Member
Az előző speed szerveren volt az eddigi legnagyobb nyeremény az összes speed közül, csak jelzem.

Egyébként ha adnak 1000 rögöt, az több motiváció? Nem értem mitől lenne jobb, a speed szervereknek nem az a lényege, hogy kismillió rögöt osszanak ki, hanem hogy a community azon része, amely élvezi a gyors világokat, kicsit tudjon versenyezni egymással 3 hétig. :)
Ha valaki a rögért megy el bármelyik speed szerverre, akkor inkább dolgozzon pár napot, és meg is van a rög sokszorosa :D

Robert117

Senior Member
értem az íróniát,de hülyeség amit írsz
az innonak semmibe nem kerülne,ha nagyobb nyereményt adnának,nem értem,hogy miért nem lehet nagyobb a nyeremény
ha nagyobb lenne a nyeremény,akkor többen is jönnének,és nagyobb lenne a verseny
az előző speeden is kevesebben voltak,és sokkal kevesebben érték el a 150et,mint a decemberi speeden
és miért?mert nem volt olyan értékes a nyeremény

Viccet félretéve, szőlőcukorral kell, hogy egyetértsek!
Adhatnának 1 millió rögöt is amúgy, nem lenne több az aktív játékos, és az aktív játékosoknak is csak a töredéke vevő a speed szerverre, nyereménytől függetlenül.

Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18217

Vendég
0% a normál érték, +500% a tapasztalatért járó bónusz, ezek szerint 500x meg lesz növelve a TP a munkáért? (mert angolon 100% a normál és +500 bónusz, tehát 5x van megnövelve)

DeletedUser17653

Vendég
Hölgyek, Urak. Vagy a rendes szervereken költötök, vagy speeden, de legyen tonnányi rög elverve mindenre. Mindig az a lényeg, hogy fizessetek, s csak azoknak mondom, akinek esetleg nem esett volna le az egész.

Speed, vb ( :D ), event, mini event, mindegy hogy hívjuk. Akinek kell a régi avatar, menjen költse el az isten pénzét, akinek nem tetszik a belepumpált pénz-nyeremény aránya, az meg nem megy. Én pl ezért nem mozdítom meg soha a kisujjamat ilyenkor, de marha jót röhögök azon, amit itt írtok.

Amugy meg nem, ezen vinnyogva lehet röhögni csak, nem örülni. Csak mellékesen mondom, hogy nem teljesít a magyar csapat valami túl jól, ha majdnem havonta plusz bevételi forrást kell behozni, a legminimálisabb, felesleges nyereményekkel.

Klar

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
" A nyereményeket természetesen bármely világra lehet kérni azon a néven amelyen játszottatok, viszont nem adhatóak át más karakternek/játékosnak! "
Tehát ha megyek LDuck-al nem kérhetem Avira a nyereményt? Szóval az én 2 karim között sincs átjárási lehetőség?
Ezt a fele amúgy nagyon nem tetszik, a fórumos részen sem, hiszen az egyik nevemmel felépítek egy "karriert", és azért kell másikkal (meg harmadikkal meg negyedikkel) is jelen lennem, hogy esetleg oda kérhessem.
Ugyan így a speed szerókon, lehet, hogy direkt mennék egy névvel, sőt, akár egy újjal, mert mondjuk az egyik nevemet sokan szeretik/nemszeretik, és el akarok bújni. De akkor ez így le van korlátozva, meg van tiltva, hiszen így nem kaphatom meg értelmes helyre a nyereményt?
Azzal a karaktereddel indulj a Speed szerveren, amelyikre a nyereményt szeretnéd megkapni.

Fent