Kibeszélő Függetlenség napi speed

Aviendha

Active Member
" A nyereményeket természetesen bármely világra lehet kérni azon a néven amelyen játszottatok, viszont nem adhatóak át más karakternek/játékosnak! "
Tehát ha megyek LDuck-al nem kérhetem Avira a nyereményt? Szóval az én 2 karim között sincs átjárási lehetőség?
Ezt a fele amúgy nagyon nem tetszik, a fórumos részen sem, hiszen az egyik nevemmel felépítek egy "karriert", és azért kell másikkal (meg harmadikkal meg negyedikkel) is jelen lennem, hogy esetleg oda kérhessem.
Ugyan így a speed szerókon, lehet, hogy direkt mennék egy névvel, sőt, akár egy újjal, mert mondjuk az egyik nevemet sokan szeretik/nemszeretik, és el akarok bújni. De akkor ez így le van korlátozva, meg van tiltva, hiszen így nem kaphatom meg értelmes helyre a nyereményt?
 

Shadow Bandit

Veteran Member
1 darab tárgyat lehet nyerni,ha megnyernék 1 kategóriát?hát ez nagyon kicsi nyeremény,minimum 1 egész szett kéne
meg 300 rög?az kb 2ezer forint,az se valami sok..
Kinek mi a sok ... szerintem ne legyünk kapzsik ! Örülni kell ennek is. 22 napra minek adjanak egy egész szettet ? De mindegy is, szerintem sem magas, de sokkal jobb mintha semmi nem lenne.
 

Robert117

Legendary player (Retired)
1 darab tárgyat lehet nyerni,ha megnyernék 1 kategóriát?hát ez nagyon kicsi nyeremény,minimum 1 egész szett kéne
meg 300 rög?az kb 2ezer forint,az se valami sok..


Szerintem adjanak jobb nyereményt a speedre mint az eventgyőztes és a rögös fegyverek, meg ne kelljen hozzá 22 napig játszani, legyenek csak 1 hetesek.
300 rögöt inkább ki se számolom mennyi idő után lehet megszerezni napi belépéssel, nehogy már csak annyi legyen a nyeremény; minimum 20 évnyi folyamatos napi belépési bónusz értékét ki kellene osztani.
Az is felháborító, hogy csak 5 kategóriában díjaznak és csak az első 3-at, minimum 14 kategória kellene és az első 20 játékost kellene mindben díjazni.
Szerintem Freedgessnek igaza van, egy játékban ahol szórakozunk, nehogy már csak 2 ezer forintnyi nyereményt lehessen kapni, hát a focisták is mennyit keresnek, annyit legalább kellene adni -persze már csak a részvételért is-.

irónia
 

freedgess

Active Member
Szerintem adjanak jobb nyereményt a speedre mint az eventgyőztes és a rögös fegyverek, meg ne kelljen hozzá 22 napig játszani, legyenek csak 1 hetesek.
300 rögöt inkább ki se számolom mennyi idő után lehet megszerezni napi belépéssel, nehogy már csak annyi legyen a nyeremény; minimum 20 évnyi folyamatos napi belépési bónusz értékét ki kellene osztani.
Az is felháborító, hogy csak 5 kategóriában díjaznak és csak az első 3-at, minimum 14 kategória kellene és az első 20 játékost kellene mindben díjazni.
Szerintem Freedgessnek igaza van, egy játékban ahol szórakozunk, nehogy már csak 2 ezer forintnyi nyereményt lehessen kapni, hát a focisták is mennyit keresnek, annyit legalább kellene adni -persze már csak a részvételért is-.

irónia
értem az íróniát,de hülyeség amit írsz
az innonak semmibe nem kerülne,ha nagyobb nyereményt adnának,nem értem,hogy miért nem lehet nagyobb a nyeremény
ha nagyobb lenne a nyeremény,akkor többen is jönnének,és nagyobb lenne a verseny
az előző speeden is kevesebben voltak,és sokkal kevesebben érték el a 150et,mint a decemberi speeden
és miért?mert nem volt olyan értékes a nyeremény
 

szölőcukor

Well-Known Member
Az előző speed szerveren volt az eddigi legnagyobb nyeremény az összes speed közül, csak jelzem.

Egyébként ha adnak 1000 rögöt, az több motiváció? Nem értem mitől lenne jobb, a speed szervereknek nem az a lényege, hogy kismillió rögöt osszanak ki, hanem hogy a community azon része, amely élvezi a gyors világokat, kicsit tudjon versenyezni egymással 3 hétig. :)
Ha valaki a rögért megy el bármelyik speed szerverre, akkor inkább dolgozzon pár napot, és meg is van a rög sokszorosa :D
 

Robert117

Legendary player (Retired)
értem az íróniát,de hülyeség amit írsz
az innonak semmibe nem kerülne,ha nagyobb nyereményt adnának,nem értem,hogy miért nem lehet nagyobb a nyeremény
ha nagyobb lenne a nyeremény,akkor többen is jönnének,és nagyobb lenne a verseny
az előző speeden is kevesebben voltak,és sokkal kevesebben érték el a 150et,mint a decemberi speeden
és miért?mert nem volt olyan értékes a nyeremény

Viccet félretéve, szőlőcukorral kell, hogy egyetértsek!
Adhatnának 1 millió rögöt is amúgy, nem lenne több az aktív játékos, és az aktív játékosoknak is csak a töredéke vevő a speed szerverre, nyereménytől függetlenül.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18217

Vendég
0% a normál érték, +500% a tapasztalatért járó bónusz, ezek szerint 500x meg lesz növelve a TP a munkáért? (mert angolon 100% a normál és +500 bónusz, tehát 5x van megnövelve)
 

DeletedUser17653

Vendég
Hölgyek, Urak. Vagy a rendes szervereken költötök, vagy speeden, de legyen tonnányi rög elverve mindenre. Mindig az a lényeg, hogy fizessetek, s csak azoknak mondom, akinek esetleg nem esett volna le az egész.

Speed, vb ( :D ), event, mini event, mindegy hogy hívjuk. Akinek kell a régi avatar, menjen költse el az isten pénzét, akinek nem tetszik a belepumpált pénz-nyeremény aránya, az meg nem megy. Én pl ezért nem mozdítom meg soha a kisujjamat ilyenkor, de marha jót röhögök azon, amit itt írtok.

Amugy meg nem, ezen vinnyogva lehet röhögni csak, nem örülni. Csak mellékesen mondom, hogy nem teljesít a magyar csapat valami túl jól, ha majdnem havonta plusz bevételi forrást kell behozni, a legminimálisabb, felesleges nyereményekkel.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
" A nyereményeket természetesen bármely világra lehet kérni azon a néven amelyen játszottatok, viszont nem adhatóak át más karakternek/játékosnak! "
Tehát ha megyek LDuck-al nem kérhetem Avira a nyereményt? Szóval az én 2 karim között sincs átjárási lehetőség?
Ezt a fele amúgy nagyon nem tetszik, a fórumos részen sem, hiszen az egyik nevemmel felépítek egy "karriert", és azért kell másikkal (meg harmadikkal meg negyedikkel) is jelen lennem, hogy esetleg oda kérhessem.
Ugyan így a speed szerókon, lehet, hogy direkt mennék egy névvel, sőt, akár egy újjal, mert mondjuk az egyik nevemet sokan szeretik/nemszeretik, és el akarok bújni. De akkor ez így le van korlátozva, meg van tiltva, hiszen így nem kaphatom meg értelmes helyre a nyereményt?
Azzal a karaktereddel indulj a Speed szerveren, amelyikre a nyereményt szeretnéd megkapni.
 
Fent