Ezt vagy azt?

senki600

Egy vasútbarát
kínai
Levelezős egyetem és munka vagy rendes bejárós egyetem, de nincs munka? (munka alatt havi 14 szolgálat, szolgálatonként 12 óra a vasúton, forgalmi szolgálattevőként)
 

krcsirke

el pollo diablo
Eső nagyságától és távtól függ, pár száz méter gyalog kibírható, de kilométer nagy zuhiban akkor lehet kocsi, de addig gyalog.

Gyors gyaloglás vagy kocogás?
 

senki600

Egy vasútbarát
Gyorsabban gyaloglok mint futok, szóval gyaloglás
40 fokban olyan helyen lenni, ahol méginkább melegebb van, vagy 10 fokban lenni ott, ahol meg hidegebb van?
 

senki600

Egy vasútbarát
Előbbit megmelegítve még jó lehet, utóbbit lehűteni nem szeretem, így előbbi.
Halogatni a bármilyen (lehetőleg kórházi) ellátást, vagy elmenni amint vmi nem ok?
 

krcsirke

el pollo diablo
Elmenni ha valamiben akadályoz, ha nem, akkor pár napig halogatnám max, míg át nem szervezem a dolgaimat.

Kedvenc régi sorozatodat feltámasztani egy évad erejéig vagy saját elképzelésed alapján egy újat forgatni?
 

senki600

Egy vasútbarát
Sokat gondolkozom, de sosem sorozatban, bár a pár napos rémálmomból ha a Netflix megvenné a jogot egy pár részes minisorozat ki is jönne belőle.
Hétfő vagy péntek vegyek ki szabit emiatt?
 

senki600

Egy vasútbarát
ritka tárgyak ha vasúti, ha nem lehet vasúti, akkor pénz
Hajtányozás vagy vonattal kitolatás az ipartelep kapujáig?
 

senki600

Egy vasútbarát
Rágó, szeretek elrágódni dolgokon
1 hét szenvedés hátha nem lesz semmi vagy hétfőn doki ha szenvedés van?
 

senki600

Egy vasútbarát
Suli szempontjából szerdán korán kelek, és 14.25 végzek, de utána semmi, csütörtökön 7 kelek, 14.25 végzek, 15.30-ra megyek különórára, olyan 18.10-re hazaérek, és 20.20-ra meg a koliba, így a szerda, hiába van ott 0. óra is
Szombat vagy vasárnap?
 
Fent