Erődharc válság El Dorado

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Tetszik hogy a vadnyugat gyöngyös játékosok se szavaznak a saját városukra :D

Nem tetszik, hogy eddig a pontig mindössze csupán egyetlen tag szavazott, úgy, ahogy te mondod a város ellenében, de ezzel a többes szám nem ér semmit sem, de biztos jó volt utálatot kelteni bizonyos polgártársak ellen. :up:

Nem tetszik, hogy a tapintatosság manapság nem ér semmit sem, mert kezd kiveszni, még ilyenkor ünnepi időszakban is bizonyos embertársaimból. :up:

Továbbá a demotiváció sem tetszik, ami a játékot abba az irányba sodorja, hogy minél több ember kedvét elvegye a közösségi élettől. :up:

De, ha neked ez tetszik, hát lelked rajta... :up:

Én nem állok be a sorba! :no:
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Nem tetszik, hogy eddig a pontig mindössze csupán egyetlen tag szavazott, úgy, ahogy te mondod a város ellenében, de ezzel a többes szám nem ér semmit sem, de biztos jó volt utálatot kelteni bizonyos polgártársak ellen. :up:

Nem tetszik, hogy a tapintatosság manapság nem ér semmit sem, mert kezd kiveszni, még ilyenkor ünnepi időszakban is bizonyos embertársaimból. :up:

Továbbá a demotiváció sem tetszik, ami a játékot abba az irányba sodorja, hogy minél több ember kedvét elvegye a közösségi élettől. :up:

De, ha neked ez tetszik, hát lelked rajta... :up:

Én nem állok be a sorba! :no:
Szerintem már beálltál mikor lekutyáztál és gerincteleneztél erődharcon :3

Viszont tényleg nem többes szám, ezt elismerem.
 

pesmartin

Well-Known Member
Kedves krisztoph!

Vártam válaszod,de sajnos nem kaptam.
Örülnék ha esetleg végre leírnád mi a problémád,nem pedig csak mögöttem :)
Az hogy te betegesen komolyan veszed a játékot az nem azt jelenti hogy mi vagyunk a rosszak.
De az hogy ennyire komolyan veszed a játékot nem is baj,csak legalább töltenéd hasznosan......Mert amit művelsz El-Dorado szerveren az inkább szánalmas,mintsem hasznos. :)
Sajnos nem tudom megérteni;
Miért zavar ha mi éjjelre hívunk harcot az eredmények miatt?
Miért mi tesszük tönkre a harcokat?
Miért én vagyok az ellenség számodra/számotokra Eldoradon?
Miért nem hasznos dologra fordítod az időd?

Amúgy meg jó szavazást,hallgasson mindenki a szívére. Ki hol érzi jól magát vagy ki mit tart jónak,szavazzon szíve szerint :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Kedves krisztoph!

Vártam válaszod,de sajnos nem kaptam.
Örülnék ha esetleg végre leírnád mi a problémád,nem pedig csak mögöttem :)
Az hogy te betegesen komolyan veszed a játékot az nem azt jelenti hogy mi vagyunk a rosszak.
De az hogy ennyire komolyan veszed a játékot nem is baj,csak legalább töltenéd hasznosan......Mert amit művelsz El-Dorado szerveren az inkább szánalmas,mintsem hasznos. :)
Sajnos nem tudom megérteni;
Miért zavar ha mi éjjelre hívunk harcot az eredmények miatt?
Miért mi tesszük tönkre a harcokat?
Miért én vagyok az ellenség számodra/számotokra Eldoradon?
Miért nem hasznos dologra fordítod az időd?

Amúgy meg jó szavazást,hallgasson mindenki a szívére. Ki hol érzi jól magát vagy ki mit tart jónak,szavazzon szíve szerint :)


Szia Martin!

Nem ártana egy kicsit elbeszélgetnünk, de úgy igazán mélyre nyúlva egészen a gyökerekhez... Viszont nem itt, ez nem az a platform, ami erre tökéletes lehetőséget biztosítana. Sokkal jobban szeretem négyszemközt, szemtől szembe megbeszélni azokat a dolgokat, amelyek csak az adott félre tartoznak, erre lehetőséget ad például egy jó kiadós suttogás is, már, ha nem blokkolod a tőlem érkező üzeneteket... :boone:

De előtte pár dolog.

Mindenki játsszon, úgy, ahogy akar. De csak ameddig a gyomra elbírja viselni... Sajnos nekem, már némely cselekedet eléggé gyomorforgató, de lássuk be, nem vagyunk egyformák, mindenki más és máshogy van összerakva minden embertársunk...

Ha szerinted szánalmas vagyok szánj csak meg, majd legfeljebb kiheverem valahogy, de tudnod kell nem szorulok pont a Te sajnálatodra.

Bár, hogy őszinte legyek fogalmam sincs mivel vívom ki ezt a nemes gesztust, hogy megszánj engem, de valamivel biztos különben nem írnád ezt. Tudtommal én neked nem ártottam, ha mégis akkor elnézést kérek, de nem állt módomban ártani te neked szánt szándékú akarattal.

Nekem pont, hogy a béke lenne a legfontosabb jó ez egy vadnyugati játékban lehet nem állja meg a helyét teljes mértékben, de attól, még a szándékaim tiszták és nem értem mikor azt írod, hogy minden lépésem szánalmas a pályafutásom alatt, mert nem tudom mivel érdemeltem ki ezt a közutálatot tőled és a csapatodból is pláne ilyen ünnepi időszak tájékán.

Majd, ha nem a sárdobálózás megy és a magatok fényezése valamint áldozatnak beállítása, tárgyalunk a szebb jövőt illetően, de addig, úgy érzem mindez sajnálatos módon eléggé tárgytalan a helyzetünk esetében.

Ami az eredményeket illeti Robi is írta nekem korábban, hogy meg lehetne oldani, hogy egynél több harc lehessen az adott világon, ha példának erejéért délután lenne emberi időben a harc (az Őt is kifejezetten érdekelné állítása szerint, mert gondolom Ő is vevő lenne arra az eredményes ágyúra), de gondolom ez annak számára nem jelent semmit sem, aki pusztán a másik ember bosszantása ;) érdekére hivatkozva hívogatja ki a harcokat, mikor más embertársaink régen, már édesdeden aludnának amúgy is fárasztó napjuk után.

Az el dorado-s játékomat meg nem veled szeretném megvitatni, mert csak rám tartozik és úgy érzem semmit nem tudsz érzésvilágomról és nem is kell tudnod rólam semmit ugyanis nem vagyunk olyan nagy pajtások, hogy neked tartozzak számadással, ezért sem értem jelen esetben a kifakadásodat!

Mindazonáltal itt meg szeretném ragadni az alkalmat és kellemes ünnepeket szeretnék kívánni Nektek és mindenki másnak, aki jelen esetben ide tévedt erre a fórumszálra a mai napon! :)

Legyetek boldogok.

krisz
 

pesmartin

Well-Known Member
Szia Martin!

Nem ártana egy kicsit elbeszélgetnünk, de úgy igazán mélyre nyúlva egészen a gyökerekhez... Viszont nem itt, ez nem az a platform, ami erre tökéletes lehetőséget biztosítana. Sokkal jobban szeretem négyszemközt, szemtől szembe megbeszélni azokat a dolgokat, amelyek csak az adott félre tartoznak, erre lehetőséget ad például egy jó kiadós suttogás is, már, ha nem blokkolod a tőlem érkező üzeneteket... :boone:

De előtte pár dolog.

Mindenki játsszon, úgy, ahogy akar. De csak ameddig a gyomra elbírja viselni... Sajnos nekem, már némely cselekedet eléggé gyomorforgató, de lássuk be, nem vagyunk egyformák, mindenki más és máshogy van összerakva minden embertársunk...

Ha szerinted szánalmas vagyok szánj csak meg, majd legfeljebb kiheverem valahogy, de tudnod kell nem szorulok pont a Te sajnálatodra.

Bár, hogy őszinte legyek fogalmam sincs mivel vívom ki ezt a nemes gesztust, hogy megszánj engem, de valamivel biztos különben nem írnád ezt. Tudtommal én neked nem ártottam, ha mégis akkor elnézést kérek, de nem állt módomban ártani te neked szánt szándékú akarattal.

Nekem pont, hogy a béke lenne a legfontosabb jó ez egy vadnyugati játékban lehet nem állja meg a helyét teljes mértékben, de attól, még a szándékaim tiszták és nem értem mikor azt írod, hogy minden lépésem szánalmas a pályafutásom alatt, mert nem tudom mivel érdemeltem ki ezt a közutálatot tőled és a csapatodból is pláne ilyen ünnepi időszak tájékán.

Majd, ha nem a sárdobálózás megy és a magatok fényezése valamint áldozatnak beállítása, tárgyalunk a szebb jövőt illetően, de addig, úgy érzem mindez sajnálatos módon eléggé tárgytalan a helyzetünk esetében.

Ami az eredményeket illeti Robi is írta nekem korábban, hogy meg lehetne oldani, hogy egynél több harc lehessen az adott világon, ha példának erejéért délután lenne emberi időben a harc (az Őt is kifejezetten érdekelné állítása szerint, mert gondolom Ő is vevő lenne arra az eredményes ágyúra), de gondolom ez annak számára nem jelent semmit sem, aki pusztán a másik ember bosszantása ;) érdekére hivatkozva hívogatja ki a harcokat, mikor más embertársaink régen, már édesdeden aludnának amúgy is fárasztó napjuk után.

Az el dorado-s játékomat meg nem veled szeretném megvitatni, mert csak rám tartozik és úgy érzem semmit nem tudsz érzésvilágomról és nem is kell tudnod rólam semmit ugyanis nem vagyunk olyan nagy pajtások, hogy neked tartozzak számadással, ezért sem értem jelen esetben a kifakadásodat!

Mindazonáltal itt meg szeretném ragadni az alkalmat és kellemes ünnepeket szeretnék kívánni Nektek és mindenki másnak, aki jelen esetben ide tévedt erre a fórumszálra a mai napon! :)

Legyetek boldogok.

krisz
Én szeretem a nyílt lapokat,szóval nem zavar ha itt beszélünk és más is tisztában van a dolgokkal. :)
Meghát elvégre,ha a szövetségi tg-be is belevettél már mint ellenség,így gondolom nem csak kettőnkre tartozik ;)

Ezt a blokkolós dolgot meg nem is értem,sehol se vagy mellőzve.....Írhattad volna azt is hogy nem is akartál suttogni.

Részemről semmilyen áldozat beállítás sincs.Én csak a miértekre keresem a választ.

Hívtunk erődöt,nem tudtátok megvédeni,ezért bele rakjátok mindegyik erődbe a 2 fő szövetséget.(Így sikerült megvédeni)
Így simán egyoldalú küzdelem folyik,aki szeretne választani oldalt az sem tud.......(bár nekünk a mennyiség meglesz)
Sose akartuk megtartani az erődöket,ha írt volna a tulaj vissza is adtuk volna,de mivel nem volt megkeresés megtartottuk.
Főleg,hogy utána csak mizs részéről is ment a fröcsögés. :)
De ennek ellenére írt Maci,hogy vissza adjuk e neki az erődöt,vissza adtuk.....De mizs megint nem bírta ki,ezért kihívtuk és így nem is adjuk vissza.

Az éjjeli harcok meg nem bosszantásra vannak,ezt nem is értem miből gondolod.....Mint vezető gondolj bele csak reálisan....
Ha dutánra raksz harcot akkor az offok egy része oda küldi a karakterét és a főharcon megint kiesik pár ember.
Amiért ilyen kesőre esik a harc az azért van mert spam harc miatt a főharc után 3órát kell várni.
Mivel a főharcokat nem szeretném befolyásolni,így nem akarok előtte hívni.
Ha összerakod kijön az éjféli harc. :)

1-2hete nem hívtatok erődöt(főharcnak),mert mi hívtunk éjjelre(amit amúgy megnyertek). Ez egy remek ötlet volt tőletek,mert legalább lemorzsolódik megint pár ember.

Amikor harcokon nem a koa nyer akkor hiszti van.....ez kell az kell,nem megyünk el stb.
Amikor a koa nyer akkor minden oké,milyen ciki a létszám az átkozottól stb :D
Érzed a különbséget nem?

Ha vki vezető akkor annak érdemes a másik oldalt is nézni,mert a harcokhoz 2 fél kell vagy tudjuk mi lesz a vége és mivel részedről/részetekről ez nincs meg ezért is van egy bizonyos negatív hozzáállásom. :)

Boldog Karácsonyt.
 

mizsrob

Member
nem bosszantás mi? a szócsöved mást mond :P legalább beszéljetek össze :D

ha annyira az "eredmény " lenne a fontos akkor egymás között játszanátok a "saját" erődökben hajnalban akár 3-4 órakor is :D
annyira szánalmas az eredményes siránkozás, próbáltok magatok mellé állítani embereket már floridán is https://prnt.sc/d-G7MYJrba0h :D

HAJRÁ éjszakai erődös KAMU EREDMÉNYEK! (minimum 1 évig nem jártál harcra, nem kellet az eredmény) :D

( Én miattatok nyugodtan alszok :P :D )
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
nem bosszantás mi? a szócsöved mást mond :P legalább beszéljetek össze :D

ha annyira az "eredmény " lenne a fontos akkor egymás között játszanátok a "saját" erődökben hajnalban akár 3-4 órakor is :D
annyira szánalmas az eredményes siránkozás, próbáltok magatok mellé állítani embereket már floridán is https://prnt.sc/d-G7MYJrba0h :D

HAJRÁ éjszakai erődös KAMU EREDMÉNYEK! (minimum 1 évig nem jártál harcra, nem kellet az eredmény) :D

( Én miattatok nyugodtan alszok :P :D )
Nem akartam hozzászólni, de az a gyűlölködés ami mizs irányodból árad minden megszólalásodkor borzasztó.
Hogyan hívjunk saját erődöt 1 városból,ha megmondod szívesen játszom úgy is.

Arra hogy Jane Foxx másolgatja neked a speedes éjjeli csetet nem azt tükrözi hogy nyugodtan alszotok miatta...
Sem az hogy "békenagykövet Snow" harcrahívó tgben uszítja az egész szövetséget ellenünk, illetve a sztrájk sem azt mutatja mennyire nem remegtek a harcok miatt...
Ha annyira nyugodtan alszol minek jött létre egyáltalán ez a kifakadás?

Belefáradtam a kisstílú megnyilvánulásaitokba, így leírom itt is és ezzel tegyünk pontot a végére.
Fogunk erődöt hívni, természetesen a szabályok által engedett keretek között.
Ha pedig valami miatt, inkább azért kéne álmatlan éjszakádnak lennie ,hogy a 2 fő szövetséget együtt se érdekli annyira a harc hogy 10 támadóval szemben megvédjen 1 erődöt.


Utóirat:
Erről az idézetről te jutottál eszembe :
"A megkeseredett ember csak mérget szór szét a világban , mert csak a saját keserűsége okát látja benned."
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Bocsássatok meg tényleg csak egy mondatot kérek szépen:

Én úgy gondolom mindez csupán terelés, az igazi lényeg a link tartalma, nem az, hogy ki a terjesztő.

Köszönöm szépen, ha szót kaphattam!

Kérem szépen a továbbiakban ne offoljuk a témát! Enzo, már, így is kiakad szerintem... :( De persze nem biztos, ahogy az sem, hogy igazam van... Mert mint tudjuk, igaza csak, annak lehet, aki szó után szót követ... Ezért sem szeretek itt vitákba szállni, szóval ezért is...

bocsi!
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Bocsássatok meg tényleg csak egy mondatot kérek szépen:

Én úgy gondolom mindez csupán terelés, az igazi lényeg a link tartalma, nem az, hogy ki a terjesztő.

Köszönöm szépen, ha szót kaphattam!

Kérem szépen a továbbiakban ne offoljuk a témát! Enzo, már, így is kiakad szerintem... :( De persze nem biztos, ahogy az sem, hogy igazam van... Mert mint tudjuk, igaza csak, annak lehet, aki szó után szót követ... Ezért sem szeretek itt vitákba szállni, szóval ezért is...

bocsi!
Örülök hogy számodra ennyire lényegtelen, hogy a support tevékenységed alatti képernyőfotókat privátban továbbküldözgeted.
Nagy bizalommal tölt el a support irányában,hogy akarmilyen személyes levelezésem vagy adatom nem végzi hasonló sorson....
 

pesmartin

Well-Known Member
nem bosszantás mi? a szócsöved mást mond :P legalább beszéljetek össze :D

ha annyira az "eredmény " lenne a fontos akkor egymás között játszanátok a "saját" erődökben hajnalban akár 3-4 órakor is :D
annyira szánalmas az eredményes siránkozás, próbáltok magatok mellé állítani embereket már floridán is https://prnt.sc/d-G7MYJrba0h :D

HAJRÁ éjszakai erődös KAMU EREDMÉNYEK! (minimum 1 évig nem jártál harcra, nem kellet az eredmény) :D

( Én miattatok nyugodtan alszok :P :D )

"Ha hallgattál volna,bölcs maradtál volna"

Igen van benne bosszantás is,de az nem az első harc után alakult ki.
Eleinte tényleg csak az eredmény volt a cél,de mivel már az első harc után toltad a szokásos bomlasztó,negatív hozzászólásaid.......na onnantól ez is volt a cél. :)

Az hogy saját erődben harcoljunk azt mégis hogyan oldjuk meg? Másrészt mivel kedves barátod az írta te is felhoztad és támogatnád akkor gondolom te is a saját városoddal oldanád meg?
A második printen meg nem látom hol történik toborzás Floridáról......Csak mert nem is Florida meg nem is toborzás. :D

Ez a nyugodtan alvás..........gondolom azért vagy fent általában még éjjel,azért jársz el néha-néha,azért irogatod a hülyeséged a kocsma chaten..... :)
Én elhiszem csak akkor nem értem mit miért csinálsz.

Veled sajnos az a baj,hogy semmi építő jellegű megnyilvánulásod/cselekedeted sincs. Konkrétan csak egy negatív hatása El-Dorádo világának.
Emiatt megértem,hogy volt város társaid is inkább csendben befejezték vagy nem akarják komolyan venni.


Ui: Nem várok választ tőled mert kétlem,hogy intelligens emberek módjára tudnánk kommunikációt folytatni. És itt nem magamra gondolok. :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Örülök hogy számodra ennyire lényegtelen, hogy a support tevékenységed alatti képernyőfotókat privátban továbbküldözgeted.
Nagy bizalommal tölt el a support irányában,hogy akarmilyen személyes levelezésem vagy adatom nem végzi hasonló sorson....


Kérlek szépen ne forgasd ki a szavaimat! Te is tudod, hogy, amit leírtál az nem, így van! Csak kötekedni próbálsz velem, kérlek ezt ne tedd! Köszönöm! Foglalkozz inkább a link tartalmi jellegével... Hogy Martin miért olyan, amilyen, miért szeret bosszantani másokat...
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Kérlek szépen ne forgasd ki a szavaimat! Te is tudod, hogy, amit leírtál az nem, így van! Csak kötekedni próbálsz velem, kérlek ezt ne tedd! Köszönöm! Foglalkozz inkább a link tartalmi jellegével... Hogy Martin miért olyan, amilyen, miért szeret bosszantani másokat...
Ez nem szavak kiforgatása, hát konkrétan ott van,kékkén jelen voltál, azt a screen viszont látom, egyedül a szavad van hogy nem csinálsz ilyet máskor,ami nekem nem elég.
Link tartalmi jellege: Sponge amúgy eldón a Ti oldalatokon harcol, megkérdezte, hogy a vezető aki képviseli, miért nem hív erődöt, elmondtam. Másik, mizs antagonizál állandóan, bosszantjuk, gyerekes talán, szórakoztató na az biztos.
Attól pedig hogy nem hiszitek el még tényleg 75% eredmény gyűjtés, 25% szórakozás az erődharc.
Most már tényleg elég lesz, további válaszra csak suttogásban válaszolok, ne offoljuk tovább szét a topicot.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Ez nem szavak kiforgatása, hát konkrétan ott van,kékkén jelen voltál, azt a screen viszont látom, egyedül a szavad van hogy nem csinálsz ilyet máskor,ami nekem nem elég.
Link tartalmi jellege: Sponge amúgy eldón a Ti oldalatokon harcol, megkérdezte, hogy a vezető aki képviseli, miért nem hív erődöt, elmondtam. Másik, mizs antagonizál állandóan, bosszantjuk, gyerekes talán, szórakoztató na az biztos.
Attól pedig hogy nem hiszitek el még tényleg 75% eredmény gyűjtés, 25% szórakozás az erődharc.
Most már tényleg elég lesz, további válaszra csak suttogásban válaszolok, ne offoljuk tovább szét a topicot.


Tudod, mit?!

Higgy nyugodtan, amit akarsz, de én akkor is a tisztességes játékban és munkában egyaránt hiszek vagyis én biztosra veszem és más is biztos lehet benne, hogy másban nincs igazad nem látok bele semmi személyes levelezésbe, ahogy korábban feltételezted rólam pláne nem szivárogtatok onnan, ez a chates eset mindössze egy speciális eset volt, ami egy végső elkeseredés eredményeként történhetett meg és biztosra veheti mindenki, hogy nem is fordul elő többet. Ezzel a vitát én is lezártnak szeretném tekinteni, de ha neked is van esetleg, még bármi hozzáfűzni valód azt én is megkérlek a chaten tedd fel nekem nyugodtan lehetőleg privátban, mert nem kocsmázok.

Köszönettel:

krisz
 
Fent