Arizona Dumálda

DeletedUser

Vendég
na első tárgy amit találtam pont jól jönn majd lővős leszek:)

« Munkajelentés: Madarak elkergetése a földekről Ma 8:26-kor Jelentés belinkelése Hozzáférési jogosultság Töröl »
Madarak elkergetése a földekről
Motiváció
94%
Időtartam 1 óra
Fizetség $ 22
Tapasztalati pont 6 tapasztalati pont
Szerencse
Pontos csúzli
Hollótoll

2
második

« Munkajelentés: Gabonabetakarítás Ma 9:39-kor Jelentés belinkelése Hozzáférési jogosultság Töröl »
Gabonabetakarítás
Motiváció
94%
Időtartam 1 óra
Fizetség $ 16
Tapasztalati pont 11 tapasztalati pont
Szerencse
Rozsdás sörétes pisztoly
Gabona

4
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
itt nincsenek apacsok:(

Igen, és mivel gondolom figyelmesen olvastál, ezt már korábban is ügyesen kiszúrtad.
(Amúgy mi a túrót kezdenél Geronimo spéci képességei ellen ilyen szinten??)


Másrészről az igaz, hogy ez egy dumaláda, amibe sok minden belefér, de ha egy mód van, ne írjátok már be fél óránként éppen hanyadikak vagytok, és sikerült-e valamiben a top15-ben maradni;).(Ezt az inget csak azok vegyék magukra, akikre passzol:D).
 

DeletedUser

Vendég
ez érdekes :D
jeoe12unbhxyl38i91i.jpg
 

DeletedUser

Vendég
Aki építő akar lenni és kell neki hely egy városba írjon privát üzenetet!
 

DeletedUser

Vendég
44. vagyok :)
meg se álok a top 15-ig. ráadásul nem is prémezek :D:p
 

DeletedUser

Vendég
Másrészről az igaz, hogy ez egy dumaláda, amibe sok minden belefér, de ha egy mód van, ne írjátok már be fél óránként éppen hanyadikak vagytok, és sikerült-e valamiben a top15-ben maradni;).(Ezt az inget csak azok vegyék magukra, akikre passzol:D).

44. vagyok :)
meg se álok a top 15-ig. ráadásul nem is prémezek :D:p

Köszönöm, hogy így veszed a lapot..
A top 15-re nem fogadnék azért a helyedben..
 

DeletedUser

Vendég
azt szeretném megkérdezni hogy zseninek hogy lehet tüzolot vödörej mert ha jol tudom azt csak ugy lehet kapni hogy ha van besült lövedék a tárgyak közöt és az elveszi henry és ad egy paradicsomot azt is be kel tenni a termékek közé és akkor lehet kapni egy üres vödröt és utána 5 perc horgászat és megvan a tüzólto vödör


de az arizona világ jul 4. e után indult böven ugyhopgy zseninek nem lehetne besült lövedéke

na ez hogy lehet?
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
azt szeretném megkérdezni hogy zseninek hogy lehet tüzolot vödörej mert ha jol tudom azt csak ugy lehet kapni hogy ha van besült lövedék a tárgyak közöt és az elveszi henry és ad egy paradicsomot azt is be kel tenni a termékek közé és akkor lehet kapni egy üres vödröt és utána 5 perc horgászat és megvan a tüzólto vödör


de az arizona világ jul 4. e után indult böven ugyhopgy zseninek nem lehetne besült lövedéke

na ez hogy lehet?

úgy,hogy paradicsomot munkából is lehet szerezni :D
 

DeletedUser

Vendég
Egy napja kezdtem és már kezd idegesíteni. Eddig 6 ruhafélét találtam... 2 fekete vászoncipő és 4 szürke skót sapka. Adhatna mást is. :)
 

DeletedUser

Vendég
na igen

paradicsomra vedret ad, de vederbe hogy hozok vizet? sinjavitassal? folyomeder javiotasa? vagy mivel?)
 

DeletedUser

Vendég
Henry Walker, a csapos: A fenébe! Nem tudnál jobban vigyázni? Leöntötted az ingemet paradicsomszósszal! Sehol semmi friss víz, és így nem mehetek sehová! Fogd a vödröt és hozz friss vizet a folyóból, ha nem öblítem ki gyorsan, sosem jön ki belőle!
 
Fent