Arizona Dumálda

DeletedUser

Vendég
tipp:
öljétek az NPC-ket, én ugy ugrotam 1000 helyet :p:eek:
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Küldetéseknél miért van a "Nyom" ? Valami funkciója lesz?

Pl. Henrynél a Bevezető(Friss cukor) nál:

Nyom: Keress a térképen Cukornádvágás munkát, és végezd ezt 40 percig.

Viszont lent:

Igényel:
Cukornádvágás (20 perc) (Kész)


Mi lesz az a plusz 20 perc?
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm szépen, akkor nem túlórázok :) Amúgy egyre-jobban tetszik az új világ a plusz kereskedővel, na meg azzal is hogy terményt/terméket lehet vásárolni a termelő helyen. Így már van értelme azon termékek vételi árának is amit eddig sem lehetett többi világban megvenni csak úgy...pl. cukor stb... :)

Lényeg, hogy tetszik az újdonság :)))
 

DeletedUser7820

Vendég
Köszönöm szépen, akkor nem túlórázok :) Amúgy egyre-jobban tetszik az új világ a plusz kereskedővel, na meg azzal is hogy terményt/terméket lehet vásárolni a termelő helyen. Így már van értelme azon termékek vételi árának is amit eddig sem lehetett többi világban megvenni csak úgy...pl. cukor stb... :)

Lényeg, hogy tetszik az újdonság :)))

Lehet elkerülte a figyelmedet, de terméket aranyröggel (prémiummal) lehet venni.

Ha ez téged nem zavar, akkor nyugodtan költsd a pénzed virtuális cukorra, idővel biztos megtérül :-)
 

DeletedUser

Vendég
Lehet elkerülte a figyelmedet, de terméket aranyröggel (prémiummal) lehet venni.

Ha ez téged nem zavar, akkor nyugodtan költsd a pénzed virtuális cukorra, idővel biztos megtérül :-)

Nem kerülte el a figyelmem :) Most épp cukrot írtam,de későbbiekben jól jöhet ez ha épp olyan tárgyra van szükségem küldihez amit épp az adott pontozással nem tudok megszerezni és az átpontozás meg még többe kerülne.
Azért köszi :)

V-8-on pl. csapdás/lövős vagyok és elakadtam egy ideje a francos szerszámosláda miatt 2 küldinél is.....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8191

Vendég
Viszont ha én meg jól tudom, akkor csak olyan terméket tudsz megvenni rögért, amelyiknek a megszerzési munkáját amúgy is tudnád végezni, tehát megvan rá a +1 munkapontod!
 

DeletedUser11730

Vendég
Nem kerülte el a figyelmem :) Most épp cukrot írtam,de későbbiekben jól jöhet ez ha épp olyan tárgyra van szükségem küldihez amit épp az adott pontozással nem tudok megszerezni és az átpontozás meg még többe kerülne.
Azért köszi :)

V-8-on pl. csapdás/lövős vagyok és elakadtam egy ideje a francos szerszámosláda miatt 2 küldinél is.....
Nos, amennyiben nem elérhető a munka, sajnos prémmel sem vásárolható meg...

Szerk.: megelőztek :D
 

DeletedUser

Vendég
Okés, értem, akkor módosítom az előzményeim: Ez a része nem is tetszik annyira :))
 

DeletedUser

Vendég
Hát, amikor nem adja azt a buznyák dinamitot az istennek se, akkor fincsi lehet...
 

DeletedUser

Vendég
Jó reggelt 7es szintü lettem:) Ezen a világon még semmit nem találtam:(
asszony 2es szinten kék poncsot és tűzkövet talált már:D
 
Fent