[Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

  • Témaindító Red Dead James
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser10023

Vendég
Nem látom ebben a kihivást, ha valaki épp megteheti akkor vesz egy raklap rögöt és ládákra szórja el, az fogja tartani a rekordot aki a legtöbbet hajlandó áldozni erre.....
 

DeletedUser8016

Vendég
Ennek annyi értelme van mint úszó vb-n a legpárásabb úszószemüveg "rekordjának".

Ládák száma? Akkor már tg-k számára is lehetne rekord :D
 

Kenneth G

Kroki-fan
Miért ne lehetne ilyen rekord? A legtöbb rekord úgy is arról szól, hogy kinek van több pénze, akkor meg? Aki olyan hülye, hogy elkölt 10000 db kopott cipőre, miért ne tehetné? :rolleyes:

A csappantyús rekordomat is a pénzemből állítottam fel...ahhoz idő kellett. (no persze a 20 millió dollárral tagsálható kariknak ez nem pénz) Ahogy erre is pénz kell, meg egy csepp elmeroggyantság, hogy megtehesd. Illetve idő, mert 1-2 napba is beletelhet, hogy az összes pénzedet elköltsd. :D

Viszont a Krisztoph-féle embereket elküldeném egy agykontrollra, hogy kinőjjenek a gyerekes viselkedésből.
 

Kanyim

Veteran Member
Szép TP. De ezt nem támogatnám mert kb sansztalan lenne egy pénzesebb karakter ellen ez a verseny.
Jelenleg 55% amit lehet +TP-ben szerezni (téli ruhaszett-james lószett-rowe fegyószett) Na most aki rááldozott annak 1db nyári poncsó ad +30% TP-t. (a 15%-os téli ruhaszettel szemben így máris 15%-os előnye van) (a szellemzene meg zsákmányos lötyit nem nézem mert azokat detto ő is betudja lőni)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17383

Vendég
A legnagyobb párbajpontszámú város eredményt archiválni kellene, mert már nem a régi képlet szerint számolódik a dolog, így nem reális.
 

DeletedUser

Vendég
Ne várj sokat, a párbajos eredmények sem lettek archiválva mikor megjelentek a fejleszthető dolgok, pedig abban is sok ráció lett volna...
 

DeletedUser

Vendég
Ha valaki beállít egy eredményt, de megdönteni nem tudja akkor is felkerül a neve ugye?
 

DeletedUser

Vendég
Érdekes, akkor a legnagyobb teljesítménypontnál miért van 2 karakter is feltüntetve? :)

Az lenne akkor a normális hogy van mindenhova be lehetne jelenteni a beállítást is vagy mindenhova egy ember kerülhetne max :)
 

DeletedUser14678

Vendég
Érdekes, akkor a legnagyobb teljesítménypontnál miért van 2 karakter is feltüntetve? :)

Az lenne akkor a normális hogy van mindenhova be lehetne jelenteni a beállítást is vagy mindenhova egy ember kerülhetne max :)

Üdv!

Cherrug írta:

"Amúgy szerintem a teljesítménypontoknál meg fogjuk engedni a holtversenyt, mivel elég sok idő és energia kell hozzá, ezért nem lenne fair ha valaki holtverseny miatt lemaradna."

1 évvel ezelőtti írás, eldöntött dolog mára. Nem mellesleg igen korrekt és igazságos.

Bár azóta egy kedves régi barátom már lehagyott minket. :)
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Cherrug írta:

"Amúgy szerintem a teljesítménypontoknál meg fogjuk engedni a holtversenyt, mivel elég sok idő és energia kell hozzá, ezért nem lenne fair ha valaki holtverseny miatt lemaradna."

1 évvel ezelőtti írás, eldöntött dolog mára. Nem mellesleg igen korrekt és igazságos.

Bár azóta egy kedves régi barátom már lehagyott minket. :)

El tudom fogadni, de korrektnek azért nem tartom. Természetesen sokkal több meló van benne, mint egy új szerón megfelelő röggel megtámogatott fullos erődruhában 20-30as szintű kövekkel dobálózók ellen 500at kitérni. De szvsz egy 5ös szintű csodapuskában is van meló, mert 14 milla az csak 14 milla. :)

Na mindegy, csak kicsit furcsa azért hogy 1 kategóriában megengedett a holtverseny a többiben meg nem :)
 

DeletedUser14678

Vendég
El tudom fogadni, de korrektnek azért nem tartom. Természetesen sokkal több meló van benne, mint egy új szerón megfelelő röggel megtámogatott fullos erődruhában 20-30as szintű kövekkel dobálózók ellen 500at kitérni. De szvsz egy 5ös szintű csodapuskában is van meló, mert 14 milla az csak 14 milla. :)

Na mindegy, csak kicsit furcsa azért hogy 1 kategóriában megengedett a holtverseny a többiben meg nem :)

Manapság 14 millió elég hamar összejön, sok embert ismerek akinek ez megvan simán egy hónap alatt , pár hét alatt vagy sokkal előbb :), főleg ha még van közben egy event is ahol haszonnal tud kereskedni és minden szerveren van karaktere. Nekem is az 5-ös puska meglett még aznap hogy lehetett fejleszteni, kb 15-30 percen belül. Egyszerűen nem lehet egy napon említeni a teljesítményponttal ami sokkal összetettebb feladat, ha 100% körüli szintre akarod vinni és tovább is tart "picikét". :)
 

DeletedUser

Vendég
Manapság 14 millió elég hamar összejön, sok embert ismerek akinek ez megvan simán egy hónap alatt , pár hét alatt vagy sokkal előbb :), főleg ha még van közben egy event is ahol haszonnal tud kereskedni és minden szerveren van karaktere. Nekem is az 5-ös puska meglett még aznap hogy lehetett fejleszteni, kb 15-30 percen belül. Egyszerűen nem lehet egy napon említeni a teljesítményponttal ami sokkal összetettebb feladat, ha 100% körüli szintre akarod vinni és tovább is tart "picikét". :)

Kinek mi :)
Persze ez szubjektív vélemény és engem nem is érint csak érdekelt az egész.
 

DeletedUser

Vendég
Egy random kamuhíváson (ahol ilyen 10-20 fők vannak max) elért eredmények beleszámítanak a rekordokba?
Természetesen nem lebeszélt harcok, csak egy lelkes amatőr újabb világmegváltása :)

De ha már ez van érdeklődni szeretnék, hogy az ott elért mondjuk krittrekordok számítanak-e?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent