Új ötlet Aranyozott hős szett

Időutazók

New Member
Sziasztok :)

Arra gondoltam, modernizálni kellene az arany felszerelést, egy újfajta szettként. Egyelőre még csak vázlatszerűségnél vagyok, de ameddig jutottam leírom. Segítséget elfogadok.

Az új szett részét képezné:

a jelenlegi aranypuska
aranycolt
andalúz ló
arany nyereg


És a szett kiegészülhetne:

arany sisak ( fejfedő )
bársony nyakkendő ( nyakpánt )
merinó kabát ( ruházat )
angóra nadrág ( nadrág )
szatén katonai öv ( öv )
kasmír bakancs ( lábbeli )

Mindegyik ugyanúgy fejleszthető, eladható lenne. Árverezni viszont nem lehetne őket. A puska, a colt és a szablya szintén fejleszthető lehetne, a következő módon: Pl. 1 aranypuska, és 2 azonos bármilyen puska ( de nem íj, vagy bármi más ) Ugyanígy a colt és a szablya is. Csak a coltnál 2 azonos bármilyen pisztoly, szablyánál 2 azonos bármilyen kard. Viszont a puska, a colt, és szablya továbbra is eladhatatlan, és nem árverezhető maradna, mint jelenleg.

Az új szett értékei, és bónuszai igazodnának a jelenleg játékban lévő szettekéhez. És persze ennek is lenne szettbónusza. Minden új darabnak amit írtam, lenne 4 tulajdonság és 5 képeségpontja.

A pontos meghatározásokhoz, minden új darabhoz, amit írtam, pl. arany sisak ( 6 erő, 6 mozgékonyság, 6 ügyesség, 6 karizma 25 célzás, 15 kitérés, 20 lövés, 22 rejtőzés, 20 irányítás, kérnék segítséget, hogy elfogadható értékek legyenek. ) És ne legyen túl erős, vagy gyenge ahoz, hogy megvalósíthatatlan legyen.

Picit magasabbak lehetnének ( de nem drámai módon ), mivel erődharcra vonatkozó felszerelés lenne ez a szett. Viszont mind a puska, colt, szablya, andalúz ló, arany nyereg értékei és bónuszai igazodnának, az új szetthez. A coltnál a jelenlegi 4 célzás és 8 lövés helyett, 34 célzás és 28 lövés lenne. + 15 kitérés és 20 élet ( HP ) A puskánál a tulajdonságok 2 ről 8 ra ugranának, bónuszok és szektorbónuszai 6 tal emelkednének.

A jelenlegi 3 asnál ( puska, colt, szablya ) a megszerzési mód ugyanúgy lenne mint most. Az új részekhez kellene egy küldetés sorozat, hogy megszerezhető legyen. A jelenlegi 3 ashoz hasonló küldetés sorozat.



Eddig jutottam eddig. Írjatok bátran, akkor is ha nem jön be az ötletem. Lehet nem azonnal, de remélem sikerül majd valóra váltani ezt.
Elnézést ha túl hosszúra sikerült az írásom.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Sziasztok :)

Arra gondoltam, modernizálni kellene az arany felszerelést, egy újfajta szettként. Egyelőre még csak vázlatszerűségnél vagyok, de ameddig jutottam leírom. Segítséget elfogadok.

Az új szett részét képezné:

a jelenlegi aranypuska
aranycolt
andalúz ló
arany nyereg


És a szett kiegészülhetne:

arany sisak ( fejfedő )
bársony nyakkendő ( nyakpánt )
merinó kabát ( ruházat )
angóra nadrág ( nadrág )
szatén katonai öv ( öv )
kasmír bakancs ( lábbeli )

Mindegyik ugyanúgy fejleszthető, eladható lenne. Árverezni viszont nem lehetne őket. A puska, a colt és a szablya szintén fejleszthető lehetne, a következő módon: Pl. 1 aranypuska, és 2 azonos bármilyen puska ( de nem íj, vagy bármi más ) Ugyanígy a colt és a szablya is. Csak a coltnál 2 azonos bármilyen pisztoly, szablyánál 2 azonos bármilyen kard. Viszont a puska, a colt, és szablya továbbra is eladhatatlan, és nem árverezhető maradna, mint jelenleg.


A jelenlegi 3 asnál ( puska, colt, szablya ) a megszerzési mód ugyanúgy lenne mint most. Az új részekhez kellene egy küldetés sorozat, hogy megszerezhető legyen. A jelenlegi 3 ashoz hasonló küldetés sorozat.


Eddig jutottam eddig. Írjatok bátran, akkor is ha nem jön be az ötletem. Lehet nem azonnal, de remélem sikerül majd valóra váltani ezt.
Elnézést ha túl hosszúra sikerült az írásom.
Fényes arany fegyók hogyan illenének ebbe? Lószett az rögös és szektor bónon kívül nem is igazán jó, azt is buffolnád?
Mivel fejlesztenéd a ruhaszettet?

Egy meglátás ami miatt szerintem nem életképes jelenleg ez a terv az a fejlesztési lehetőség, ötleted szerint túl könnyű 4es vagy 5öst csinálni. Ezért olyan értékeket kapna ami full gagyi,nehogy elvigye az erődharcok erőviszonyait.
 

Időutazók

New Member
Mint említettem az írásomban, a vázlaton kívül, hogy segítséget elfogadok. Vagyis hogy többen is dolgozhatnánk ezen, hogy elfogadható legyen. Mivel nem ismerem a jelenlegi értékeket. Hogy mennyit változhattak, mióta utoljára voltam. Persze nem a mostani nevemmel. Már jó rég volt. A lószett a rög mellett lehetne kötvényes is. Igen ez is modernizálódna, mivel egy új szett részét képezné.

A célom végülis az lenne, hogy ezekből egy rendes szett legyen. Ami sokkal több darabból tevődik össze. Pl. a mostani billy, vagy helen, vagy bármelyik más. De jól használható legyen erődharcon, vagy az MPI jon. 2 vagy 3 - ból álló tárgyat, nem neveznék szettnek. Csak sima darabnak.

Elnézést kérek, ha valakit megbántok a mostani írásommal, nem ez a célom.
Amúgy a kérdésekre még keresem a megoldást, hiszen nekem is érdekem hogy ez jó legyen, mert ugye csak azt írtam le, ameddig jutottam ( ezért vázlat ) és nem a teljest.


Újra megemlítem: Segítséget elfogadok, vagyis hogy többen is dolgozhatnánk ezen, hogy egy elfogadható új, teljes szettet hozzunk ki. Minden jelenlegi db. felső 5 ( kifelejtettem a szablyát, itt pótlom ) összevonásával, és az ezekhez passzoló új részek ( Újak közül a nyerget felejtettem le, itt pótlom. Az füves nyereg lenne, vagyis marihuanás. Legalábbis a neve. ) létrehozásával.


Kérlek segítsetek, hogy egy jó, teljes szettet hozzunk létre ezekből.
 
Fent