Kibeszélő 2.208-as kibeszélő

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Utólagosan az eredmény tp bónuszokat kiosztja a játék azoknak akik már megszerezték az eredményt?

Sajnálatosan azzal a válasszal kell szolgálnom, hogy utólagosan nem kerül kiosztásra a különbözet.

#bocsadupláért

szóval.. ennek a képe is majd lesz cserélve @ChickenMcGuy ?

4506 bővítmény megtekintése

Szerintem eléggé látható a felszerelésed közt. Az ikon változtatásra ítélt tárgyak eléggé beleolvadtak a kép hátterébe, így érthető a változtatás.

2.2072.208
HWhd4Ir.png
BomJN5m.png
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Megnéztem 181es szinten, amin vagyok, 131 500 tp a különbség az új és régi rendszerben adott között szóval 3 óra secezés vagy 12 óra építés.
Még nagyobb szinten ez még kisebb arány így szerintem nem számít annak aki már elérte. Aki meg nem annak, főleg régebbi világon, minden segítség jól jön, nekem tetszik így a frissítés.
Talán annyi hogy lehetett volna nagyobb tp a jutalom,mondjuk 1% vagy 2% az adott szinthez.
 

Mr. T.

THE DEVIL
@ChickenMcGuy arról kaptatok infót, h visszamenőleg miért nem jár? Eddig mintha minden visszamenőleges dolognál megkaptuk volna az addig elért eredmények mellett a "jutalmakat" is. Ez most miért kivétel?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Buddha :)

@ChickenMcGuy arról kaptatok infót, h visszamenőleg miért nem jár? Eddig mintha minden visszamenőleges dolognál megkaptuk volna az addig elért eredmények mellett a "jutalmakat" is. Ez most miért kivétel?
mert tudják a fejlesztők is, hogy az a tp mennyiség semmit nem ér, így nem pazarolják a drága idejüket a semmire
 
Fent