Kibeszélő 2.207-es kibeszélő

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
"Mostantól az új kalandok jutalmai a szintetekhez fog igazodni! Hát nem csodálatos?"

ez mit jelent a gyakorlatban?
Lehet nem jol tudom, mert betan nem vagyok 50es szintu hogy megnezzem, de a fórumról ha jol emlekszem akkor szint x 20 TP xddd

Tehát 180as szinten kapsz majd 3600 tapasztalati pontot.

Még véletlenül se %osan adja, nehogy már valami jó is legyen :::)))
 

Pedro José Donoso

Veteran Member
Lehet nem jol tudom, mert betan nem vagyok 50es szintu hogy megnezzem, de a fórumról ha jol emlekszem akkor szint x 20 TP xddd

Tehát 180as szinten kapsz majd 3600 tapasztalati pontot.

Még véletlenül se %osan adja, nehogy már valami jó is legyen :::)))
Figyelj,teljesen jó,mert legalább még annyi tp se lesz egy új kalandsorból,mint eddig.
(Szarkazm.)

Nevetséges.
Csinálnak valamit,de VÉLETLENÜL sem halgatnak a játékosokra,hogyan is lenne jó ezt megoldani.

Ismét bebizonyosodott hogy kakilnak a véleményünkre :)
 

Titanilla

Veteran Member
147-es szinten vagyok a bétán. Az új kalandsorból néhány feladaton túl vagyok és 1617, 2499, 2352, és 2205 tp volt a jutalmam eddig. Ha még páran megosztanák a saját adataikat, akkor talán képet kaphatnánk, hogy az újítás valóban ér-e valamit.
A 150-es szinttől elérhető Álmodnénk talán kalandsor első 4 feladatának jutalmához hasonlítva - 500-600-650-700 Tp-, mindenképp javult a helyzet. Tudom, vannak, akiknak ez sem elég, azoknak ott a templom, lehet vakolni még 10 évig :)
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
147-es szinten vagyok a bétán. Az új kalandsorból néhány feladaton túl vagyok és 1617, 2499, 2352, és 2205 tp volt a jutalmam eddig. Ha még páran megosztanák a saját adataikat, akkor talán képet kaphatnánk, hogy az újítás valóban ér-e valamit.
A 150-es szinttől elérhető Álmodnénk talán kalandsor első 4 feladatának jutalmához hasonlítva - 500-600-650-700 Tp-, mindenképp javult a helyzet. Tudom, vannak, akiknak ez sem elég, azoknak ott a templom, lehet vakolni még 10 évig :)
Lényegtelen a javulás mikor 180-> 181re 7.141.053 tp kell és 1 óra templom 12k tpt ad. Aki fejlődni akart nagy szinten eddig se kalanddal csinálta.
Aki meg nem akar fejlődni annak ott az évi 7 szint belépési bónból, feltéve ha mindennap belép.
 

Titanilla

Veteran Member
Lényegtelen a javulás mikor 180-> 181re 7.141.053 tp kell és 1 óra templom 12k tpt ad. Aki fejlődni akart nagy szinten eddig se kalanddal csinálta.
Aki meg nem akar fejlődni annak ott az évi 7 szint belépési bónból, feltéve ha mindennap belép.
Igazad van, a szintlépési tp-hez viszonyítva tényleg nem sok.

Valahol, valamikor volt egy olyan lehetőség, hogy a craft termék helyett elegendő volt beadni a szükséges alapnyagokat a feladat teljesítéséhez. Ezt nem teszik be állandóra? Több olyan világ is van, ahol lasszóval kell fogni mesterembert, hogy legyártassunk valamit, vagy ha véletlen a piacra teszik, akkor olyan magas az ára, hogy inkább halasztom a feladatot. Ez álalában az eventes kalandsorokat érinti.
 
Fent