Kibeszélő 2.204-as kibeszélő

Kruikov

Az Admirális
"Létrehoztunk egy új párbajitalt, amely a párbajszintedet a karaktered szintjére csökkenti." Ez azért elég durva. Van két 150-es szintű, és akinek 170-es, meg akinek 270-es, azoknak is 150-re megy vissza a párbajszintje? :O
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
"Létrehoztunk egy új párbajitalt, amely a párbajszintedet a karaktered szintjére csökkenti." Ez azért elég durva. Van két 150-es szintű, és akinek 170-es, meg akinek 270-es, azoknak is 150-re megy vissza a párbajszintje? :O
Igen. Az a lényege az italnak :D
Az újrakezdés itala se veszi figyelembe hogy most valakinek 600 pontot vagy 100 pontot oszt újra :D
 
Én már azon az állásponton vagyok, hogy ezt a játékot bűn tovább fejleszteni és fenttartani. Mert az agymosott függőkből sajtolnak ki csak rögöket, enyhe szerencsejátékos elfoglaltsággal eventek alatt. Vannak páran akik teljesen rá vannak kattanva, hogy megnyerjenek minden eventet, szerintem páran a saját életüket sodorták a vég szélére ezzel. Sehol egy figyelmeztetés az eventek alatt, hogy ez egy bőven felnőtteknek szóló játék, mivel elkölteheted rá az egész bankkártyád.
Kihalt az erődharc, kihalt az mpi.
Most ráfrissítenek a párbajra és hoznak majd rögös párbajos szettet, hogy a maradék nem túl előrelátó embertől kipréseljen még pár eurót.

35 ezer forintból lehet szállást foglalni a horvát tengerparton pár napra
35 ezer forintból 3 kutyát eltudsz vinni 1 évre heti egy kutyaiskolára.
300 ezer forintból veszel egy autót ami friss műszakival elszalad még két évig aztán lerohad, de még mindig jobb erre költeni mint a rögre.
5000 forintból tudsz venni akár 10 könyvet outlet akción.

De mégis rögre költik. Haszontalan felesleges szerencsejáték az egész és sehol nincs erről egy hivatalos közlemény. Az eus szabályok kötelezték ezt a játékot is arra, hogy megjelenítse a nyerési százalékokat egy-egy adott cuccra, de azóta is mély hallgatás van.

Ez egy olcsó westernbőrbe bújtatott gambling.
I'm sorry but it's true. Don't lie to your family. Ask For help.
I know I'm a jerk.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Az eus szabályok kötelezték ezt a játékot is arra, hogy megjelenítse a nyerési százalékokat egy-egy adott cuccra, de azóta is mély hallgatás van.
Ezt egyébként megteszi ha rámész a táskára,kiírja mire mekkora esélyed van.

Én kifejezetten nem szeretem ha valaki más zsebében turkál, igen szerintem se jó így a játék, de azért engedd már meg hogy arra költsem a pénzem amire akarom.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Egy nem Inno-s játékban az egyik játékos érvelése az volt, hogy mivel ő kulfoldon dolgozik, nincsenek karos szenvedelyei es egyebkent is megteheti, igy annyit kolt a jatekra, amennyit akar. A 35k, de meg a 300k is csekely az ovehez kepest :)

Ezen ugyse fogsz tudni valtoztatni Enzo :) s lehet, h nem is kell.. hiszen a fizeto jatekosok tartjak el az ingyen játszókat :)
 

pesmartin

Well-Known Member
Kedves Enzo!
Általában jót röhögök a hülyeségeiden,viszont most már úgy érzem fontos jeleznem feléd. Sajnos amit csinálsz már kezd inkább szánalmas lenni mint sem vicces.
Az hogy ki mire költi a pénzét döntse el mindenki. Senkinek sem tudod az anyagi helyzetét. Azért mert te nem teheted meg vagy nem akarod az még nem azt jelenti hogy más nem teheti meg vagy minden pénzét erre költi.
Ha ennyire szomorú neked a jaték csak egyszerűen felejtsd el. Mert jelen esetben csak függő vagy :) Most mondhatod,hogy neked most az a célod hogy még jobban tönkre tedd….De ha rám valami negatív hatással van akkor azzal nem foglalkozom,nem pedig még több időt cseszek el rá.
Szval minden bizonnyal sajnos függövé váltál. Ezen lehet segíteni.(Akár Neut is lehet kérdezni mert ő is hasonló rabságban volt).
Szval ha segíteni akarsz magadon próbald meg vhogy elengedni.

További jó játékot,én még a kicsit jóban is igyekszem megtalálni a legjobbat ;)
Szval hajra West!
 

Kruikov

Az Admirális

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Amugy en egyetertek Enzoval, felesleges erre a jatekra kolteni, a függők tartsák fent a kihalt világokat.
De veletek is egyetertek abban hogy mindenki arra kolti a penzet mire akarja, lehet valakinek apró az ami másnak egy havi fizetés.

Fun fact: én ha megtehetném és nem vágna földhöz, minden eventet behúznák már csak azért is, meg egy 5s rögös fegyót kifejlesztenék (ami jó sebzésű, nem érdekelnének a pontok), aztán ütném a munkásokat
 
Fent