Kibeszélő 2.203-as kibeszélő

Alulfizetettek a nemet fejlesztok es keves a munkalehetoseguk es a bevandorlassal is meg kell kuzdeniuk, en sajnalom oket hogy ilyen nehez sorsuk van nemetorszagban a fejlesztoknek. Kuldjunk nekik tamogatast a magyar fizetesunkbol. A forint ugyis erosebb mindennel, es a forintot nem lehetett megolni ezert erosebb lett. Aki oket bantja jo ember nem lehet. :'(
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Alulfizetettek a nemet fejlesztok es keves a munkalehetoseguk es a bevandorlassal is meg kell kuzdeniuk, en sajnalom oket hogy ilyen nehez sorsuk van nemetorszagban a fejlesztoknek. Kuldjunk nekik tamogatast a magyar fizetesunkbol. A forint ugyis erosebb mindennel, es a forintot nem lehetett megolni ezert erosebb lett. Aki oket bantja jo ember nem lehet. :'(
Vegulis eleg szar sorsuk lehet ott nemetorszagban, csak 4 szamjegyu fizetést kapnak. MOn meg hat 5 szamjegy siman elmegy egy bevasarlas alatt.


De amugy a menedzsment a szar, gondolom a fejlesztok azt fejlesztik amit mondanak nekik. Ez az egesz patch meg hát kb fel óranyi munka lehet, ugyhogy nem vagyok en fejleszto xd arverezhetoseg az osszesre kb 2p max, kalandot meg hozzaadni a jatekhoz szinten semmiseg (regire ctrl c ctrl v aztan átírom a szoveget XD)
 

Michelisz

Active Member
Az egyetlen pozitívum,hogy az idei függetlenségis cuccok piacozhatóvá vállnak.
Aztán várhatjuk mikor jönnek a fegyószettek rögért .
2 héten belül ez a személyes tippem.
De jó lesz,mert legalább kitesz az is egy "frissítést".
Jó lesz az 1 hétnek is.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Egy semminél is kevesebb tartalommal bíró frissítés és ismét rögös tárgyak....
Nyomdafestéket nem viselné el a veleményem, így inkább nem is írom le,csak Bogyó munkáját tetézném.

De azért 3 hét szünet után többet várna az ember, még az innotól is (tudom én hibám még várok bármit).
Persze,tudom gyúrnak a nagy kasztreformra és társai, viszont mire az jönne marad bárki is?
 

Mr. T.

THE DEVIL
Pedig lelehetne írni, hadd csináljon valamit Bogyó is :P

Bogyózni akarsz?

Egy semminél is kevesebb tartalommal bíró frissítés és ismét rögös tárgyak....
Nyomdafestéket nem viselné el a veleményem, így inkább nem is írom le,csak Bogyó munkáját tetézném.

De azért 3 hét szünet után többet várna az ember, még az innotól is (tudom én hibám még várok bármit).
Persze,tudom gyúrnak a nagy kasztreformra és társai, viszont mire az jönne marad bárki is?

A nyári szünet Neked smafu? Szegény fejlesztőknek is kell olykor a pihenés..
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Elég ciki , hogy nem lehet normális fegyvereket megrajzolni Hangjegyek,kotta hasonlóval kell erődharcolni....
Elhúzhatod az ellenfél nótáját :P


A nyári szünet Neked smafu? Szegény fejlesztőknek is kell olykor a pihenés..
Jobb helyeken ahol nem 1 fejlesztő van, nem egyszerre mennek el...
 
Fent